Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Dalibor Janda

Gott Karel a Waldemar Matuška
02.10.
Hudební rivalové

Gottovi se přiblížila jen hrstka zpěváků! Koho bral za největšího rivala?

Ačkoli je na české hudební scéně celá řada výrazných zpěváků, co se týče popularity, Karlu Gottovi se přiblížila jen hrstka z nich. Za celou dobu existence ...

Život ve hvězdách - 2
20.01.

Život ve hvězdách 17. 1. 2019

Zpěvák Dalibor Janda se stal na jeden den květinářem. Promluvil o vztahu k ženám i své největší bolesti, sebevraždě syna.

Dalibor Janda
aktualizováno 17.01.
tragické období

Smutná zpověď Dalibora Jandy: Zabil se mi syn, někteří mi to přáli!

Zpěvák Dalibor Janda promluvil o nejbolestivějších chvílích života - sebevraždě svého syna. Co ho v té době drželo nad vodou a jak se na tragédii dívá ...

Dalibor Janda
17.07.
nepřiměřená dotace?

Na koncert Hurikána Jandy přispěl kraj 200 tisíc. Z fondu na pohromy!

200 tisíc korun přispěl Středočeský kraj na koncert zpěváka Dalibora Jandy. Ten se přitom nekonal ani na území kraje, ale v Praze. Prý se jednalo o marketing ...

Obchodní sdělení

Tchibo plné překvapení a vánočního pokušení

Vyberte vše na jednom místě, v Tchibo najdete stylové oblečení, šperky, výzdobu i další dárky.

Dalibor Janda - 2
23.03.
video na baru

Šokující přiznání Dalibora Jandy: "Karel Gott mě nemusí!" Řekl proč

Hurikán Dalibor Janda byl ve středu odpoledne hostem internetové talkshow Na baru. Trojnásobný Zlatý slavík se rozpovídal nejen o svém životě, ale také ...

Na Baru - Dalibor Janda
aktualizováno 22.03.
oblíbená show

Na baru s Daliborem Jandou! O včerejší oslavě 64. narozenin

Dnešním hostem oblíbené show Na baru bude zpěvák Dalibor Janda, který včera oslavil 64. narozeniny. Moderátor Michal Čoudek oblíbeného zpěváka vyzpovídá ...

Dalibor Janda
aktualizováno 04.12.
ON-LINE rozhovor

Proč "Hurikán" Dalibor Janda končí s kariérou zpěváka?

"Myslím si, že je čas to zabalit. Nudit se rozhodně nebudu,“ říká zpěvák Dalibor Janda, který se po třiceti letech v záři reflektorů rozhodl ukončit svoji ...