Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dálnice D1 - ilustrační foto
02.11.
přišla o řidičák

Žena jela na dálnici v protisměru. Řidičům vesele mávala

Starší žena se se svým přítelem vypravila na Dušičky na hřbitovy a málem způsobila dopravní katastrofu. Na dálnici totiž vjela do protisměru.

Nina zemřela v nemocnici
24.10.
Zanedbali péči?

Ninu bolelo bříško, v nemocnici zemřela. Policie obvinila lékařky!

Policie obvinila dvě lékařky z Fakultní nemocnice v Trenčíně kvůli usmrcení Niny († 6). Rodiče přivezli holčičku na dětskou pohotovost s podezřením na břišní chřipku. Druhý den dívenka zemřela.

Maxim měl při narození 5,5 kila
aktualizováno 24.08.
Cvalík z Trenčína

Chlapec při porodu šokoval rodiče i lékaře! Dostal příhodné jméno

Ve slovenském Trenčíně se narodil chlapeček s rekordní váhou. Maxim měl při porodu 5,5 kila a měřil 56 centimetrů. Překvapil nejen své rodiče, ale také zdravotníky na sále. Porod přitom proběhl bez komplikací.

Prásk.tv píše:

Policie
čtěte o tématu Trenčín na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Rodiče nechali v Trenčíně v autě dítě
18.06.
rozhodují vteřiny

Chlapečka nechali v rozpáleném autě! Hasič popsal jeho záchranu

Někteří rodiče jsou prostě nepoučitelní. I přes častá varování lékařů a otřesný případ, při kterém zemřela dvouletá Sabinka, stále nechávají děti v rozpáleném autě. Naposledy museli slovenští hasiči zachraňovat ročního chlapečka. Zásah teď popsal hasič Petr.

Rodiče nechali v Trenčíně v autě dítě
17.06.
Další případ

Malého Pavlíka (1,5) nechali v autě půl hodiny. Už sotva dýchal

Slovenskem stále otřásá hrozná tragédie, kdy malá holčička zemřela v zaparkovaném autě, a už je tu podobný případ. Rodiče nechali rok a půl starého Paľka na parkovišti před obchodním domem v Trenčíně. Dítě, které bylo celé rozpálené a slabě dýchalo, z vozu dostali hasiči a policisté.

Divočáci ve městě
aktualizováno 29.11.
Trenčín bojuje s divočáky

Agresivní divočáci napadali lidi u zastávky! "Pronásledoval nás!"

Obyvatelé Trenčína se musí mít na pozoru před divočáky, kteří se pohybují nebezpečně blízko lidských obydlí. Z lesa je vyhnaly hony myslivců a zvířata jsou velmi ve stresu. Na lidi reagují neobvykle agresivně a může dojít i k napadení. Jednou z napadených byla i třiadvacetiletá Jana Hudecová.

Slovenská policie
aktualizováno 19.09.
Policista má pykat

Žena prosila o pomoc, policista to nebral vážně. Našli ji zastřelenou!

Zoufalá žena se obrátila na policii s tím, že manžel hrozí jejím zabitím. Dokonce upozornila, že muž legálně drží střelnou zbraň. Policista ale oznámení nebral vážně a manžel ženu opravdu zastřelil. Pak obrátil zbraň proti sobě.

Poštovní lupiči se dlouho ukrývali na Zlínsku, teď je dopadli
aktualizováno 30.08.
rozsáhlé pátrání

Poštovní lupiči se dlouho ukrývali na Zlínsku, teď je dopadli!

Tři nebezpečné muže, po kterých v červnu na Zlínsku 3 dny pátraly desítky policistů, zatkla slovenská policie. Muži mají mít na svědomí několik ozbrojených loupeží v okolí Trenčína. Pachatelé mohou v případě usvědčení a odsouzení strávit zbytek života za mřížemi.

V trenčínské továrně zemřela žena.
aktualizováno 26.05.
náročná práce

Anna zemřela v práci. Bývalá kolegyně popsala děsivé praktiky

Smrt Anny (59) vyvolala v Trenčíně vlnu kritiky. Žena zemřela během pracovní doby v továrně na autodíly. Bývalá zaměstnankyně popsala, co ve firmě osobně prožila.

Karel Gott a selfie
07.02.
oblíbený zpěvák

Gott propadl selfie! Podívejte se, kam vyrazil s manželkou na výlet

Zlatý slavík Karel Gott je další, kdo "propadl" takzvané selfie mánii. Napsal to svým fanouškům na sociálních sítích. Na fotografii nechybí ani jeho manželka Ivana. Společně vyrazili na hrad v Trenčíně.