Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zdravotní pojištění
15.03.
PŘEHLED výše odškodného

Lidé za úrazy dostávají i o statisíce korun méně. Na tohle máte právo!

Češi nejsou připraveni na úrazy. Možnost vážného úrazu často neřeší, anebo se spoléhají na pomoc od partnera. Navíc nejsou dostatečně informovaní o možnostech odškodnění. Kvůli tomu je odškodné často i o statisíce nižší, než by mohlo být. Víte, na co všechno máte v případě úrazu právo?

Andrej Babiš jedná v Bruselu
04.03.
Průzkum CVVM

Eurovolby by v únoru vyhrálo ANO! Účast by mohla být rekordní

Pokud by se volby do Evropského parlamentu konaly v únoru, zvítězilo by hnutí ANO. Na druhé místo by se dostala ODS, třetí by byli Piráti. Zhruba polovina lidí, kteří by přišli k volbám, zatím neví, koho volit. Vyplývá to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění.

Volební preference
aktualizováno 28.02.
volební preference

Volby by v únoru ovládlo ANO, Piráti a ODS válčí o druhé místo

Hnutí ANO by ani v teoretických volbách v únoru nemělo soupeře, ODS a Piráti se s poměrně velkým odstupem perou o druhé místo, uvádí průzkum společnosti Sanep. ČSSD voliče příliš neoslovuje , strany TOP 09 a STAN by skončily pod pěti procenty.

Prásk.tv píše:

Rande
čtěte o tématu průzkum na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Bermudské objevy
19.02.

Vědci se chystají prozkoumat záhadné dno Indického oceánu

Oceány a moře jsou srdcem naší planety. Jsou největším ekosystémem, kterým se Země může chlubit a pro náš život jsou zcela klíčové.

Putin a Trump na jednání G20
aktualizováno 11.02.
Důvěra v politiky

Putin, nebo Trump? Průzkum ukázal, komu Češi věří více

Češi podle průzkumu CVVM zaměřenému na vybrané světové politiky věří prezidentovi Miloši Zemanovi. Následuje slovenská hlava státu Andrej Kiska a maďarský premiér Viktor Orbán.

Pražské zastupitelstvo
04.02.
doprava a bydlení

Velké plány v Praze, koalice chce řešit bytovou krizi i metro D

Pražská koalice Pirátů, Prahy Sobě (PS) a Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN) chce do půl roku zahájit geologický průzkum stavby metra D, vytipovat pozemky pro stavbu nových bytových domů nebo přidat miliardu korun na platy zaměstnanců škol. Vedení města chce také zpracovat návrh koncepce bytové politiky, dokončit diagnostiku Libeňského a Hlávkova mostu, vyčlenit byty pro seniory a rodiny s dětmi nebo řešit budoucnost nemocnic Na Bulovce a Na Františku. Novinářům to dnes řekli zástupci koalice.

Tlustý chlapec
03.02.
Průzkum

Češi svou váhu neřeší, raději se dobře nají. Dietám většina nevěří

Pouze šestačtyřicet procent lidí v Česku je spokojených se svou momentální váhou. Dietu vyzkoušel každý druhý Čech. Dva ze tří obyvatel Česka jsou ale zároveň přesvědčeni, že diety nefungují. Vyplývá to z průzkumu agentury Ipsos.

Úklid
02.02.
co nemáte rádi vy?

Kvůli úklidu se hádá polovina lidí! Tuto činnost nejvíc nesnášejí

Téměř polovina Čechů se doma hádá kvůli nepořádku. Muži obvykle uklízejí jednou týdně, nejvíce žen pak každý den. Nejraději lidé vysávají, naopak nejméně oblíbené je žehlení.

Donald Trump při proslovu na zasedání Valného shromáždění
aktualizováno 25.01.
Amerika ve Varu

Vládní krize ničí důvěru v Trumpa, lidé jsou bez peněz druhý měsíc

Senát Spojených států zamítl oba návrhy na ukončení vládní rozpočtové krize. Neprošel text demokratů ani republikánů. Lidé ze situace většinou obviňují prezidenta Donalda Trumpa. Jeho podpora podle některých průzkumů klesla na 34 procent.

Bermudské objevy
24.01.

VIDEO: Vědci chtějí prozkoumat dno Indického oceánu

Britská charitativní organizace, která se zaměřuje na zkoumání oceánů, představila ambiciózní projekt. Po téměř dva měsíce bude ve spolupráci se seychellskou vládou prozkoumávat Indický oceán. Za pomoci moderní techniky se má v plánu ponořit do hloubek, kde by se měly vyskytovat dosud neobjevené živočišné druhy a mořské řasy.