Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žofie Trnková
aktualizováno 20.03.
Žofie Trnková

Další smutná zpráva! Zemřela nejstarší česká herečka (†103)

Ve věku úctyhodných 103 let zemřela v sobotu nejstarší česká herečka Žofie Trnková (†103). Ta začínala v Kočovné společnosti u Bittlů, poté působila ve Vesnickém divadle a Horáckém divadle v Jihlavě. Smutnou zprávu oznámila Herecká asociace.

Robert Hlavatý
20.03.
Poslední píseň

Tušil, že se blíží konec? "Můj čas se krátí!" zpíval Hlavatý před smrtí

Herec a zpěvák Robert Hlavatý, který zemřel v pondělí ve věku pouhých 50 let, zveřejnil dva týdny před smrtí na svých stránkách text poslední písně, který je plný pesimismu. "Teď už je to všechno jedno, protože se můj čas krátí na týhle trati," zpívá Hlavatý.

Záhadná smrt v Jihlavě
aktualizováno 20.03.
vyšetřování policie

Záhadná smrt, v Jihlavě našli mrtvolu muže v podřepu

Kriminalisté v Jihlavě vyšetřují záhadnou smrt. Před jedním z tamních hobby marketů našli mrtvolu muže v podřepu. Podle výsledků nařízené pitvy nezemřel násilnou smrtí. Co přesně se tedy na místě stalo, policisté stále vyšetřují.

Prásk.tv píše:

Věra Bílá
čtěte o tématu úmrtí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Robert Hlavatý
aktualizováno 19.03.
Robert Hlavatý

Zemřela hudební hvězda (†50). Robert si zahrál s Kabáty i v Ulici

Ve věku 50 let zemřel v úterý muzikálový herec a hudebník Robert Hlavatý. Ten před pěti lety zaujal svým příběhem diváky i v reality show The Voice. Objevil se třeba ve filmu Kvaska nebo v seriálu Ulice. Vystupoval i se skupinou Kabát. Hlavatý prohrál dlouhý boj s rakovinou.

Hořící auto po smrtelné nehodě v Brně - 4
aktualizováno 18.03.
auto v plamenech

Řidič v BMW podle policie zabil chodce a ujel! Viní ho ze čtyř věcí

Řidič, který v listopadu loňského roku měl srazit chodce a od nehody měl následně ujet, čelí vážným obviněním. Chodec strašlivou nehodu nepřežil, policisté řidiče viní hned ze čtyř porušení zákona, jedná se o usmrcení z nedbalosti, neposkytnutí pomoci, ohrožení pod vlivem návykové látky a nedovolené ozbrojování.

Poblíž potoka v Mladé Boleslavi ležela kostra v oblečení
17.03.
smutný konec

V potoce našli mrtvého mladíka! Přítelkyně po něm pátrala

V neděli dopoledne vyjížděla policie v Hradci Králové k nálezu mrtvého muže (19) v potoce, po kterém bylo vyhlášeno pátrání. Policie nyní bude vyšetřovat příčinu jeho úmrtí.

Sanitka - Slovensko
aktualizováno 17.03.
prezidentské volby

Během voleb měli napilno i záchranáři! Nepřežil jeden člověk

První kolo prezidentských voleb na Slovensku zaměstnalo také zdravotníky. Celkem třikrát vyjížděli v sobotu do volebních místností, ve kterých se několika lidem neudělalo dobře. Bohužel muže z obce Janice se už lékařům nepodařilo zachránit.

Brenton Tarrant - terorista z Nového Zélandu
aktualizováno 16.03.
tragédie na novém zélandu

Útok na mešity: 11 lidí stále bojuje o život, podezřelý byl u soudu

Nejméně jedenáct lidí, kteří utrpěli zranění při páteční střelbě ve dvou mešitách v novozélandském městě Christchurch, zůstává v kritickém stavu. Je mezi nimi i čtyřletá dívka. Sedm ze 48 zraněných, kteří byli po útoku hospitalizováni, bylo již z nemocnice propuštěno. Informovaly o tom v sobotu zdravotnické úřady. Útok na mešity si rovněž vyžádal 49 mrtvých, včetně dětí.

Úmrtí slavných
15.03.
hvězdy zábavy

Tolik mrtvých za čtvrt roku: Tyto osobnosti nás navždy opustily

Českou republiku zasáhla od Nového roku záplava špatných zpráv. Na věčnost odešla celá řada osobností uměleckého světa. Mnozí z nich dopřávali radost svým fanouškům po dlouhá desetiletí. Připomeňte si slavné umělce, kteří zesnuli v letošním roce.

Zemřel Mirek Hoffmann
aktualizováno 15.03.
poslední rozloučení

Lidé se loučili s Hoffmannem: Vyprovodili ho velkým potleskem

Rodina, přátelé, ale i fanoušci se v pátek v poledne loučili s legendou country hudby Mirkem Hoffmannem. Zakladatel a dlouholetý člen kapely Zelenáči zemřel v úterý ve věku třiaosmdesáti let. Obřad se konal v pražských Strašnicích.