Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Imane Fadilová
aktualizováno 16.03.
bunga bunga párty

Svědčila proti Berlusconimu, její smrt úřady vyšetřují jako vraždu!

Jako vraždu vyšetřují italské úřady smrt třiatřicetileté Imane Fadilové, která byla pravidelným hostem opulentních "bunga bunga" párty u bývalého italského premiéra Silvia Berlusconiho. Dokonce proti němu svědčila i u soudu. V jejím těle potvrdila laboratoř nález radioaktivních látek.

Jaroslav Faltýnek
13.03.
ovlivňování

Faltýnek vystoupí před poslanci, musí vysvětlit tendr na mýto

Kauzu Jaroslava Faltýnka (ANO) a možného ovlivňování tendru na mýto bude ve čtvrtek projednávat Sněmovna. Faltýnek prý chtěl pomoci Danu Ťokovi (ANO) v době, kdy jako ministr dopravy čelil kritice tehdejšího premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD). Státu prý navíc svým vyjednáváním ušetřil miliardy korun. Ministr Ťok mu však, podle svých slov, mandát ke schůzkám nedal. Opozice tvrdí, že se Faltýnek mohl dopustit korupce.

Jaroslav Faltýnek
aktualizováno 08.03.
pokračování brněnské razie

Faltýnek přiznal, že jednal s Kapschem i ÚOHS. Prý kvůli mýtu

Poslanec a 1. místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek připustil, že jednal se zástupci Kapsch a scházel se s představiteli Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) za účelem vypsání tenderu, aby Česká republika nemusela řešit, co s mýtem.

Prásk.tv píše:

Žena doma nainstalovala skrytou kameru
čtěte o tématu podezření na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Zásilky s výbušninou ve Velké Británii
aktualizováno 06.03.
poplach v británii

Výbušné obálky do Londýna přišly z Irska. Policie: Může jich být víc!

Londýnská policie stále pátrá po pachateli, který rozmístil v úterý výbušniny na tři dopravní uzly britské metropole. Podle nových informací měly dvě ze tří zásilek irskou poštovní známku. Na vyšetřování tak spolupracuje i irská policie.

Policie na London City Airport vyšetřuje podezřelé balíčky
aktualizováno 05.03.
významné dopravní uzly

Poplach ve Velké Británii: Našli tři balíčky s výbušným systémem

Britská protiteroristická policie vyšetřuje nález výbušnin. Tři podezřelé balíčky se objevily v úterý dopoledne poblíž vlakové stanice Waterloo, na letišti Heathrow a na letišti London City Airport.

Vladimir Putin - 3
aktualizováno 16.01.
bělehrad

V Srbsku chytili muže Islámského státu. Chystal útok na Putina

Srbské bezpečnostní složky zatkly muže, kterého podezíraly z toho, že plánoval atentát na ruského prezidenta Vladimira Putina. Ten se tento týden chystá na oficiální návštěvu Srbska.

Nemocnice - ilustrační foto
aktualizováno 04.01.
Smrtící nákaza

Lékaři ve Švédsku se báli eboly u pacienta. Testy ji vyvrátily

V nemocnici ve švédském městě Uppsala ležel v karanténě pacient s podezřením na nákazu ebolou. Výsledky testů nicméně prokázaly, že mladý muž smrtící virus nemá. Podle lékařů se jeho zdravotní stav zlepšil už během dne.

Dechová zkouška - ilustrační foto
aktualizováno 17.12.
Zmatená jízda

Projížděl se Prahou s 2,5 promile v krvi! Přiznal ale jen několik piv

Opilý řidič, kterého zadrželi pražští strážníci, se zajímal víc o kuřivo než o test na alkohol. Přiznal vypití několika piv, nadýchal ale 2,5 promile.

Zámek Lány otevřen veřejnosti
aktualizováno 10.12.
podezřelé zakázky

Neprůhledné firmy, jedno sídlo! Tam mizí miliony za údržbu Lán

Šéf Lesní správy Lán Miloš Balák vyplatil v minulých letech za myslivost a jiné práce více než osm milionů korun skupině neprůhledných firem, které mají podezřelé majitele a sídlí v jednom pražském panelovém domě. S informací přišla dnešní Mladá fronta. Lesní správa i kancelář prezidenta, pod kterou spadá, se chtějí právně bránit.

Převoz pacienta s podezřením na MERS
aktualizováno 06.12.
Vrátil se z Jordánska

Muž hospitalizovaný na Bulovce smrtící MERS nemá, ukázaly testy

U Čecha hospitalizovaného na specializovaném infekčním oddělení pražské Nemocnice Na Bulovce se podezření na onemocnění MERS nepotvrdilo. ČTK to sdělil vedoucí tiskového oddělení nemocnice Filip Řepa. Pacient podle informací ČTK pobýval v Jordánsku. V Česku byly už tři pacienti s podezřením na nákazu touto nebezpečnou nemocí, proti níž není vakcína ani účinná léčba.