Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Život ve hvězdách - 2
aktualizováno 22.03.

Život ve hvězdách 21. 3. 2019

Porotce z MasterChefa Jan Punčochář nás pozval domů a ukázal nám své království. Manželka Veronika pak prozradila Honzovu nejhorší vlastnost. Imitátor Petr Jablonský alias popelář Kája ze seriálu Kameňák si stoupl na surfařské prkno - tedy pokoušel se o to. No, chvílemi to hodně bolelo. Podařilo se mu chytit vlnu? Jaro je konečně tady, jak svádí hvězdy televize Nova? Prozradily nám tajné metody!

Zoufalý člověk u počítače
18.03.
nefér praktiky

Lidé se registrovali na seznamce, z účtů jim zmizelo přes 14 milionů

Hledáte partnera prostřednictvím internetu? Může vás to vyjít pěkně draho. Až 400 stížností měsíčně na nepoctivé online seznamky řeší spotřebitelská organizace dTest. Nepoctivé seznamky si tak přišly na miliony korun.

Meghan, Serena Williamsová
25.02.
Velké kamarádky

Oscary se dotkly i Meghan! Serena jí z pódia poslala tajný vzkaz

Tenistka Serena Williamsová poslala vévodkyni Meghan tajnou zprávu, informují britská média. Sportovkyně promluvila na předávání Oscarů, kde se rozpovídala o filmovém příběhu Zrodila se hvězda.

Prásk.tv píše:

Martin Zounar
čtěte o tématu láska na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Galerie: Svatý Valentýn - 5
11.02.
svátek zamilovaných

Valentýna slaví drtivá většina Čechů! Tyto dárky jsou letošní hity

Svátek zamilovaných, svatý Valentýn už je za dveřmi. Přestože k nám byl tento svátek dovezen až po roce 1989, z ekonomického hlediska je, po Vánocích a Velikonocích, třetí nejvýnosnější. Které dárky jsou nejžádanější?

Jessica Share a její rodina - 1
aktualizováno 05.01.
Neuvěřitelný příběh

Lesba otěhotněla s dárcem spermatu, za 12 let přišel zvrat!

Neuvěřitelný příběh lásky prožila žena z amerického Oregonu. S partnerkou se rozhodly pro dítě a Jessica otěhotněla díky spermatu dárce. Manželství ale ženám nevyšlo a Jessica nakonec skončila právě s tímto dárcem.

Jemma a Daniel Langley
18.12.
Krásný příběh

Láska jako z pohádky! Poznali se den po narození, za 30 let se vzali

Příběh jako z pohádky zažili Jemma a Daniel z australského Melbourne. Jejich matky se spřátelily v porodnici, kde začalo i jejich přátelství. Poté se jejich životy rozdělily, setkali se ale znovu po 14 letech. Od té doby je z nich pár, který teď čeká miminko.

Partnerské neshody
10.12.
Láska vs. peníze

Dluhy ničí vztahy! Kvůli financím se hádá pětina zadlužených párů

Dluhy jsou u párů, které trápí závazky po splatnosti, častým důvodem sporů. Podle posledního výzkumu se kvůli finanční situaci často hádá 22 % zadlužených domácností. V případě rodin, které dluhy nemají, je to jen 8 %. Nejčastěji se kvůli penězům hádají lidé s nižším vzděláním, vícečlenné rodiny a lidé z Moravskoslezského kraje.

Pes jako člen rodiny
11.11.
Chlupatý člen rodiny

Dopřejí radši psovi než sobě! Lidé za své miláčky utrácí tisíce

Pes je pro většinu z nás přítel a taky plnohodnotný člen rodiny. Lidé jsou schopni za své zvířecí miláčky měsíčně utratit tisíce korun. Nejen za kvalitní krmivo, ale třeba i za dárky nebo pelíšky či oblečky! Podle nejnovějšího průzkumu má doma psa každý druhý dotázaný.

Fast food film - 4
09.11.
fast food film

Ondra se bezhlavě zamiloval! Za svádění málem zaplatil životem

Oslovit ženu nemusí být pro muže vůbec jednoduché. Obzvlášť v dnešní době moderních technologií. Své o tom ví i Ondra, který si vyhlédl dívku svého srdce ve fastfoodu.

Výměna manželek: Pekelných deset dní! - 4
04.10.
Výměna manželek

Míra odhalil temné tajemství Lucie! Tohle náhradní manželce přeje

Ve středu mohli diváci sledovat další díl reality show Výměna manželek. Znovu se setkaly naprosto rozdílné rodiny, vznikalo proto mnoho sporů. Většinu z nich vedl Míra s náhradní manželkou Lucií, která je podle něj špindíra.