Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sjezdové lyžování. Ilustrační foto
aktualizováno 15.03.
konec sezóny

Ceny skipasů rychle klesají! PŘEHLED nejlevnějšího lyžování

Na českých horách se blíží konec hlavní lyžařské sezony, někde už dokonce skončila. Vedlejší sezóna pro lyžaře znamená výraznou úsporu za ceny skipasů, někde mohou zlevnit až o jednu třetinu. Srovnali jsme pro vás ceny některých areálů za celodenní skipasy.

Mobilní telefon s počítačem
12.03.
podpultové ceny

Boj za mobilní data pokračuje! Operátoři je prý nabízí levně

Začal boj o mobilní data. Premiér Babiš svolal ředitele čtyř operátorů - tří současných a jednoho, který by mohl na tuzemském trhu vytvořit konkurenční prostředí. Operátoři tvrdí, že neprodávají tak drahá data, jak vyplývá z průzkumů, protože je lidem nabízejí za podpultové ceny. Důkaz mají vládě předložit do týdne.

Zahrádka a zahrádkáři - 3
aktualizováno 02.03.
důsledky neúrody

Ceny zeleniny lámou rekordy. Lidé si ji proto stále více pěstují sami

Milovníci zahrad a pěstování vzali obchody útokem a kupují sazenice. Chtějí si totiž sami vypěstovat vlastní zeleninu. Důvodem je, že ceny brambor a zeleniny v obchodcech lámou rekordy.

Prásk.tv píše:

Oscaři - 1
čtěte o tématu ceny na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Elektřina - srovnání
24.02.
Máme se na co těšit

Jídlo, bydlení, zboží. Kvůli dražší elektřině poletí ceny vzhůru!

Cena elektřiny šla od začátku roku nahoru až o 10 procent. Podle ekonomů to znamená, že nás čeká výrazné zvyšování cen. Zdražení se pravděpodobně promítne do ceny potravin, zboží i nájmů.

Brit Awards
21.02.

VIDEO: V Londýně se rozdávaly hudební ceny Brit Awards. Kdo ovládl letošní ročník?

Britské hudební ceny populární hudby Brit Awards mají své vítěze. Londýnskou arénu ovládla kapela The 1975 a DJ Calvin Harris. Oba si odnesli hned po dvou křišťálových soškách. Ačkoli v nominacích letos poprvé dominovaly ženy, proměnit se je v ceny podařilo nakonec hlavně mužům.

Tankování
aktualizováno 21.02.
VELKÝ PŘEHLED CENY VE VAŠEM KRAJI

Benzín i nafta začnou zdražovat! Kde zatím natankujete nejlevněji?

Řidiči by se pomalu měli začít připravovat na další nepříjemnost. Ceny benzínu a nafty totiž postupně půjdou nahoru. Zatímco do minulého týdne ještě průměrná cena benzínu klesala, za naftu už řidiči platili víc.

Naštvaná žena s telefonem
aktualizováno 19.02.
Bouře kvůli výroku

Češi mají mobilní data nejdražší v Evropě! SROVNÁNÍ se sousedy

Výrok ministryně obchodu a průmyslu o mobilních datech, která prý máme drahá kvůli tomu, že je málo používáme, nadzvedl celé Česko. Marta Nováková tvrdí, že to nemyslela tak, jak to vyznělo, a že si uvědomuje, že problém existuje.

Marta Nováková
aktualizováno 18.02.
kontroverzní výrok

"Ministryně lobbuje za nejdražší data v Evropě!" zuří poslanci

Ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková (ANO) čelí bouřlivé kritice za svůj výrok o mobilních datech. Vysoké ceny jsou podle ní vinou zákazníků, nikoliv operátorů. Čeští politici s ní razantně nesouhlasí - místo aby se postavila za občany, kope podle nich za operátory.

Česká pošta - 4
14.02.
Nespokojení zákazníci

Změna ceníku pošty? Vždyť ani nedoručují balíky, stěžují si lidé

Na zprávu o zdražování některých služeb České pošty už začali reagovat nespokojení klienti. Ti kontroverzní krok rozhodně nevítají, naopak. Redakci TN.cz se ozvalo hned několik čtenářů, kteří se podělili o negativní zkušenost s doručováním a diví se, jak si vůbec může pošta takovýto krok dovolit. Jenže pošta se brání - a tvrdí, že naopak někteří zákazníci mohou dokonce ušetřit.

Lidé nemají peníze
aktualizováno 13.02.
náklady

Ceny v lednu rostly rychleji, nejvíc zdražilo bydlení, alkohol a tabák

Meziroční růst spotřebitelských cen v lednu zrychlil na 2,5 procenta z prosincových dvou procent. Zdražovalo zejména bydlení, alkohol nebo tabák. Ve srovnání s loňským lednem naopak zlevnily některé potraviny a nealkoholické nápoje. Informoval o tom dnes Český statistický úřad (ČSÚ). Meziměsíčně se spotřebitelské ceny zvýšily o procento.