Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Guru Jára
aktualizováno 11.10.
odháčkování

Dobrá zpráva pro guru Járu! Soud mu snížil trest za znásilnění

Olomoucký vrchní soud dnes snížil o dva roky na 5,5 roku trest zakladateli esoterické školy Poetrie Jaroslavu Dobešovi, známému jako guru Jára. Jeho blízké spolupracovnici Barboře Pláškové soud trest snížil z původních 7,5 roku na pět let vězení. Oba poslal do vězení za znásilnění, podle soudu jako spolupachatelé násilně donutili jiného k souloži.

Guru Jára
10.10.
Videokonference

Guru Jára poslal z vězení vzkaz! Nahrávku adresoval soudci

Olomoucký vrchní soud projedná odvolání v případu Jaroslava Dobeše, známého jako Guru Jára, a lektorky jeho školy ezoterie Barbory Pláškové. Dobeš měl podle obžaloby znásilňovat ženy tzv. "odháčkováním". Televize Nova získala nahrávku, na které Dobeš s Pláškovou soud žádají o možnost vypovídat přes videokonferenci. Jsou totiž zadrženi v detenčním zařízení na Filipínách.

Guru Jára
aktualizováno 26.01.
znásilňování žen

Za "odháčkování" studentek má jít sedět! Guru Jára dostal trest

Jaroslav Dobeš, známý jako "guru Jára", dostal od Krajského soudu ve Zlíně 7,5 roku ve vězení za znásilnění svých studentek. Stejný trest dostala i jeho spolupracovnice Barbora Plášková. Dvojice je souzena jako uprchlá, oba jsou v detenci na Filipínách.

Prásk.tv píše:

Guru Jára alias Jaroslav Dobeš
čtěte o tématu Guru Jára na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Guru Jára
aktualizováno 12.10.
žáci volají o pomoc

Guru Jára prý ve vězení umírá. S krysami, šváby a v pekelné výhni

Život Jaroslava Dobeše je v ohrožení, tvrdí jeho příznivci. Muž, známý jako Guru Jára, je už od května držen ve věznici ve filipínské Manile. Podle Járových žáků se ale jeho stav rapidně zhoršuje a prosí politiky, aby se situací co nejrychleji něco udělali.

Guru Jára
aktualizováno 26.07.
exkluzivní rozhovor

Zpověď žačky Guru Járy: Nešlo o sex, bylo to jako u gynekologa

Televizi Nova se podařilo získat exkluzivní rozhovor s dlouhodobou žačkou Jaroslava Dobeše, zvaného Guru Jára. Muž, který je obžalovaný ze znásilnění žen během obřadu zvaném odháčkování, teď čeká ve filipínském vězení na vydání do České republiky, kde bude souzený.

Guru Jára
26.05.

Guru Jára zatím sedět nepůjde. Soud mu zrušil desetiletý trest

Zakladatel esoterické školy Poetrie Jaroslav Dobeš známý jako guru Járy do vězení zatím nepůjde. Olomoucký vrchní soud dřívější rozsudek zrušil a nařídil, aby celý případ ještě projednal zlínský krajský soud. Dobeše zadržela policie minulý týden na Filipínách.

Guru Jára
aktualizováno 18.05.
svědectví kamaráda

Exkluzivně: Jak znásilňovač kdysi žil, než se z něj stal guru Jára

Filipínská policie zatkla Jaroslava Dobeše, který je znám jako guru Jára, a bavilo ho znásilňovat své duchovní ovečky. Jak žil Dobeš, než v sobě odhalil dar odháčkovavat ženy? Máme exkluzivní svědectví.

Guru Jára
aktualizováno 18.05.
už je v poutech

To že je odháčkovávač? Guru Jára dnes vypadá jako bezdomovec!

Jaroslav Dobeš, známější jako Guru Jára nebo Óm nadsamec, konečně skončil v rukou spravedlnosti, před kterou se ukrýval v jihovýchodní Asii. Muže, odsouzený za znásilnění, byl zatčen na Filipínách.

Guru Jára alias Jaroslav Dobeš
aktualizováno 07.10.
zločinec na útěku

"Guru Jára" dostal za znásilňování studentek 10 let vězení!

Nechvalně proslulý "léčitel" a esoterik "guru Jára" by si měl odsedět desetiletý trest za znásilňování studentek. O půl roku nižší trest vynesl soud nad jeho spolupracovnicí. Oba jsou ale na útěku v cizině.

Napadení
28.07.
falešný guru

Nadsamec Jára "léčil" sexem. Je na útěku a soudí ho za znásilnění

Krajský soud ve Zlíně začal dnes řešit údajné sexuální zneužívání studentek esoterické školy Poetrie. Obžalovaní, Jaroslav Dobeš alias guru Jára nebo Óm, nadsamec a jeho spolupracovnice Barbora Plášková, jsou na útěku.