Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Isla Saona
24.01.
dovolená snů

Azurové moře, bělostný písek: Isla Saona je ráj nejen na pohled

Průzračné azurové moře, bělostný písek a palmy kam jen oko dohlédne. Přesně to se nejspíš vybaví každému, když se řekne Dominikánská republika. Proč se ale nevydat ještě dál a nepoznat ten pravý tropický ráj? Takovým místem je právě ostrov Saona. Ráj, který naživo předčí všechny katalogové obrázky!

Nizozemskou pláž zaplavilo zboží z lodi
aktualizováno 03.01.
Nehoda v Nizozemí

Z lodi vypadly stovky kontejnerů! Pláže zavalily tisíce předmětů

Pláže tří severo-nizozemských ostrovů zaplavilo zboží z desítek kontejnerů. Ty vypadly z jedné z největších nákladních lodí světa, která proplouvala Severním mořem. Nezvyklá nehoda přilákala na pláže stovky lidí.

Zavražděný misionář
21.11.
Izolovaný kmen

Mladík chtěl vidět domorodce. Zastřelili ho šípy a odvlekli

Jakmile americký misionář vstoupil na indický ostrov Severní Sentinel, domorodci ho zastřelili několika šípy. Kmen žije na ostrově úplně odříznutý od civilizace a jakýkoliv kontakt s ním je nezákonný.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 2
čtěte o tématu ostrov na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

V Indonésii se zřítilo letadlo - 3
aktualizováno 31.10.
189 LIDÍ NA PALUBĚ

Experti vyšetřují pád letadla: TŘI TEORIE, co se mohlo stát

V Indonésii stále probíhají záchranné a pátrací akce po obětech leteckého neštěstí, při kterém mělo zahynout všech 189 lidí na palubě. Byli najati také experti, kteří se snaží najít příčinu pádu letadla.

Muž, který přežil pád letadla v Indonésii
30.10.
Pád letadla

Muž unikl smrti o pár hodin. Uvízl v zácpě, do letadla nenastoupil

Indonésie se stále vzpamatovává z pádu letadla, které se zřítilo v pondělí u ostrova Jáva do moře. Na palubě bylo 189 lidí, nehodu nejspíš nikdo nepřežil. Obrovské štěstí měl však úředník Sony Setiawan, který unikl smrti jen o pár hodin. Většinou cestuje právě touto linkou i ve stejném čase. Úředník se však zdržel v zácpě a musel letět jiným letadlem. Jeho kamarádi bohužel takové štěstí neměli.

V Indonésii se zřítilo letadlo - 5
aktualizováno 29.10.
Tragická nehoda

V Indonésii se zřítilo letadlo se 189 lidmi! Nehodu asi nikdo nepřežil

Letadlo indonéské společnosti Lion Air z Jakarty na Sumatru v pondělí krátce po startu havarovalo a zřítilo se do moře u ostrova Jáva. Při nehodě pravděpodobně zahynulo všech 189 lidí na palubě. Uvedl to indonéský úřad pro pátrací a záchranné operace, který ani po několika hodinách nemá žádné důkazy o možných přeživších. Nalezeny byly naopak první pozůstatky těl obětí, sdělil úřad.

Zemětřesení na Zakyntosu - 1
aktualizováno 26.10.
Otřesy na Zakynthosu

Oblíbenou destinaci zasáhlo zemětřesení! Město je bez proudu

Zemětřesení o síle 6,8 stupňů Richterovy stupnice zasáhlo řecký ostrov Zakynthos. Odřízlo dokonce hlavní město od elektrického proudu.

Ostrůvek Katinka
19.10.
Bydlení na samotě

Malý ostrůvek s domem je na prodej. Zajistí naprosté soukromí

Milovníci soukromého bydlení si přijdou na své. V americkém Wisconsinu je na prodej ostrov s třípatrovým domem. Součástí je i vlastní molo a les, který dům obklopuje. Budoucí majitelé si mohou vychutnávat každý den výhled na jezero ve všech koutech ostrova.

Záplavy na Mallorce
aktualizováno 11.10.
potopa na mallorce

Dovolená se změnila v tragédii: Manžele smetla vlna, našli je mrtvé

Nejméně patnáct obětí má na svědomí blesková povodeň na Mallorce. Je mezi nimi i britský pár nebo matka, která se snažila zachránit své děti. Dva lidé se stále pohřešují.

Erupce stratovulkánu Soputan v Indonésii
aktualizováno 03.10.
masivní erupce

Nejdřív zemětřesení a tsunami, pak v Indonésii vybuchla sopka!

Indonésii postihuje jedna katastrofa za druhou. Po zemětřesení, při kterém zemřelo přes 1200 lidí, a následné vlně tsunami vybuchl na ostrově Sulawesi vulkán Soputan. Prach a popel z erupce se vznesl do zhruba 4 kilometrů, kolem sopky byla vytyčena bezpečnostní zóna.