Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž ve vlaku
dnes 19:44
perverzní penzista

Místo jízdenky vytáhl penis! Senior okázale onanoval při cestě vlakem

Nechtěné zpestření zdlouhavé cesty vlakem průběžně zajišťoval ostatním cestujícím nemravný senior z Uherskohradišťska. Poté, co se usadil na své místo, vytáhl penis a ke zděšení ostatních cestujících začal onanovat.

Výbuch propanbutanové bomby v centru Českých Budějovic
dnes 18:42
Neobvyklý případ

Mladé ženě vybuchla pod rukama plynová láhev, popálila se!

Dobrovolní i profesionální hasiči vyjížděli v pátek před polednem do Halenkova na Vsetínsku k hlášenému výbuchu plynové lahve. Ta se mladé ženě roztrhla přímo pod rukama.

Policejní auto
dnes 17:36
Šťastný konec

Rodina si oddechla. Pohřešovaný muž z Vizovic je v pořádku

Šťastný konec mělo pátrání po čtyřicetiletém Petrovi W. Blízcí se o něj strachovali od úterního rána. Vzal si totiž oblečení na běh a od té doby ho nikdo neviděl. Muž se teď rodině ozval s tím, že je v pořádku.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Muž, co umlátil jorkšíra k smirti
19.02.
týrání zvířete

Muž měl ubít sousedovi jorkšíra! Majitel se trestu bohužel nedožil

Podmíněný dvacetiměsíční trest dostal v úterý u Okresního soudu ve Zlíně muž, který loni v dubnu brutálním způsobem zabil fenku jorkšíra, která patřila jeho sousedovi. Podle odborných posudků umíralo zvíře ve velkých bolestech.

Hasiči vyprostili srnku
aktualizováno 16.02.
zachráněné zvíře

Srnka uvízla v plotě a nemohla na svobodu. Pomoct jí museli hasiči

O záchranu zaklíněné a vystrašené srnky se zasloužili hasiči ze Zlínského kraje. Zvíře uvízlo v plotě a nemohlo se dostat ven, hasiči jí však pomohli na svobodu během několika minut.

Autobus - ilustrační foto
14.02.

VIDEO: Zlínský kraj zřejmě čekají velké změny v dopravě. ČSAD Vsetín bude mít konkurenci

Zlínský kraj podle všeho čeká revoluce v dopravě. Doposud dominantní dopravci, na železnici České dráhy a na silnici ČSAD Vsetín, nejspíš budou mít konkurenci. A v některých částech kraje možná skončí úplně.

Zbraň
aktualizováno 13.02.
výhrůžky na facebooku

Policie dopadla českého Breivika. Chtěl střílet na náměstí ve Zlíně

Vraždou velkého množství lidí vyhrožoval podle zlínských kriminalistů jednadvacetiletý mladík. Muž se měl zhlédnout v norském masovém vrahovi Andersu Breivikovi. Nyní mu hrozí až tři roky vězení.

Medvěd na Valašsku
11.02.
Smrt, nebo přesun?

Medvěda na Zlínsku nikdo neviděl tři měsíce. "Už nežije," tvrdí Čunek

Medvěd, který se dlouhé týdny toulal po Zlínsku, už pravděpodobně nežije. Prohlásil to hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek. Podle správce Beskyd se ale zvíře spíše odstěhovalo zpět na Slovensko.

Kradené zbraně z Vrbětic
aktualizováno 11.02.
Muniční sklad

Za krádeže zbraní z Vrbětic padl trest natvrdo a pět podmínek

Za krádeže zbraní po výbuchu v bývalém muničním areálu ve Vrběticích na Zlínsku uložil v pondělí zlínský okresní soud Zdeňkovi Šuranskému 34 měsíců vězení. Dalších pět lidí dostalo podmíněné tresty se zkušební dobou od 22 měsíců do čtyř let.

Zloděj v domě
07.02.
policie pátrá

Velká loupež na Zlínsku: Za bílého dne si odnesli z domu 2 miliony

Loupež obrovských rozměrů řeší zlínská policie. Prozatím neznámý zloděj vnikl za bílého dne do rodinného domu, vypáčil zabezpečený trezor a ukradl dva miliony korun v hotovosti!