Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Atmosféra ve Varnsdorfu houstne
15.03.
Napětí na severu

Dva vybuchlé radary, protesty před radnicí. Ve Varnsdorfu to vře!

Po dvou explozích radarů ve Varnsdorfu sílí protesty lidí proti tamní radnici. Nelíbí se jim výše pokut, umístění radarů a ani to, že z pokut profituje soukromá firma. Případ podezřelého tendru na radary navíc prošetřuje policie.

Radar ve Varnsdorfu někdo odpálil výbušninou
aktualizováno 18.02.
Pozdvižení ve Varnsdorfu

Radar na měření rychlosti je na kusy, někdo ho vyhodil do povětří!

Ve Varnsdorfu zatím neznámý vandal pomocí trhaviny zlikvidoval radar na měření rychlosti. Podle tamních obyvatel buď selhaly nervy některému z řidičů nebo se jedná o odplatu za podezřelou zakázku, z níž podle některých zastupitelů profituje soukromá firma.

Uvolněný kámen v Hřensku
aktualizováno 14.01.
Hřensko

Ze skály se utrhl obří balvan. Zřítil se přímo do turistické oblasti

Obrovský balvan velký jako dodávka se zřítil ze skal v Hřensku na Děčínsku. Obec je proslulá svým umístěním v soutěsce mezi obřími pískovcovými skalními masivy. Balvan se zřítil na parkoviště v turistické oblasti. Ta je ale mimo sezónu naštěstí vylidněná.

Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Transport obézní ženy
aktualizováno 28.11.
Náročné vyšetření

Speciální sanitka, jeřáb. Extrémně obézních pacientů je víc a víc!

Lidí s takzvanou monstrózní obezitou přibývá. Začíná to kily navíc a končí neschopností pohybu. Když je pak potřeba provést lékařský zákrok, je to vážný problém. To je i případ paní Sadikaj z Rumburka.

Žena měla zneužívat vlastní dcery
aktualizováno 27.11.
Rozsudek

Pornografie i nechutné praktiky! Žena měla zneužívat malé dcerky

Ústecký krajský soud odpoledne vynese rozsudek nad ženou, která podle obžaloby zneužívala své vlastní dcery. Mělo k tomu docházet několik měsíců v azylovém domě na Děčínsku. Žena může skončit ve vězení až na 12 let.

Požár autobusu na Děčínsku
aktualizováno 23.11.
Děčínsko

Autobus pohltily plameny. Zbyl z něj nepojízdný vrak

Hasiči v pátek brzy ráno vyjížděli k požáru autobusu u obce Dolní Mikulášovice na Děčínsku. Autobus naštěstí nevezl žádné cestující. Jeho řidič se nadýchal kouře a skončil v péči záchranářů.

Cisterna s pitnou vodou
11.11.
Vyschlé studny

Jako ve středověku! Lidé na severu nemají přístup k pitné vodě

Prát a koupat se u příbuzných, nemít vodu na splachování? Takové nesnáze musí řešit obyvatelé Jiříkova ve šluknovském výběžku. Ani v dnešní době nemají zavedený vodovod s pitnou vodou, nyní je trápí i nedostatek užitkové vody, kterou čerpají ze studní.

Policie
30.10.
Konec pátrání

Šťastný konec pátrání! Otec s dvouletou dcerkou jsou v pořádku

Od pátku 26. října policie pohřešovala otce, který zmizel se svou dvouletou dcerkou. Naposledy byli viděni v Rumburku, poté o sobě nedali vědět. Pátrání však dopadlo dobře a oba byli v pořádku nalezeni na Děčínsku.

Jan Papajanovský
18.10.
Komunální volby

Nejmladšího starostu mají po volbách na Děčínsku. Je mu 23 let

Nejmladšímu nastupujícímu starostovi v Česku je pouhých 23 let. Jan Papajanovský šel do voleb jako lídr Koalice pro Kamenici, která s přehledem v České Kamenici na Děčínsku zvítězila.

Požár u Děčínského sněžníku
aktualizováno 11.10.
lesní požár

V nepřístupném terénu u Sněžníku hoří les! Hasit pomáhají i Němci

Rozsáhlý požár lesa u Sněžníku ve velmi špatně přístupném terénu zaměstnává ústecké hasiče. Hoří na ploše 500 na 500 metrů. Byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu, hasiči nasadili vrtulník i hasící letadlo, do akce se zapojili také jejich němečtí kolegové.