Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chodec
aktualizováno dnes 14:53
muž na místě zemřel

Řidič srazil chodce a ujel. Sebral z místa důkazy, tvrdí místní

O víkendu došlo v obci Podsedice v Ústeckém kraji k tragické nehodě. Policie pátrá po řidiči, který tam srazil chodce a z místa nehody ujel. Muž byl na místě mrtvý. V okolí nehody se však spekuluje, že řidič se měl ještě následně vrátit a něco z místa nehody sebrat, policie však tyto informace zatím nechce potvrdit.

Případ týraného chlapečka
dnes 11:37
Nová kvalifikace

Utýrání hocha z Loun byla vražda. Muži hrozí výjimečný trest!

Severočeští kriminalisté zpřísnili právní kvalifikaci za smrt ani ne tříletého chlapečka v Lounech. Dvacetiletý mladík, partner chlapcovy matky, byl původně obviněný z týrání a těžkého ublížení na zdraví. Nyní ho kriminalisté obvinili z vraždy, za kterou mu hrozí až výjimečný trest.

Závadné potraviny
22.03.
sever Čech

Myší trus, zelené párky! Tenhle hnus našla inspekce v obchodech

Inspektoři Státní zemědělské a potravinářské inspekce opět zasahovali. Na severu Čech objevili v běžném prodeji zelené párky, sklady potravin zanesené myšími výkaly a nepořádek takový, že hrozilo šíření infekcí.

Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Přepadené klenotnictví v Teplicích - 2
22.03.
pátrání pokračuje

Lupiče z Teplic vydali z Litvy do Česka, dalšího na hranicích pustili

Jednoho z lupičů zadržených na polsko-litevské hranici, kteří vykradli klenotnictví v Teplicích, vydali do Česka, kde se bude ze svého činu zodpovídat. Druhého ale propustili na svobodu a utekl. Je po něm vyhlášeno pátrání.

Dvanáctiletá dívka žebrala přímo v centru města
21.03.
Ústí nad labem

Mladá dívka žebrala přímo v centru města. Strážníky překvapil její věk!

Obyvatelé Ústí nad Labem si všimli velmi mladé dívky, která plakala a žebrala poblíž náměstí v centru města. Strážníci zjistili, že jí je pouhých 12 let. Když se pokoušeli zjistit, kde se tam vzala, dívka se pokusila utéct.

Zábrana na Labi v Děčíně
19.03.
preventivní opatření

Hladina Labe rychle stoupá, Děčín se připravuje na povodně

Hladina Labe v Děčíně poslední dny stoupá, už překročila čtyři metry. Povodí Labe proto nechalo preventivně postavit v nejnižších místech dvě protipovodňové stěny. Podle prognóz by hladina mohla kulminovat už v úterý večer.

Vloupání - ilustrační foto
aktualizováno 18.03.
Loupež v Mostě

Pečovatelka našla v bytě ženy lupiče. Chytil ji pod krkem

Dva zloději se v Mostu vkradli do bytu starší ženy. Pak je ale vyrušila pečovatelka, která se o seniorku stará. Když chtěla přivolat policii, muž ji napadl. Ošetřovatele se naštěstí podařilo ze sevření vymanit a dvojice utekla. Neskrývala se ale dlouho.

Atmosféra ve Varnsdorfu houstne
15.03.
Napětí na severu

Dva vybuchlé radary, protesty před radnicí. Ve Varnsdorfu to vře!

Po dvou explozích radarů ve Varnsdorfu sílí protesty lidí proti tamní radnici. Nelíbí se jim výše pokut, umístění radarů a ani to, že z pokut profituje soukromá firma. Případ podezřelého tendru na radary navíc prošetřuje policie.

Zničený radar ve Varnsdorfu - 4
aktualizováno 14.03.
Výbuchy

Ve Varnsdorfu někdo odpálil radar. Už druhý za jediný měsíc!

V noci na čtvrtek se severočeským Varnsdorfem rozlehla hlasitá rána. Neznámý vandal tu totiž vyhodil do vzduchu radar na měření rychlosti. Ve městě se přitom jedná už o druhý takový útok za uplynulý měsíc.

Pan Petr
12.03.
obrovské štěstí

Při řízení dostal infarkt! Naboural auto zdravotnice, ta jej zachránila

O mimořádném štěstí v neštěstí může mluvit řidič, kterého v Chomutově postihl za volantem infarkt. V bezvědomí narazil do jiného auta, které shodou náhod patřilo zdravotní sestře. Ta muže vytáhla a začala ho oživovat. Náhodou šel kolem strážník městské policie a o chvíli později i policista v civilu. Během krátkého okamžiku se tak u muže sešli tři lidé trénovaní v poskytování první pomoci.