Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Donald Trump a Kim Čong-un na summitu ve Vietnamu
28.02.
Konec bez dohody

Proč náhle skončil hanojský summit? Trump a Kim si protiřečí

Severní Korea přednesla v Hanoji realistický návrh. Nabídla uzavření jaderného zařízení v Jongbjonu výměnou za částečné zrušení sankcí, řekl na tiskové konferenci severokorejský ministr zahraničí Ri Jong-ho. Americký prezident Donald Trump chtěl ale podle šéfa severokorejské diplomacie víc.

Kim Čong-un, Donald Trump, Otto Warmbier
aktualizováno 28.02.
Byl umučen k smrti

Kim prý o mučení amerického studenta nevěděl, Trump mu věří

Prezident Donald Trump mluvil v Hanoji s vůdcem KLDR také o smrti amerického studenta Otta Wambiera (†22). Ten by sedmnáct měsíců vězněn severokorejským režimem a jen několik dní po převozu do vlasti zemřel. Kim Čong-un ani další vysocí představitelé země údajně o ničem nevěděli.

Donald Trump a Kim Čong-un na summitu ve Vietnamu
aktualizováno 27.02.
jaderné odzbrojení

Bylo to skvělé, zhodnotil Trump další setkání s Kimem

V Hanoji se dnes na svém druhém summitu sešli americký prezident Donald Trump a severokorejský vůdce Kim Čong-un. Osm měsíců po svém prvním, historickém setkání v Singapuru si znovu potřásli rukama. Trump po společné večeři na twitteru označil setkání za "skvělé". Ve čtvrtek, kdy se odehraje hlavní část jednání, podepíši nejvyšší představitelé USA a KLDR společné prohlášení, informoval Bílý dům.

Prásk.tv píše:

Seungri - Where R U From - 7
čtěte o tématu summit na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Kim Čong-un odjel vlakem na summit s Donaldem Trumpem
26.02.
jednání s Trumpem

VIDEO: Kim dorazil do Vietnamu. V obrněném vlaku cestoval tři dny

Lídr KLDR je ve Vietnamu. Čtyři tisíce kilometrů dlouhá cesta ze severokorejského Pchjongjangu až k hranicím trvala Kim Čong-unovi a jeho delegaci skoro tři dny. I on se nejspíš během tak dlouhé jízdy potřeboval protáhnout - kamery ho totiž zachytily, jak si na jednom čínském nádraží vychutnával cigaretu. Na cestě do Vietnamu je už i prezident USA Donald Trump a přípravy na zítřejší summit vrcholí.

Andrej Babiš
25.02.

Summit v Egyptě: Na zasedáních řeší migraci v zákulisí Brexit

V Egyptě pokračuje summit zemí Evropské unie a Ligy arabských států. Český premiér Andrej Babiš v pondělí před účastníky konference přednese projev. Mluvit má hlavně o nelegální migraci.

Historická schůzka Donalda Trumpa a Kim Čong-una - 5
aktualizováno 25.02.
Konec válečného stavu

Trump a Kim mohou ukončit válku Korejí. Formálně pořád trvá

Americký prezident Donald Trump a severokorejský vůdce Kim Čong-un by se na summitu ve Vietnamu mohli dohodnout na ukončení válečného stavu na Korejském poloostrově. Informovala o tom jihokorejská agentura Jonhap.

Babiš v Egyptě
24.02.
evropská unie

Babiš odjel na summit do Egypta: Čekalo ho velkolepé přivítání!

V Egyptě začal historicky první summit zemí Evropské unie a Ligy arabských států. Dvoudenního setkání na břehu Rudého moře se účastní i premiér Andrej Babiš.

Lidé se stříhají podle Kima a Donalada Trumpa
aktualizováno 20.02.
"Vůdcovské" účesy

Koumák bohatne na summitu USA a KLDR, stříhá na Kima i Trumpa

Přípravy na ostře sledovaný summit mezi Severní Koreou a Spojenými státy ve vietnamské Hanoji vrcholí. Plné ruce práce mají nejen policisté a politici, ale překvapivě i kadeřníci. Dveře salónu, kde stříhají podle diktátora Kim Čong-Una nebo šéfa Bílého domu Donalda Trumpa, se netrhnou.

Donald Trump a Kim Čong-un podepsali dohodu
aktualizováno 09.02.
Druhý summit

Trump se znovu sejde s vůdcem KLDR. Prozradil místo i datum

Druhé setkání Donalda Trumpa se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem se uskuteční ve vietnamské metropoli Hanoj. Místo konání oznámil americký prezident. Společná schůzka je naplánována na konec února.

Donald Trump a Kim Čong-un podepsali dohodu
aktualizováno 18.01.
Druhý summit

Trump a Kim se znovu sejdou! Bílý dům potvrdil další summit

Americký prezident Donald Trump se chce se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem sejít koncem února, dějiště vrcholné schůzky bude oznámeno později. Po Trumpově dnešním jednání s emisarem KLDR Kim Jong-čcholem to oznámil Bílý dům.