Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Portál Viagogo dostal pokutu od ČOI
30.11.
směšná pokuta

Inspekce dala pokutu portálu Viagogo, který prodává vstupenky

Na portál Viagogo.cz, který prodává vstupenky a na který upozornila TV Nova v reportáži, už si posvítila také Česká obchodní inspekce. "Inspektoři na základě četných podnětů spotřebitelů prokázali nekalou obchodní praktiku," uvádí ČOI.

Internet
aktualizováno 28.11.
Internetový obchod

Portál prodává lístky, které neplatí, varuje ČOI. Nenaletěli jste taky?

Česká obchodní inspekce varuje před serverem Viagogo. Lidé si na webových stránkách objednávají vstupenky na různé akce, jenže lístky bývají neplatné. Navíc tam podle zjištění inspektorů k ceně vstupenky účtují i různé poplatky, o kterých předem neinformují.

Mick Jagger
05.07.
událost desetiletí

Koncert Rolling Stones: Desítky až stovky lidí dostaly falešné lístky!

Velmi nemilé překvapení čekalo na některé návštěvníky čtvrtečního koncertu Rolling Stones v pražských Letňanech. Když si tam chtěli na internetu koupené vstupenky vyměnit za elektronické náramky nutné ke vstupu do areálu, zjistili, že jsou neplatné. Oběťmi podvodu se mohly stát stovky lidí, případem se už zabývá policie.

Prásk.tv píše:

Den s Novou
čtěte o tématu vstupenky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Jarní prázdniny
aktualizováno 03.02.
POLOLETNÍ PRÁZDNINY

Vysvědčení místo vstupenky: Do zoo či bazénu zdarma! PŘEHLED

Pololetní vysvědčení nemusí sloužit jen jako ohodnocení znalostí žáka. Může fungovat také jako vstupenka na zajímavá místa nebo sportovní akce. Většinu akcí přichystali pořadatelé na pátek, kdy mají děti pololetní prázdniny, a na následující víkend.

Tvoje tvář - soutěžící
aktualizováno 22.08.
Výsledky soutěže

Známe výherce lístků na natáčení Tvojí tváře! Nejste mezi nimi?

Stovky lidí soutěžily v minulém týdnu o lístky na natáčení show Tvoje tvář má známý hlas. Ze správných odpovědí jsme vylosovali čtyři fanoušky, kteří mohou na natáčení vzít ještě jednoho kamaráda.

Účastníci zábavného pořadu Tvoje tvář má známý hlas na tiskovce Novy - 15
19.08.
nová řada

ZÚČASTNĚTE SE NATÁČENÍ TVOJÍ TVÁŘE! Soutěžte o lístky!

Chcete se zúčastnit natáčení druhé řady fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas? Vidět jedinečná vystoupení, zažít tu senzační atmosféru, být u toho a sledovat, jak se tato skvělá show tvoří? Nyní máte šanci! Zjistěte vše.

Vysvědčení
aktualizováno 30.06.
místo vstupenky

Užijte si s vysvědčením vstupy zdarma i dárky! PŘEHLED AKCÍ

Většina žáků na základních a středních školách dnes dostala vysvědčení a čekají je dvouměsíční prázdniny. Vysvědčení ale nemusí jen hodit do šuplíků, mohou si díky němu užít řadu akcí a dostat spoustu odměn.

Jarní prázdniny
28.01.
odměna za vysvědčení

Vysvědčení jako vstupenka! Kam se děti dostanou zdarma? Přehled

Děti na základních a středních školách dostávají dnes pololetní vysvědčení. Za půlroční snahu si pro ně mnoho míst v Česku připravilo odměnu ve formě volných vstupů nebo slev.

Petr Kramný u soudu
aktualizováno 30.06.
Soud pokračuje zítra

Soud s Petrem Kramným den první: Sex, ničení důkazů, slzy

Petr Kramný po více než roce ve vazbě konečně stanul před soudem. Že jde o ostře sledovaný proces, je zřejmé i z toho, že soud místa pro veřejnost přiděluje na vstupenky! Kramný dnes detailně promluvil o tom, jak dovolená v Egyptě probíhala. Soud bude pokračovat zítra.

Miloš Zeman - 1
05.03.
hradní zábava

Se Zemanem na ples? Za vstupenku zaplatíte 10 tisíc!

Chcete povečeřet s prezidentem? Nejprve si budete muset koupit lístek na jeho ples na Hradě. V tombole pak můžete vyhrát jako jednu z cen večeři s prezidentským párem Zemanových.