Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Jeffrey Epstein

Princ Andrew a Virginia Roberts
aktualizováno 03.12.
královský skandál

"Pršel na mě jeho pot," říká žena, která obvinila Andrewa ze zneužití

Skandál prince Andrewa stále neutichá. Virginia Robertsová Giuffreová, kterou měl vévoda z Yorku zneužít, popsala další detaily z jejich společné minulosti. ...

Princ Andrew a Virginia Roberts
29.11.
bylo jí 17

"Bylo to děsivé!" Virginia promluvila o sexu s princem Andrewem

Skandál prince Andrewa stále otřásá Velkou Británií. Vody rozvířil i připravovaný dokument, ve kterém své zkušenosti s princem popsala Virginia Robertsová. ...

Princ Andrew s královnou a princem Harrym
23.11.
skandál v británii

Oběti Epsteina tlačí na prince Andrewa. Chtějí, aby se přihlásil FBI

Princ Andrew čelí v posledních dnech velikému tlaku. Poté, co oznámil odchod z veřejného života, se na něho obrátili právníci žen, které obvinily zesnulého ...

Princezna Diana, princ Andrew
aktualizováno 22.11.
královská rodina

Obří skandál prince Andrewa otřásá Británií! Omluvte se Dianě, hlásí lidé

Před pár dny se rozhodl princ Andrew odejít z veřejného života a stáhnout se do ústraní. Neustál své veřejné prohlášení v britské televizi BBC, kde se ...

Obchodní sdělení

Tchibo plné překvapení a vánočního pokušení

Vyberte vše na jednom místě, v Tchibo najdete stylové oblečení, šperky, výzdobu i další dárky.

Princ Andrew s královnou a princem Harrym
21.09.
královský skandál

"Tu noc mě zneužil dvakrát, bylo mi 17," obviňuje žena prince Andrewa

Virginia Giuffreová, která obvinila britského prince Andrewa ze sexuálního zneužívání, poprvé promluvila před kamerami. Tvrdí, že princi Andrewovi ji v ...

Jeffrey Epstein, Donald Trump
12.08.
Měl zneužívat dívky

Trump naznačil, co mohlo stát za smrtí obviněného finančníka Epsteina

Kolem sebevraždy finančníka Jeffreyho Epsteina, obviněného ze zneužívání nezletilých dívek, se rojí spekulace. Do jejich šíření se pustil i americký prezident ...