Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pavouk v banánech
aktualizováno 19.07.
Úsměvný případ

Muž poznal jedovatého pavouka ze zpráv, spěchal s ním na policii!

Úsměvná scéna pobavila policisty na obvodním oddělení v Moravské Třebové. Muž tam ve sklenici přinesl pavouka, o kterém si myslel, že je jedovatý. V Německu totiž tou dobou pátrali po velmi nebezpečném druhu, což si přečetl na internetu. Do akce byl nakonec povolán i entomolog.

Požár pneuservisu
aktualizováno 26.03.
tragické ráno

Muž (62) usnul s cigaretou v posteli. Při požáru se udusil!

Mimořádně náročné ráno měli hasiči na Svitavsku. V Moravské Třebové shořel pneuservis i se zaparkovanými auty. Prakticky ve stejnou dobu vzplanula v rodinném domě v Koclířově postel s mužem (62), který se na místě udusil. Požár pravděpodobně vznikl od zapálené cigarety.

Málem způsobil nehodu a nadýchal čtyři promile alkoholu
09.08.
hazard se životem

Řidič s čtyřmi promile prudce zabrzdil, v zádech měl tři kamiony!

Velkým neštěstím mohla skončit jízda muže u Moravské Třebové na Svitavsku. Ve chvíli, kdy za ním jely tři kamiony, prudce na silnici zastavil a zůstal stát. Řidiči za ním sotva dobrzdili. Policisté zjistili, že byl muž opilý - v dechu měl čtyři promile alkoholu.

Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Policie
aktualizováno 10.07.
škoda za čtvrt milionu

Skladník ukradl 3 tuny granulátu. Řidič nevěděl, že mu pomáhá krást

Vykutáleného skladníka stíhají kriminalisté z Moravské Třebové. Podezírají ho z toho, že když byl na noční směně, naložil do přistaveného auta 3 tuny plastového granulátu. Nic netušící řidič pak materiál přepravil za brány podniku. Skladník si chtěl jeho prodejem vylepšit rodinný rozpočet.

Dodávka plná hasičů se čelně střetla s osobním autem
29.04.
srážka aut

Nepozornost za volantem: Zemřel pes a tři lidé se zranili

Vážná dopravní nehoda se dnes stala u Moravské Třebové. Srazila se tam dvě osobní auta a tři lidé skončili v nemocnici. Při nehodě zemřel také pes, který cestoval v jednom z vozů.

Nehoda kamionů u Moravské Třebové - 5
aktualizováno 03.03.
Čelní srážka kamionů

Nehoda na Moravě: Z kabin zbyl jen šrot, řidiči zázrakem přežili

K vážné dopravní nehodě došlo v noci na obchvatu Moravské Třebové. Po půl čtvrté se na vytížené silnici I/35 čelně srazily dva kamiony. Řidiči ve zdemolovaných kabinách jako zázrakem utrpěli jen lehčí zranění. Silnice byla ale celé dopoledne uzavřena a auta musela jezdit přes město.

Honička
12.08.
Silniční pirátka

Vybrzdila dodávku, pak ujížděla hlídkám 120 km. Řidičák nemá

Pořádně divoký týden připravila policistům z Pardubického kraje jistá třiadvacetiletá řidička. Ta totiž nejprve minulou středu vybrzdila dodávku, v sobotu pak policejním hlídkám ujížděla 120 kilometrů.

Blesk
18.06.
Úder blesku

Silný blesk spálil vybavení radnice v Moravské Třebové!

Půlmilionovou škodu způsobil na radnici v Moravské Třebové zásah blesku. Úder do věže Městského úřadu zničil téměř veškerou elektroniku v budově. Na vyhození je dvacet počítačů, čtyřicet telefonů nebo kopírky. Opravit bude potřeba i kancelář starosty.

Nemocnice
aktualizováno 25.06.
Proč to udělala?

Neuvěřitelný případ: Zrůda v nemocnici okradla ženu v bezvědomí!

Neuvěřitelný hyenismus vyšetřují policisté v Moravské Třebové na Svitavsku. V jedné z tamních nemocnic okradla pacientka ženu ležící v bezvědomí, sebrala ji všechny šperky.