Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Harry, Meghan Markle
18.03.
královská rodina

Meghan může porodit už příští týden! Harry zmizí z očí veřejnosti

Vévodkyni Meghan se neúprosně blíží termín - v případě předčasného porodu by se s Harrym mohli potomka dočkat už příští týden. V souvislosti s tím se Harry nechal slyšet, že plánuje být moderním otcem a vzít si na dva týdny dovolenou, aby Meghan pomohl s miminkem.

Zulfirman Syah chránil svého syna
aktualizováno 17.03.
útok na novém zélandu

Otec chránil svého syna vlastním tělem! Střelec ho zasáhl několikrát

Útok na mešity v Novém Zélandu má už 50 obětí. Někteří však měli obrovské štěstí a podařilo se jim přežít. Například Zulfirman Syah se snažil zachránit svého dvouletého syna před útočníkem Brentonem Tarrantem, který do něho vystřelil hned několik kulek. Jedna však zranila i malého chlapce. Lékaři oba převezli do nemocnice, kde se úspěšně zotavují.

Meghan Markle - sestra, otec
15.03.
ukončení sporů

Blíží se velké usmíření? Meghan chce pozvat do Anglie svého otce!

Thomas Markle, otec vévodkyně ze Sussexu, by mohl být pozvaný svou dcerou do Velké Británie po narození jeho vnoučete. Podle Meghaniny kamarádky se chystá se svým otcem zakopat válečnou sekeru. Do Británie by mohla také dorazit i její nevlastní sestra Samantha.

Prásk.tv píše:

Dara Rolins
čtěte o tématu otec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Márnice
09.03.
Uvařili ho v polévce

Otec se synem pozvali kamaráda na párty. Byl jejich hlavní chod!

Hrůzostrašný případ vyšetřuje policie v ukrajinském Charkově. Otec se synem měli opilosti zavraždit muže, který k nim přišel na návštěvu. Některé části jeho těla pak Maxim s Jaroslavem snědli.

Svatba
09.03.
Lákavá nabídka

Muž dá miliony tomu, kdo si vezme jeho dceru. Takhle vypadá nevěsta

Thajský milionář Arnon Rodthong shání ženicha pro svou dceru opravdu neobvyklým způsobem. Za její ruku nabízí v přepočtu sedm milionů korun a jeho prosperující firmu. Dcera by ale chtěla peníze spíše pro sebe, má s nimi jiné plány.

Únos dítěte - ilustrační foto
08.03.
polský zákon

Za únosem holčičky (3) je nejspíš její otec! Potrestán ale nebude

Po tříleté Amelce a její pětadvacetileté matce pátrá polská policie už druhým dnem. K jejich únosu došlo před domem, ve kterém společně bydlely. Podle informací policie by měl za únosem stát otec holčičky. Ten by však v případě dopadení nebyl potrestán.

Polská policie - Ilustrační
07.03.
rozsáhlé pátrání

V Polsku unesli matku s dcerou (3)! Mohly by být už v Německu

Od čtvrtečních dopoledních hodin pátrá polská policie po pětadvacetileté ženě a jejím tříletém dítěti, které dva maskovaní muži naložili do auta a unesli je. Podle informací zahraničních médií, měli únosci vyrazit na západ.

Chovatel lvů ze Zděchova
aktualizováno 05.03.
Útok na Vsetínsku

Muže rozsápaného lvem našel jeho otec! "Syna tam zavřeli," tvrdí

Bezvládného muže v kotci šelem ve Zděchově na Vsetínsku našel jeho otec. Na kamerovém systému si všiml, že jeho syn leží ve výběhu a nehýbe se. Přivolal proto policisty, kteří lvy zastřelili. Muž byl ale mrtvý. Jeho otec teď mluví o vraždě.

Záplavy v Kalifornii
aktualizováno 01.03.
Povodně v Kalifornii

Muž se snažil zachránit své tři děti, sám zmizel pod vodou a zemřel!

Povodně v Kalifornii mají svoji oběť. O život kvůli velké vodě přišel otec tří dětí, když se pokoušel dostat do domu, kde byly uvězněny. Podle svědků jej strhl rychlý proud vody, jeho tělo následně objevili záchranáři. Uvězněné děti se podařilo zachránit.

Nůžky
aktualizováno 24.02.
Vyhrocená hádka

Muž bez rukou pobodal nůžkami svého otce! Od soudu šel volný

Para atlet Rory O'Connor z velšského Cardiffu ve Velké Británii, který se narodil bez rukou, bodl svého otce do břicha nůžkami. Ty se naučil držet mezi prsty na noze. Od soudu odešel volný.