Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek - Štěpánka a Martin
aktualizováno 21.03.
Život po Výměně

Štěpánka měla po Výměně noční můry! Prozradila tajemství Radka

Ve středu se diváci TV Nova seznámili s dalšími dvěma rodinami z reality show Výměna manželek. Štěpánku naprosto šokovaly zanedbané děti a nepořádek v náhradní domácnosti. Jak na Výměnu manželek s odstupem času vzpomíná?

Policisté - ilustrační foto
aktualizováno 17.03.
konec pátrání

Rodičům napsala, že má potíže, a zmizela. Sama se pak přihlásila

Od soboty se svou dceru snažili najít zoufalí rodiče, kteří vše oznámili i na policii. Naposledy s nimi mluvila, když jela v autě domů. Od té doby ji nikdo neviděl. Rodiče měli obavy, že mohla spáchat sebevraždu, policie vyhlásila pátrání. Dívka se ale nakonec sama přihlásila.

Brenton Tarrant
aktualizováno 16.03.
útok na mešity

Rodina popsala zabijáka! Byl to hodný chlapec, je v šoku babička

Australan Brenton Tarrant zaútočil v pátek na dvě mešity v novozélandském Christchurchi. Během útoku zemřelo 49 lidí. Jeho babička Joyce Tarrantová však vydala prohlášení, že byl její vnuk hodný chlapec a často je navštěvoval. Podle ní neprojevoval známky extrémismu.

Prásk.tv píše:

Školačka porodila miminko - 1
čtěte o tématu rodina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Zemřel Mirek Hoffmann
aktualizováno 15.03.
poslední rozloučení

Lidé se loučili s Hoffmannem: Vyprovodili ho velkým potleskem

Rodina, přátelé, ale i fanoušci se v pátek v poledne loučili s legendou country hudby Mirkem Hoffmannem. Zakladatel a dlouholetý člen kapely Zelenáči zemřel v úterý ve věku třiaosmdesáti let. Obřad se konal v pražských Strašnicích.

Věra Bílá
aktualizováno 13.03.
romská zpěvačka

Chystá se velkolepý pohřeb Věry Bílé: Otevřená rakev, živá hudba!

Pohřeb zpěvačky Věry Bílé, která zemřela v pondělí, se bude konat v jejích rodných Rokycanech 23. března. Rodina plánuje pravý romský pohřeb v kostele a s otevřenou rakví. Během pohřbu by měla také hrát po celou dobu živá hudba

Sbírka pro malou holčičku
13.03.
tragická nehoda

Řidič zabil ženu a ujel. Zůstala po ní Kristýnka! Pomoci můžete i vy

Sociálními sítěmi začal kolovat příběh malé Kristýnky, která přišla o svou maminku poté, co jí srazilo auto. Z místa nehody sice řidič ujel, ale policii se ho podařilo dopadnout. O holčičku se starají její prarodiče. Jelikož na tom nejsou finančně nejlépe, rozhodla se obec Občov, kde se nehoda stala, vypsat pro rodinu sbírku. Pomoci může každý.

Slovák Martin Hrnko zahynul při pádu letadla v Etiopii
aktualizováno 11.03.
pád letadla

Slovák Martin cestování miloval. Afriku chtěl ukázat mámě a sestře

Slovenský poslanec Anton Hrnko zažívá od neděle obrovský smutek. Při pádu letadla v Etiopii zahynula jeho manželka, syn i dcera. Syn Martin odjel do Etiopie na dovolenou, kam se k němu přidal i zbytek rodiny. Byl to také vášnivý cestovatel, který měl v oblibě především exotické destinace.

Lucie Borhyová
aktualizováno 11.03.
krásná zpráva

Borhyová překvapila fanoušky! Zveřejnila fotku z porodnice

Oblíbená moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová o víkendu zveřejnila fotografie, na kterých je s malým miminkem. Stala se z ní totiž teta. Jejímu bratrovi Oskarovi a manželce Kristýně se narodil chlapeček.

Wendy Madison Bauer, Luke Perry
aktualizováno 11.03.
vzpomínky na herce

Snoubenka Perryho prolomila mlčení! Zanechala dojemný vzkaz

Od smrti slavného herce Luka Perryho uběhl týden. Poté, co na něj vzpomínali jeho kolegové, děti i fanoušci, promluvila také jeho snoubenka Wendy Madison Bauerová. Strávila s ním jedenáct a půl let, které pro ni byly nejšťastnějšími dny v jejím životě, a nikdy na herce nezapomene.

Miminko
10.03.
dojemný příběh

Příběh pěstounky: Mohu pomáhat, ale úřady dávají děti do ústavů

Na sociální síti se objevil dojemný příběh pěstounky, která se stará o děti na přechodnou dobu, když jsou odebráni rodičům. Jelikož se teď o žádné dítě nestará, šokoval ji především případ dvou sourozenců, kteří byli umístěni do ústavu, přitom se podle ní v jeho okolí nachází deset pěstounů, kteří by si je k sobě mohli vzít.