Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Briefing Miloše Zemana
04.10.
Rozhodnutí ČIŽP

Hrad dostal za pálení trenýrek napomenutí. Porušil zákon

Hrad dostal za pálení rudých trenýrek od České inspekce životního prostředí (ČIŽP) napomenutí. Prezident Miloš Zeman podle vyšetřovatelů porušil zákon, jedná se prý ale spíše o "banální záležitost". Rozhodnutí není pravomocné.

Briefing Miloše Zemana
14.08.
Ostrá slova

Jste trapní udavači, rozohnil se poslanec kvůli pálení trenek!

Komunistického poslance Zdeňka Ondráčka doběla rozpálili "udavači", kteří si stěžovali na nedávný happening, při kterém prezident Miloš Zeman spálil obří červené trenýrky, které skupina Ztohoven před časem vyvěsila na Hradě. Hradu hrozí až padesátitisícová pokuta.

Policie ukázala, jak vypadá likvidace tun drog ve spalovně
aktualizováno 10.08.
Unikátní video

Tuny fetu, početná eskorta. Podívejte se, jak policie ničí drogy!

Čeští policisté uveřejnili unikátní video, které ukazuje poslední cestu několika tun drog, které už nejsou potřebné k objasnění zločinů. Narkotika se tak naloží do náklaďáku a odvezou do spalovny, kde skončí bez milosti v peci.

Prásk.tv píše:

Nová výzva
čtěte o tématu pálení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Briefing Miloše Zemana
aktualizováno 14.06.
Kontroverzní briefing

Politiky pálení trenek na Hradě vesměs šokovalo, akci nechápou

Mimořádný briefing prezidenta Miloše Zemana české politiky vesměs překvapil. Jen málokdo čekal, že prezident před kamerami a mikrofony spálí obří trenýrky a bude se u toho navážet do novinářů a kritiků.

Hasiči - pálení trávy
29.05.
Hrozí mu pokuta

Hasiči varují před pálením trávy! Důchodci ožehly plameny obličej

Hasiči znovu varují před plošným pálením trávy nebo porostu. Důchodci, který se rozhodl posečenou trávu zapálit, se tento risk nevyplatil. Plameny mu ožehly obličej a pohltily část zahrady. Seniorovi navíc hrozí tučná pokuta.

Lesní požár - ilustrační
08.04.
Moravskoslezský kraj

Hasiči se z tepla neradují! O víkendu skokově přibylo požárů

Teplé počasí z posledních dní dělá radost asi většině Čechů. Hasiči ale tak nadšení nejsou, přibývá totiž požárů porostů či skládek. Moravskoslezští hasiči během víkendu vyjížděli hned k 17 takovým požárům.

V Indii pálí dětské pleny
aktualizováno 23.02.
Urážlivé pleny

Muslimové pálí plenky Pampers, prý urážejí proroka Mohameda

Muslimská komunita v Indii protestuje proti plenám značky Pampers. Rozzuřené davy pálily hromadu plen na ulici. Vadí jim obrázek kočky na plenách. Její fousky totiž prý připomínají arabský znak pro proroka Mohameda. Kvůli tomu si už muslimská komunita stěžovala i na policii.

Východní Sussex zasáhla neznámá chemická mlha
aktualizováno 29.08.
přímé svědectví

Všem zrudly oči, bylo to agresivní, popsal Čech chemickou mlhu

Lidé se stále vzpamatovávají ze zásahu neznámé chemické mlhy, která se přehnala přes území v Anglii. Nejméně 133 lidí muselo být kvůli zdravotním problémům ošetřeno v nemocnici, pláže byly evakuovány. Lidé přitom dlouhou dobu netušili, co se děje.

Chmel
aktualizováno 27.08.
Špatný rok

Zdraží pivo i pálenka? Úroda ovoce i chmelu je letos mizerná!

Kvůli extrémní nepřízni počasí se urodilo o třetinu méně ovoce než vloni. A to nejen u nás, ale i ve většině evropských států. Proto nás pravděpodobně v nejbližších týdnech čeká zdražení ovoce a výrobků z něj, stejně jako se na černém trhu zvedne cena pálenky. Moravské slivovice totiž bude velmi málo už druhým rokem po sobě.

požár lesa při pálení klestí
18.03.
co (ne)dělat?

Nebezpečné pálení trávy a klestí: Zemřeli už dva lidé! VAROVÁNÍ

Nejméně dva lidské životy si vyžádaly březnové úklidy pozemků. Lidé jsou totiž při pálení trávy a klestí často nepozorní, jde přitom o činnost, která se lehce může vymknout kontrole. Za vypalování porostů pak navíc hrozí pokuta - a to až do výše 25 tisíc korun.