Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rvačka
včera 09:34
Útok v Trutnově

Muže (†44) napadl agresor před diskotékou. V nemocnici zemřel

Tragický případ vyšetřují policisté z Trutnova. V neděli nad ránem měl podle nich napadnout sedmatřicetiletý útočník jiného muže před jednou z trutnovských diskoték. Muž byl ve velmi vážném stavu převezen do nemocnice. V pátek ráno policisté informovali, že na následky zranění napadený zemřel.

Nehoda na Trutnovsku
aktualizováno 20.02.
Tragická nehoda

V Trutnově se čelně srazila dvě auta, jeden z řidičů zemřel

V Trutnově se ve středu krátce před šestou hodinou večer čelně srazila dodávka a osobní auto. Na místě zasahoval záchranářský vrtulník. Řidič osobního auta na místě zemřel.

Ekologická zátěž pod Hradcem Králové
aktualizováno 20.02.
nebezpečné látky

Pod Hradcem leží časovaná bomba. Řešení ale neexistuje

Pod centrem Hradce Králové je v půdě obrovská ekologická zátěž. Z bývalé dehtárny byly do podzemí vypouštěny nebezpečné a toxické chemické látky. Jejich koncentrace je tak vysoká, že až desettisíckrát převyšuje povolené hodnoty.

Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Po explozi varny pervitinu muž z místa utekl
18.02.
Spadla klec

Popálený utíkal z údajné varny pervitinu. Kriminalisté ho dopadli!

Kriminalistům se podařilo dopadnout může, který utekl po explozi varny pervitinu v Náchodě. Výbuch se ozval ve čtvrtek krátce před půl třetí ze sedmého patra panelového domu na Pražské třídě v centru města.

Hromadná nehoda Pardubický kraj
aktualizováno 15.02.
Špatné počasí

U Žamberka se srazilo 6 aut! Mlha a náledí komplikují dopravu

Od rána sužují Pardubický a Královéhradecký kraj mlhy a náledí. Kvůli počasí jsou mnohé silnice v obou krajích sjízdné se zvýšenou opatrností. Dopravu komplikují nehody.

Výbuch plynu v panelovém domě v Náchodě - 1
aktualizováno 14.02.
Jedna zraněná

Výbuch v paneláku v Náchodě! Okna se roztříštila, začalo hořet

Velká exploze otřásla odpoledne panelovým domem v Náchodě. Jedna žena se zranila a skončila v péči záchranářů. Původně hasiči vyjížděli k explozi plynu, ale teď to spíš vypadá na to, že v domě explodovala varna pervitinu.

Týraná zvířata na statku
aktualizováno 14.02.
vyšetřování policie

Strašlivá muka! Zvířata měla uhynout kvůli hladu a žízni

Veterinární správa z Hradce Králové už má výsledky pitvy prasat, která umírala v zemědělském družstvu v Dolní Kalné na Trutnovsku. Nejen prasata, ale také krávy nebo kozu tam podle policie nechala zemřít hlady a žízní jejich majitelka.

Pátrání - IVA
aktualizováno 14.02.
Obrovská tragédie

Iva (39) už se domů nevrátí, našli ji mrtvou na odlehlém místě!

Devětatřicetiletá Iva z Trutnova, kterou blízcí naposledy viděli minulý pátek, se už domů bohužel nevrátí. Je po smrti. Pátrači objevili její tělo ve středu pozdě odpoledne.

Požár zámku v Horním Maršově na Trutnovsku - 3
aktualizováno 13.02.
Zámek a autobazar

Kriminalisté mají nové informace: Dva vzdálené požáry úzce souvisí

Nové informace k požárům zámku v Horním Maršově na Trutnovsku a autobazaru v Humpolci na Pelhřimovsku zveřejnili kriminalisté z Vysočiny, kteří případy vyšetřují. Potvrdila se verze, že oba požáry byly úmyslně založené skupinou žhářů.

Pátrání - IVA
aktualizováno 12.02.
Naléhavé pátrání

Iva (39) zmizela neznámo kam, pátrání skončilo tragicky!

Několik dní manžel a děti neviděli manželku a mámu Ivu. Po devětatřicetileté ženě z Trutnova pátrali od pondělí i policisté. Pátrání ovšem mělo nakonec smutný konec.