Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena se zranila při snowtubingu
16.02.
Nehoda při snowtubingu

Žena zachránila dívenku (4) před nárazem, sama se těžce zranila!

Zraněnou ženu i čtyřletou dívenku si vyžádala sobotní nehoda v krušnohorské Dolní Moldavě. Při tzv. snowtubingu vylétly z dráhy a narazily do stromu. Žena stihla malou příbuznou zachránit, sama ale utrpěla těžná zranění.

Policie zasahuje u trafostanice
09.02.
Vážný úraz

V Dubí vybuchla trafostanice, dva popálené muže odvezli záchranáři

Dva muži se zranili po sobotním poledni, když v Dubí na Teplicku v sobotu po poledni explodovala trafostanice. Oba dva jsou popálení a záchranáři je převezli na specializovanou popáleninovou kliniku do Prahy.

Volby - policie
aktualizováno 07.10.
Závažné podezření

Policie vyšetřuje ovlivňování voleb! Zasahovala i u volební urny

Policisté na Teplicku prošetřují podezření z možného pokusu ovlivňování výsledků voleb. ČTK to v první den voleb řekl mluvčí policie Daniel Vítek. Trestní oznámení by se mělo podle informací ČTK týkat Moldavy a Bíliny, právě v Bílině se komunální volby před čtyřmi lety opakovaly. V Mostě zahájila policie trestní úkony v případě obsahu jednoho volebního plakátu. V Bílině policie zasahovala u jedné volební komise, kde byl komisařům podezřelý příchod více lidí najednou.

Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Salmonela v kebabu
19.08.
Hrozí pokuta

Další problém v Dubí! Kvůli salmonele zavřeli prodejnu kebabu

Státní veterinární správa nařídila stažení více než tuny polotovaru pro přípravu kuřecího kebabu. Po zjištění problému byla provozovateli v Dubí na Teplicku až do odvolání pozastavena výroba.

Napadený mladík v Dubí
17.08.
útok na koupališti

Promluvil mladík, kterého brutálně zbili v Dubí: Léčím se, ale pomalu

Brutální incident otřásl minulé úterý městem Dubí na Ústecku. Skupinka lidí tady měla surově zmlátit mladíka, který se zastal napadené ženy. Skončil v nemocnici. Jak se mu daří víc než týden po útoku?

Napadený mladík v Dubí - 1
aktualizováno 10.08.
Útok v Dubí

Město dá hrdinovi z koupaliště tisíce, k bazénu postavilo kamery

Celé Dubí už několik dní žije brutální potyčkou na místním koupališti. O incident se intenzivně zajímá i vedení města, které hodlá mladíkovi, který čelil mnohonásobné přesile, přiklepnout finanční dar a navrhnout ho za statečnost na Cenu Michala Velíška.

Napadený mladík v Dubí
aktualizováno 08.08.
brutální napadení

Tak dopadl muž, který se v bazénu zastal ženy. Je to hrdina, tvrdí lidé

S několika stehy a podlitinami po celém obličeji skončil mladík, kterého v úterý napadla na koupališti v Dubí skupinka lidí. Zastal se totiž ženy, na kterou předtím zaútočila jiná. Případem se zabývá policie.

Koupaliště v Berouně
aktualizováno 08.08.
napadení v Dubí

Mladík se v bazénu zastal ženy, zbili ho. Voda se zbarvila jeho krví!

K brutálnímu napadení mělo dojít v úterý na koupališti Plivátko v Dubí u Teplic. Podle svědků skupinka několika lidí napadla mladíka, který skončil v nemocnici. Případem už se zabývá policie.

Zásah potápěčů - ilustrační foto
aktualizováno 27.06.
zmizeli pod hladinou

Oba pohřešované potápěče našli mrtvé! Těla byla na dně lomu

Pátrání po dvojici potápěčů, kteří se v úterý nevynořili po tréninkovém ponoru na jezeře Barbora u Teplic, skončlio smutně. Jejich mrtvá těla našli pátrači druhý den - a to na dně lomu v hloubce asi 70 metrů.

Zásah potápěčů - ilustrační foto
aktualizováno 27.06.
Záchranná akce

U Teplic zmizeli potápěči, policisté poslali specialisty až z Brna

Od úterního dopoledne záchranáři pátrali v zatopeném lomu Barbora nedaleko Teplic po dvojici potápěčů, kteří se ponořili pod hladinu, ale na povrch se později už nevrátili.