Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Týrané dítě -1
02.02.
Šok v Holandsku

Holčička (3) strávila týden v bytě s mrtvou matkou! Našli ji náhodou

Nizozemsko dojal příběh tříleté holčičky, která strávila týden v bytě s mrtvou matkou a psem. Objevil ji náhodou domovník - zapomněla zastavit vodu, když hledala, čeho by se mohla napít.

Uvnitř dodávky policisté našli plynové lahve, řidiče zatkli
aktualizováno 24.08.
hrozba v Nizozemsku

Policie zrušila koncert, našla dodávku s plynovými bombami!

Nizozemská policie zrušila rockový koncert, který měl proběhnout ve středu večer v Rotterdamu. Poblíž pak našla dodávku se španělskou registrační značkou, ve které byly podle tamního starosty plynové bomby, a zatkla jejího řidiče.

Rotterdam
aktualizováno 18.09.
potíže s islamisty

Poplach ve vlaku: Terorista se zamknul na záchodě!

Vlak z Rotterdamu do Paříže musel být dnes ráno evakuován poté, co se v něm zamkl na záchodě islamista podezřelý z terorismu.

Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Ahmed Aboutaleb
aktualizováno 17.01.
Drsný vzkaz

Nechcete svobodu? Jděte do p**ele, vzkázal starosta radikálům

Starosta nizozemského Rotterdamu Ahmed Aboutaleb je sám muslim, ale pro radikální islámské teroristy, kterým se nelíbí svoboda, jíž se jim v Evropě dostává, má drsný vzkaz.

Greenpeace zastavují tanker
01.05.
zásah aktivistů

Greenpeace se na padácích pokusili zastavit ruský tanker! Zadrželi i dva Čechy

Skupina asi 80 aktivistů mezinárodní ekologické organizace Greenpeace se v přístavu v nizozemském Rotterdamu pokoušela zastavit ruský ropný tanker Michail Uljanov, který přivážel první ropu z těžební plošiny Prirazlomnaja v Barentsově moři. Aktivisty zadržela policie. Jsou mezi nimi i dva Češi.