Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Leonid Kušnarenko
dnes 13:23
reakce na masakr

Šéf pražských muslimů vyzval k ozbrojování, výrok řeší policie

Výrokem předsedy pražské muslimské obce Leonida Kušnarenka se zabývá policie. Kušnarenko na svém profilu na sociální síti zveřejnil, že pomůže muslimům se získáním zbrojního průkazu. Chtěl tak prý reagovat na nedávné útoky v mešitách na Novém Zélandu. Ústředí muslimských obcí se od jeho výzvy distancuje.

Dávky na děti - 2
včera 14:54
Příspěvek na děti

Čechy rozčílila nová rodičovská. Politikům posílají drsné vzkazy!

Rodičovský příspěvek ve výši 300 tisíc korun pro všechny rodiče malých dětí žádají tisíce lidí. Sociální sítě zaplavily kritické komentáře, které vládě rozhodnutí zavést vyšší dávku jen pro rodiče nově narozených dětí, vyčítají.

Finance v rodině
aktualizováno včera 14:11
Jen pro nově narozené

Zradili jste nás, zuří matky! Vyšší rodičovská nebude pro všechny

Zvýšení rodičovského příspěvku ze současných 220 tisíc na 300 tisíc korun rozzuřilo tisíce rodičů. Růst se totiž má podle dohody koaliční rady týkat pouze dětí, které se narodí po 1. lednu 2020.

Prásk.tv píše:

Dara a Rytmus
čtěte o tématu reakce na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Erdogan o útoku na Novém Zélandě
15.03.
Reakce na Nový Záland

Vůdci muslimských zemí o útoku: Příklad rasismu a islamofobie

Páteční útok na novozélandské mešity je zvlášť odporný, protože byl spáchán v době pátečních modliteb. Uvedli to političtí vůdci muslimských zemí v reakci na střelbu ve dvou mešitách ve městě Christchurch, při níž zahynulo téměř 50 lidí.

Zásah policejní pořádkové jednotky proti fanouškům na zápase Sparta - Viktorka
aktualizováno 12.03.
video násilí v hledišti

Fanoušci Plzně si stěžují na brutalitu policie. Ta jim odpověděla

Víkendový zápas mezi plzeňskou Viktorkou a pražskou Spartou nepřestává budit emoce. Řeč je o dění na tribuně, kde musela zasahovat policejní pořádková jednotka, která vyklidila celý jeden sektor.

Babišovi v Bílém domě - 3
08.03.
Reakce politiků

Čeští politici chválí Babiše v Bílém domě. Monika popsala dárek

Setkání premiéra s Donaldem Trumpem hodnotí většina českých politiků pozitivně. Například podle ministra vnitra Jana Hamáčka probrali všechna očekávaná témata a setkání prý nasvědčuje tomu, že je o Česko ze strany Spojených států zájem. Podle jiných se ale na všechny problémy Česka nedostalo.

Melania Trumpová s Monikou Babišovou
aktualizováno 08.03.
Reakce na návštěvu

Skvělé, rozplývá se nad setkáním s Babišovou Melania Trumpová!

Návštěva Andreje a Moniky Babišových v Bílém domě zanechala za oceánem dobrý dojem. Minimálně u manželky amerického prezidenta Donalda Trumpa Melanie, která si setkání s Monikou Babišovou nemůže vynachválit.

Starosta Novotný
28.02.
předseda má jasno

Starosta z ODS řve na lidi, že jsou prasata. Takhle reaguje šéf Fiala

Akce řeporyjského starosty proti neukázněným řidičům vyvolala rozporuplné reakce. Mnozí mají za to, že se Pavel Novotný v pozici starosty chová nevhodně, když řve na řidiče z okna a označuje je za prasata. Jiní naopak za starostou stojí a vyjadřují jeho akci plnou podporu. Jasno má i předseda ODS, za kterou Novotný kandidoval.

Tomáš klus k těhotenství Ewy Farne
aktualizováno 26.02.
Tajila to

Expartner Klus těhotenství Farné oplakal! Jiné celebrity gratulují

Zpěvačka Ewa Farna zprávou o těhotenství šokovala nejen fanoušky, ale také některé přátele. Na radostnou novinu zareagoval i Ewin bývalý partner Tomáš Klus. Video, kterým zpěvačka oznámila, že čeká miminko, prý oplakal.

Sjezd ANO, Andrej Babiš a Jaroslav Faltýnek
aktualizováno 18.02.
Ostrá slova

Reakce na sjezd ANO: Komunisté gratulují, opozice se vysmívá

Víkendový sjezd hnutí ANO, na němž nejsilnější strana volila své vedení, vyvolal na sociálních sítích ostré reakce. Zástupci opozičních stran Andreji Babišovi, který obhájil post předsedy hnutí, vyčítají, že má krátkou paměť a že opsal jejich program. Naopak od komunistů, kteří Babišovu vládu podporují, se premiér dočkal gratulace.