Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dan Ťok
08.01.
Pod palbou

Ředitelství silnic a dál NIC. Ministr Ťok je kvůli D1 terčem vtipálků

Ministr dopravy a jeho výroky nebo kolaps na dálnici D1 vyvolaly spoustu reakcí na sociálních sítích. Dan Ťok se v kolážích nebo vtipech stal hvězdou filmu, seriálu i reklamy na léky pro pány.

Tísňová linka
29.12.
haló, policie?

Perličky z linky 158: Z okna letí mrtvá sousedka, muž tančí u auta

Na tísňovou linku policie volají lidé z různých důvodů. Operátoři si tak často vyslechnou i spoustu vtipných situací a poplašných zpráv. Své o tom ví i policisté z Olomouckého kraje, kteří některé z hovorů zveřejnili. Neuvěříte, čeho jsou lidé schopni.

Nové logo Jihomoravského kraje
aktualizováno 14.12.
Kritika návrhu

Kraj má nové logo za miliony. Ňadrům Venuše se lidé smějí

Jihomoravský kraj představil nové logo, které má být podle něj minimalistické a nadčasové. Lidé ale začali na sociálních sítích logo kritizovat. Zvýrazněné písmeno M podle nich rozhodně za 1,9 milionu korun, které celkem za propagaci kraj dal, nestojí.

Prásk.tv píše:

Jana Paulová - 1
čtěte o tématu vtipy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Aprílové žertíky - klávesnice
01.04.
Mazané žerty

Nejlepší Aprílové vtípky: Troufnete si je vyzkoušet? Pobaví i vás

Blíží se nám Apríl. Je to asi jediný den v roce, kdy můžete svým přátelům a kolegům vyvádět ty nejhorší a nejpikantnější vtípky, aniž by na vás byli naštvaní. Jsou ale i takové, na jejichž provedení potřebujete pořádný kus odvahy.

Chuck Norris
10.03.
přehled vtipů!

Legendární Chuck Norris dnes slaví: Dovolil si mít 77. narozeniny!

Legenda akčních filmů, která proslula kromě chvatů a hmatů i řadou vtipů, v pátek slaví 77. narozeniny! Připravili jsme pro vás seznam těch nejlepších fórků na jeho účet.

Miloš Zeman na běžkách - 3
aktualizováno 08.02.
vtipné koláže

Zeman na běžkách: Na internetu se objevily vtipné koláže! FOTO

Prezident Miloš Zeman si začátkem týdne vyrazil během své dovolené na běžky na Vysočinu. Fotografie, na které stojí ve stopě, měla dost možná ukázat, že se prezident těší dobrému zdraví, nicméně fotografie měly také jiný dozvuk. Jak už bývá zvykem internetové komunity, na fotografie se během chvíle vyrojila celá řada vtipů.

Donald Trump
aktualizováno 19.01.
Palba před inaugurací

Trump terčem posměchu: Ukradl slogan z filmu o legálním vraždění

Donald Trump se velmi krátce před svou inaugurací stal (opět) terčem posměchu. A hned dvakrát. Poprvé kvůli fotografii za stolem, podruhé kvůli okopírovanému sloganu.

Muž a žena s kufrem - Ilustrační foto
aktualizováno 09.11.
volební noc

Američané prchají do Kanady? Imigrační web v noc voleb spadl

Ve chvílích, kdy Donald Trump vyhrál hlasy v klíčových státech, kanadské imigrační servery najednou přestaly fungovat. Pro ty, kteří se chtěli do Kanady přestěhovat, hlásila stránka chybné oznámení o nedostupnosti. Sociální sítě se pádu stránek okamžitě chytily.

Rozvod Branda a Angeliny
aktualizováno 21.09.
foto + video To vás dostane!

Aniston ovládla internet! Lidé se baví rozchodem Brada a Angeliny

Angelina Jolie a Brad Pitt se definitivně rozešli - zpráva o rozvodu nejslavnějšího páru proletěla světem rychlostí blesku. Stejně tak rychle se začaly šířit vtípky o rozpadu jejich vztahu. Nejčastější jsou obrázky slavíci Jennifer Aniston, bývalé manželky Brada Pitta, kterou opustil právě kvůli Angelině.

Miloš Zeman
aktualizováno 14.09.
hlava státu

Zeman pro britské noviny: Muslimové jsou jako nacisté!

Portál The Guardian vyzpovídal českého prezidenta Miloše Zemana, který britské novináře v mnohém překvapil. V netradičním rozhovoru srovnával radikalizaci muslimů s nástupem nacismu v Německu, dotkl se také problémů v Evropské unii. Během rozhovoru nešetřil český prezident svým pověstným humorem.