Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Těhotenský test
17.02.
zákeřná lest

Nechtěla děti. Tchyně jí propíchala kondomy, teď je žena těhotná!

Když se mladá Američanka rozhodla sdělit své tchyni, že s manželem nikdy neplánují založit rodinu, neměla ani tušení, že tchynina touha po vnoučatech dojde až tak daleko! Nevybíravým způsobem narušila jejich nejintimnější soukromí. Matka ženina muže se vplížila do ložnice a nenápadně dvojici propíchala prezervativy. Teď je mladá manželka těhotná.

Urny na hřbitově. Ilustrační foto
10.02.
Spor o nebožtíka

Matka nechala syna zpopelnit, jeho žena se může o urnu i soudit!

Dlouhodobý spor v rodině skončil tahanicemi o pohřeb zesnulého. Paní Čičková z Břeclavi zjistila, že jejího zesnulého manžela nechala z nemocnice odvézt její tchyně a na vlastní náklady nechala provést i kremaci. Žena se teď marně snaží získat alespoň urnu, přitom podle zákona o pohřbu rozhoduje právě manželka. Případ se pravděpodobně dostane až k soudu.

Miminko
08.02.
neuvěřitelná drzost

Žena spala po císařském řezu. Tchyně jí zatím přejmenovala dítě!

S šokujícím zážitkem se na internetu svěřila mladá maminka ze Spojených států. Zatímco se zotavovala z císařského řezu, tchyně přejmenovala její miminko!

Prásk.tv píše:

Obézní žena v šoku - 1
čtěte o tématu tchyně na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Místo činu
aktualizováno 18.04.
zběsilý amok

Mrtvá matka s dcerou! Policisté řeší dvojnásobnou vraždu

Kriminalisté od pondělí vyšetřují dvojnásobnou vraždu v jednom z ostravských domů ve Svinově. Muž se měl po hádce vrhnout na svou ženu a tchyni, nepřežila ani jedna z nich. Vzhledem k vyšetřování zatím policie nezveřejňuje další podrobnosti.

Vražda v Liberci - 2
aktualizováno 14.08.
Autentické svědectví

Popis hororu z Liberce: Bušila na okno, byla od krve, měla pouta!

Reportér TV NOVA mluvil se ženou, která v Liberci pomáhala sousedce, kterou zmlátil bývalý manžel. Muž později nejspíš ubodal tchyni a poté se v domě oběsil. Svědkyně do detailu popsala chvíle hrůzy.

Vražda v Liberci
aktualizováno 14.08.
žena prchla k sousedům

Horor v Liberci! Oběšený muž, ubodaná tchyně a omámené dítě

Naprosto šílené pondělní ráno zažila jedna rodina v Liberci. Muž, který měl podle sousedů od bývalé manželky na víkend půjčeného sedmiletého syna, chlapce omámil. Když si ho žena s babičkou přijely vyzvednout, mladší ženu spoutal a zbil, starší ubodal. Pak se oběsil.

Vladimír Gottfield
aktualizováno 14.07.
bodl ji do krku

U soudu se složil! Plakal a odmítal vinu, za vraždu tchyně dostal trest

Krajský soud v Liberci v pátek vynesl rozsudek nad Vladimírem Gottfriedem. Za vraždu tchyně by si měl odpykat desetiletý trest. Muž u soudu několikrát plakal a tvrdil, že je nevinný.

Za utýrání seniorky dostal devět let vězení
aktualizováno 03.07.
8 let za mřížemi

Muž utýral tchyni k smrti! Poléval ji vařící vodou, brutálně ji napadal

Michal Kuka stráví definitivně osm roků ve vězení. Odvolací soud potvrdil verdikt krajského soudu v Hradci Králové. Kuka podle obžaloby utýral matku své přítelkyně, která s nimi žila ve společné domácnosti. Týral ji dva roky a poslední útok z loňského léta seniorka nepřežila.

Michal Kuka podezřelý z utýrání tchýně
aktualizováno 09.05.
Otřesná kauza

Zvrat v případu utýrané tchyně. Hned první den soudu!

U královéhradeckého soudu se začal z údajného týrání matky své družky v obci Sloupno zpovídat osmatřicetiletý Michal Kuka. Ženu měl podle obžaloby polévat vařící vodou, nutit nosit dříví na topení a nakonec ji napadl tak, že žena v nemocnici po měsíci zemřela. A hned první den líčení nastal v případu zvrat.

Výměna manželek: „Co já bych za to dala, kdyby vypadla.“ - 6
01.03.
jak žijí dnes

Po Výměně: Jarda má doma novou ženu! Co se s Andreou stalo?

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. A tentokrát se situace vyhrotila natolik, že jedna z manželek natáčení předčasně ukončila. Jak na Výměnu vzpomíná?