Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Wendy Madison Bauer, Luke Perry
aktualizováno 11.03.
vzpomínky na herce

Snoubenka Perryho prolomila mlčení! Zanechala dojemný vzkaz

Od smrti slavného herce Luka Perryho uběhl týden. Poté, co na něj vzpomínali jeho kolegové, děti i fanoušci, promluvila také jeho snoubenka Wendy Madison Bauerová. Strávila s ním jedenáct a půl let, které pro ni byly nejšťastnějšími dny v jejím životě, a nikdy na herce nezapomene.

Luke Perry - 2
08.03.
smrt herce

Poslední chvíle trávil Dylan s dcerou, mozek měl poškozený

Oblíbený herec a idol dívčích srdcí devadesátých let Luke Perry zemřel v pondělí v losangeleské nemocnici poté, co měl mozkovou mrtvici. Podle doktorů ho mrtvice tak poškodila, že už by nikdy nemohl žít normálním životem. Své poslední chvíle prožil v okruhu rodiny, hlavně své osmnáctileté dcery, která za ním přiletěla až z Afriky.

Jiří Pecha a Bolek Polívka
28.02.
Odchod herce

"Skvělý člověk, divadlem dýchal!" Kolegové vzpomínají na Pechu

Jako na skvělého herce s nezaměnitelným projevem vzpomínají kolegové na zesnulého Jiřího Pechu. Poslední rozloučení proběhne příští úterý v obřadní síni brněnského krematoria.

Prásk.tv píše:

25 let TV Nova
čtěte o tématu vzpomínky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Jiří Pomeje
aktualizováno 27.02.
Odchod slavného herce

Smrt Pomejeho zasáhla i jeho kolegy! Takto na něj vzpomínají

Smutná zpráva o smrti Jiřího Pomejeho (†54) nezasáhla jen jeho příbuzné. Odchod slavného herce a dabéra těžce nesou i jeho přátelé a kolegové. Při vzpomínce na něj neskrývali smutek.

Václav Vorlíček
aktualizováno 06.02.
věhlasný režisér

Kolegové vzpomínají na zesnulého Vorlíčka. Mohl ho znát celý svět!

Jeden z nejoblíbenějších českých režisérů Václav Vorlíček zemřel v úterý večer v pražské Nemocnici pod Petřínem. Bylo mu 88 let. Na legendu, která má na svém kontě nejoblíbenější české pohádky a komedie, vzpomínají jeho kolegové.

Muž s květinou
02.02.
Úraz po nehodě

Dívka ztrácí paměť! Přítel ji každý den přesvědčuje, že tvoří pár

Japonec Li Huayu prožívá příběh jako z filmu. Každý den se snaží svou přítelkyni Maruyamu přesvědčit, že tvoří pár a milují se. Dívka totiž trpí po úrazu amnézií a nepamatuje si druhý den lidi ve svém okolí. I když se s ním už chtěla rozejít, nevzdal se a svou životní lásku nechce ztratit.

Jan Hřebejk a Luděk Munzar
aktualizováno 26.01.
Smutná zpráva

"Skvělí lidi odcházejí!" Takhle kolegové vzpomínají na Munzara

Smrt herce Luďka Munzara zasáhla v sobotu ráno celé Česko. Vzpomínají na něj i režiséři, kteří se díky práci stali také jeho přáteli. Munzarovi bylo 85 let, zemřel ve svém domě v pražských Modřanech.

TV Nova - 1995
12.01.
25 let tv nova

První narozeniny Novy a odbory v ulicích. Připomeňte si rok 1995

Je tady další díl nového seriálu k pětadvaceti letům televize Nova, ve kterém si budeme postupně připomínat každý rok její historie. Podívejte se, co jsme společně vídali v Televizních novinách ve druhém roce fungování Novy, tedy v roce 1995.

První vysílání Televizních novin
11.01.
Významné výročí

TV Nova oslaví 25 let: Připomeňte si první Televizní noviny i rok 1994

Od pátku uvidíte každý den v Televizních novinách seriál věnovaný pětadvaceti letům televize Nova. Čtvrtého února to bude už čtvrt století od chvíle, kdy první česká celoplošná soukromá televizní stanice zahájila vysílání. A proto si teď každý den připomene jeden rok.

Vyschlá Hracholuská přehrada
10.11.
Hracholuská přehrada

Přehrada vysychá! Vodohospodáří hlásí rekordní pokles hladiny

Vodohospodáři na Hracholuské přehradě u Plzně hlásí rekordní pokles hladiny. Ta se kvůli suchému počasí drží tři a půl metru pod normálním stavem. A to trápí hlavně rybáře a chataře. Omezená je i lodní doprava. Naopak pamětníci mohou po dlouhé době spatřit dávno zatopené objekty.