Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Wendy Madison Bauer, Luke Perry
aktualizováno 11.03.
vzpomínky na herce

Snoubenka Perryho prolomila mlčení! Zanechala dojemný vzkaz

Od smrti slavného herce Luka Perryho uběhl týden. Poté, co na něj vzpomínali jeho kolegové, děti i fanoušci, promluvila také jeho snoubenka Wendy Madison Bauerová. Strávila s ním jedenáct a půl let, které pro ni byly nejšťastnějšími dny v jejím životě, a nikdy na herce nezapomene.

Luke Perry - 2
08.03.
smrt herce

Poslední chvíle trávil Dylan s dcerou, mozek měl poškozený

Oblíbený herec a idol dívčích srdcí devadesátých let Luke Perry zemřel v pondělí v losangeleské nemocnici poté, co měl mozkovou mrtvici. Podle doktorů ho mrtvice tak poškodila, že už by nikdy nemohl žít normálním životem. Své poslední chvíle prožil v okruhu rodiny, hlavně své osmnáctileté dcery, která za ním přiletěla až z Afriky.

Luke Perry
aktualizováno 05.03.
Vzpomínky na herce

Perryho smrt kolegy zdrtila. Loučí se s ním dojemnými vzkazy

Herečka Shannen Dohertyová je ze smrti svého kamaráda a kolegy Lukea Perryho zdrcená. Představitelé Brendy a Dylana ze seriálu Beverly Hills 90210 se začali znovu vídat poté, co herečka oznámila, že trpí rakovinou.

Prásk.tv píše:

Wendy Madison Bauer, Luke Perry
čtěte o tématu Luke Perry na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vypěstujte si doma vlastní čerstvé bylinky

V Albertu startuje jarní kampaň, která přinese vše potřebné pro pěstování čerstvých bylinek v bytě.

Jak šel čas s Lukem Perrym
aktualizováno 05.03.
GALERIE Smrt herce

Jak šel čas s Lukem Perrym: Od idola dívek po fešáka v letech!

Jako Dylan ze seriálu Beverly Hills 90210 si Luke Perry získal srdce dívek po celém světě. Dospěl v elegantního a šarmantního muže a také ve vyšším věku přitahoval pozornost žen.

Dylan a Brenda
aktualizováno 05.03.
Smrt Lukea Perryho

"Vždy budeš můj Dylan," vzkázala Brenda! Vzpomínají i další

Herec Luke Perry, který proslul jako Dylan v seriálu Beverly Hills 90210, zemřel naprosto nečekaně v 52 letech. Ještě nedávno mu povzbudivá slova posílala kolegyně Shannen Dohertyová, která seriálu hrála jeho osudovou lásku Brendu.

Zemřel Luke Perry
aktualizováno 05.03.
Utrpěl mrtvici

Zemřel herec Luke Perry, Dylan z Beverly Hills 90210. Bylo mu 52 let

Zemřel herec Luke Perry, který proslul jako Dylan McKay v seriálu Beverly Hills 90210. Bylo mu pouhých 52 let. Před několika dny Perry utrpěl mrtvici, po které byl uveden do umělého spánku.

Luke Perry
01.03.
luke perry po mrtvici

Vzkazy z Beverly Hills: Kamarádi posílají Dylanovi slova podpory

Americký herec Luke Perry (52) je od středy v nemocnici, kam byl převezen po mrtvici. Jeho bývalí kolegové (nejen) z legendárního seriálu Beverly Hillls 90210, ve kterém Perry ztvárnil roli Dylana, mu posílají dojemné vzkazy plné podpory.

Luke Perry
28.02.
Luke Perry

Dylan z Beverly Hills 90210 je v nemocnici. Herec měl mrtvici!

Známý americký herec Luke Perry, kterého si diváci pamatují hlavně díky roli Dylana v seriálu Beverly Hills 90210, je v nemocnici. Ve středu u něj zasahovali záchranáři a dvaapadesátiletého herce převezli do nemocnice s mrtvicí. Paradoxně v den, kdy televize oznámila reboot slavného seriálu.