Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pozemky v Letňanech pro vládní čtvrť
13.02.
pozemky v Praze

Babišův plán na vládní čtvrť tvrdě narazil! Hřib Letňany nedá jen tak

Plán premiéra Andreje Babiše postavit vládní čtvrť v pražských Letňanech tvrdě narazil. Primátor Hřib předložil seznam požadavků Prahy, které však stát údajně nemůže splnit. Prý převyšují nejen hodnotu pozemků, o které stát projevil zájem, ale porušují i platné právní úpravy. Hlavní město má zase problém, že nabídka od státu nedorazila kompletní.

Anketa vládní čtvrť
aktualizováno 02.02.
Anketa Vládní čtvrť

Premiér chce úředníky přesunout do Letňan. Toto si myslí lidé

Nejen tisíce úředníků, ale i nemocnice na Bulovce, by se mohla přestěhovat do plánované vládní čtvrti, která by mohla vzniknout v Letňanech. Podle premiéra Babiše už podobné komplexy ve světě- existují, třeba v Norsku nebo Dánsku. Lidé se ale k plánům staví skepticky.

Pozemky v Letňanech pro vládní čtvrť
30.01.
na poli

Praha kývla na vládní čtvrť v polích u Letňan. Výměnou za okruh

Hlavní město poskytne státu pozemky v Praze-Letňanech pro vybudování areálu pro 10.000 státních úředníků, kam se přesune ministerstvo pro místní rozvoj a desítky dalších státních složek. Na pozemcích má vzniknout také nová nemocnice a byty.

Prásk.tv píše:

Robbie Williams
čtěte o tématu Letňany na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Vražda v nákupním centru
13.12.
Soud rozhodl

Mladík se přiznal k vraždě prodavačky, potrestán ale nebude!

Muži, který podle policie v dubnu ubodal prodavačku v pražských Letňanech, uložil soud ústavní psychiatrickou léčbu. Rozhodnutí je pravomocné, muž s ním souhlasil. Zavražděnou ženu našel ležet v kaluži krve v obchodě její syn.

Recidivista přepadl hernu se samopalem, dlouho neunikal - 5
aktualizováno 01.12.
Známá firma

Lupič mával v herně samopalem, kořist si ale dlouho neužil! VIDEO

Až deset let za mřížemi může strávit pětadvacetiletý recidivista, který před týdnem přepadl hernu v pražských Letňanech. Personál i hosty podniku ohrožoval samopalem. Lup si ovšem dlouho neužil, policisté ho totiž identifikovali i navzdory tomu, že se důkladně maskoval.

OC Letňany
29.10.
Smrt v obchodním centru

Zvrat v případu! Za vraždu prodavačky nikdo souzen nebude

Za dubnovou vraždu prodavačky v obchodním centru v pražských Letňanech nikdo odsouzený nebude, informovali v pondělí pražští policisté. Podle lékařů je muž, který se k činu doznal, duševně nemocný a pro nepříčetnost nebyl v době činu trestně odpovědný.

Aneta R - 8
aktualizováno 10.10.
Ubodání v Letňanech

Záhadná sebevražda Anety znovu u soudu! Hlavní svědek ale zmizel

Záhadná sebevražda Anety R., která se podle vyšetřovatelů před čtyřmi lety sama ubodala v bytě v pražských Letňanech, je znovu u soudu. Hlavním aktérem aktuálního sporu je libanonský podnikatel, který žaluje bulvár za údajně dehonestující článek.

Mick Jagger
05.07.
událost desetiletí

Koncert Rolling Stones: Desítky až stovky lidí dostaly falešné lístky!

Velmi nemilé překvapení čekalo na některé návštěvníky čtvrtečního koncertu Rolling Stones v pražských Letňanech. Když si tam chtěli na internetu koupené vstupenky vyměnit za elektronické náramky nutné ke vstupu do areálu, zjistili, že jsou neplatné. Oběťmi podvodu se mohly stát stovky lidí, případem se už zabývá policie.

Mick Jagger 2018
aktualizováno 03.07.
Komplikace

Mick Jagger skončil v nemocnici! Zvládne zítra koncert v Praze?

Už zítra to mají v pražských Letňanech roztočit legendární Rolling Stones. Zpěváka Micka Jaggera ale po příjezdu do ČR trápí komplikace, kvůli kterým skončil v nemocnici! Je snad zítřejší velkolepá show v ohrožení?

Pátrání po muži, který napadl cyklistu
aktualizováno 03.06.
brutální napadení

Pejskař zkopal cyklistu, který drknul do psa. Muž skončil na JIP

Policie pátrá po muži, který napadl a surově sbil cyklistu v letňanském lesoparku. Pes vběhl cyklistovi pod kolo, ten o něj zavadil a pravděpodobný majitel zvířete na něj následně zaútočil. Celé situaci přihlížel syn napadeného muže.