Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2215315
29.11.
Zbytečná smrt

Jan zemřel pár metrů od domova. Zmrzlé tělo objevil kamarád!

Obrovský šok zažil kamarád jednašedesátiletého Jána z východního Slovenska. Když se přišel za parťákem podívat k domu, kde žil, našel už jen nehybné tělo bez známek života.

Mount Elbrus
29.08.
Hrozná smrt

Horolezkyni našli pod lavinou, vypadala jako vosková figurína

Tělo konzervované ledem - to se stalo posmrtnou realitou pro šestatřicetiletou Elenu Basykinovou, která zemřela pod lavinou na kavkazském Elbrusu v roce 1987. Hora konečně vydala její tělo, vypadalo jako figurína z vosku. O smutné události informoval Daily Mail.

Záchrana v Alpách
aktualizováno 30.04.
tragédie ve švýcarsku

Skupina turistů zůstala přes noc uvězněná v Alpách, čtyři mrtví!

Ve Švýcarských Alpách v pondělí zemřeli čtyři lidé. Oběti byly součástí skupinky 14 turistů, která byla v horách na výšlapu. Z alpských vrcholků se kvůli špatnému počasí nestačili vrátit před setměním a byli nuceni přespat v mrazu venku.

Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Náměsíčný Bogdan (4) vyšel z domu a umrznul
27.02.
Strašlivá tragédie

Hošík (4) byl náměsíčný, zatoulal se před dům a umrzl!

Když se Maria v šest hodin ráno probudila, nemohla svého čtyřletého synka Bogdana nikde najít. O chvíli později zažila nejhorší chvíli v životě, když před domem ve sněhu ibjevila maličké stopy mířící pryč.

Dítě v zimě
06.02.
nebylo jí pomoci

Holčička (2) zmrzla před domem, její tělo našla zdrcená matka

"Umrzla, umrzla," ozvaly se výkřiky na lince 911 během pátečního odpoledne. Matka dvouleté Wynter Parkerové z amerického Ohia volala o pomoc, když našla svou dceru nehybnou před domem v -11 stupních Celsia. Snažila se ji sice oživit, ale bohužel bylo pozdě. Její dcerka v krutém mrazu zemřela.

Horská služba - záchrana
aktualizováno 17.12.
měl velké štěstí

Zabloudil v Krkonoších a málem umrzl! Život mu zachránila náhoda

Obrovskou dávku štěstí měl muž, který se o víkendu ztratil v Krkonoších mimo turistické trasy. Horská služba totiž zbloudilce našla - a to úplnou náhodou. Její členové měli zrovna v této oblasti výcvik. A záchrana přišla právě včas - muž už byl na pokraji sil a promrzlý.

Smrt Čechů v Nízkých Tatrách - 1
aktualizováno 27.11.
umrzli pod vrcholem

Smrt Čechů v Tatrách je záhadou: Od záchrany je dělilo jen pár minut

Smrt dvou českých turistů v Nízkých Tatrách halí záhada. Muž a žena nejspíš podlehli vyčerpání a umrzli. Záchranáři z horské služby nechápou, proč si dvojice nepřivolala pomoc, od horské chaty je přitom dělilo jen několik minut chůze.

Elaine Morrall
aktualizováno 09.11.
Smutný příběh

Matce čtyř dětí vzali dávky, neměla ani na topení. V bytě umrzla!

Matku čtyř dětí z anglického Runcornu našli doma mrtvou! Podle rodiny umrzla, topení totiž zapínala jen na dobu, kdy děti dorazily ze školy. Kvůli nemoci nemohla najít práci a sociální dávky jí přestaly úřady vyplácet. Právě stát viní rodina z Elaininy smrti.

Zima
aktualizováno 09.01.
Tuhé mrazy

Teploty spadly na -34 °C, mrazy už v Česku zabily šest lidí!

Českou republiku dál svírají silné mrazy. V noci bylo opět nejchladněji na šumavské Rokytské slati. Teplota tam opět spadla pod mínus 34 stupňů. V příštích dvou dnech se mají největší mrazy přesunout na Moravu a Slezsko. Meteorologové slibují mírné oteplení až ve čtvrtek. Změna počasí ale zkomplikuje dopravu, hrozí totiž ledovky.

Bezdomovec umrzl - 1
aktualizováno 07.01.
Mrazivé počasí

Kruté mrazy mají první oběti: V Praze a Brně umrzli tři lidé!

Teploty hluboko pod bodem mrazu si v posledních dvou dnech už vyžádaly několik obětí. Jeden člověk umrzl na poli v Brně, dva další na různých místech Prahy.