Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bramborové saláty
13.12.
Exotika i klasika

Mistrovství ČR bramborových salátů má vítěze! RECEPTY

V Mratíně ve Středočeském kraji se konalo o víkendu Mistrovství České republiky v přípravě bramborového salátu Vitana Majonéza Cup 2018. Účastnilo se ho celkem 18 kuchařských týmů, které si pro porotu připravily salát na thajský způsob nebo z odrůdy fialových brambor.

Tobogán
27.05.
soutěž v rychlosti

Tobogánem svištěli největší šílenci. Nejrychlejší byla žena!

Nejdivočejší jízdy tobogánem zažil o víkendu aquapark v Čestlicích. Konalo se zde mistrovství republiky v jízdě na tobogánu na čas. Z vítězství se nakonec radovala žena!

Mistrovství republiky v piškvorkách v Brně - 8
aktualizováno 08.12.
oblíbená hra

SLEDUJTE ŽIVĚ: Kdo se stane českým mistrem v piškvorkách?

Piškvorky hrál ve škole snad každý kluk a nejedna dívka. Věděli jste ale, že se v této hře můžete stát mistrem republiky?

Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu
aktualizováno 04.12.
jak ho děláte vy?

Mistrovství bramborových salátů má vítěze! Tady je RECEPT

Ve středočeském Mratíně se o víkendu konal jedenáctý ročník soutěže známé jako Mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu. Letos se vyhledávané kulinářské soutěže účastnilo rekordní množství týmů, překvapením byla například speciální odrůda fialových brambor.

Svíčková
aktualizováno 07.09.
svíčková omáčka

Mistři přes svíčkovou změřili síly. Vyzkoušejte ty nejlepší recepty

Nejlepší amatérští i profesionální kuchaři se utkali v napínavém souboji ve vaření svíčkové omáčky. Na Červeném Hrádku v Jirkově se totiž konal 20. ročník mistrovství, kdo uvaří tu nejlepší omáčku na světě.

Pole dance
aktualizováno 25.05.
POLE DANCE

Krásky tančily u tyče. S TN.cz jste byli u toho!

Pryč jsou doby, kdy byl tanec u tyče atrakcí pokleslých podniků a čtvrtí, kam by obyčejný člověk nezavítal. Moderní pole dance se vyvinul v plnohodnotný, divácky atraktivní sport s úctyhodnými výkony.

Mistrovství ČR v autostopu
aktualizováno 30.06.
Cesta stopem

MISTROVSTVÍ ČR V AUTOSTOPU: 6000 km za 12 dnů! Kdo vyhrál?

Mistrovství ČR v autostopu na trase Praha – Gibraltar – Praha skončilo. Po 12 dnech na silnicích západní Evropy se vrátily poslední posádky do Prahy.