Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Špatný výběr nádobí může mít vliv na velikost penisu
05.12.
O 12 % menší!

Šokující studie: Za malý penis může i špatný výběr nádobí!

Italští vědci přišli s překvapivými závěry. Vystavení chemikáliím, které obsahují i některé pánve nebo obaly řetězců rychlého občerstvení, u mužů způsobuje menší vyvinutí penisu. Ohroženy jsou dokonce ještě nenarozené děti v děloze matky.

Bolest
15.10.
Nebezpečná miska

Bolesti hlavy a zánět: Hygienici varují před jedovatou miskou

Je libo něco dobrého na zub? Rozhodně ale ne z misky, kterou nově odhalila kontrola. Podle hygieniků obsahuje dvojnásob formaldehydu, než jaká je povolená hranice. To může způsobit bolesti hlavy a zánět nosní sliznice.

Mytí nádobí v rukavicích
aktualizováno 19.03.
test velké srovnání

Myjete nádobí v ruce? Pozor, tyto prostředky vám mohou ublížit!

Ačkoli více než třetina českých domácností vlastní myčku nádobí, většina lidí si i přesto kupuje přípravky na ruční mytí. Spotřebitelský časopis dTest proto nezávisle otestoval 18 prostředků na mytí nádobí a to včetně speciálních přípravků k mytí dětských lahví a ekologických saponátů. A některé mohou člověku nepřijemně uškodit.

Prásk.tv píše:

Tereza Brodská relaxuje a Chantal Poullain cítí nebezpečí. Přesto se sešli na největší párty tohoto roku - 1
čtěte o tématu nádobí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Sklenice z Ikei
aktualizováno 23.06.
Totální spoušť

Sklenice z IKEA mi explodovala na lince, tvrdí žena z Kladna

Velký šok čekal ve čtvrtek na ženu z Kladna. Asi hodinu poté, co umyla nádobí, se ozvala z kuchyně obrovská rána. Na lince explodovala sklenice POKAL z obchodního řetězce IKEA. Michaela tvrdí, že sklenice se rozletěla na tisíce kusů naprosto bezdůvodně.

Vychytávky
04.10.
věděli jste to?

Tyto věci používáte každý den. O skutečné funkci jste neměli tušení!

Některé věci používáme každý den, aniž by nás napadlo, jaké všechny funkce mohou mít. Bereme je zkrátka takové, jaké jsou. Možná vás proto překvapí, že ty nejběžnější předměty mohou pořádně ušetřit práci či dokonce zachránit život.

Plastové nádobí
21.09.
přelomový krok

První země zakázala nádobí z plastu. Bude z hub i mouky

Kelímky, talíře a příbory na jedno použití se budou muset vyrábět z rozložitelných materiálů. Hlavně provozovny rychlého občerstvení mají problém. Zatím tedy jen ve Francii: ta jako první na světě přijala právní normu, která staví nádobí vyrobené výhradně z plastu mimo zákon. Informuje o tom dnešní vydání MF Dnes.

Kolimax
30.11.
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE soutěže s Kolimaxem o nové výrobky do kuchyně

Vyhrajte poukazy na nákup nádobí Kolimax dle vlastního výběru v celkové hodnotě 6000Kč

somat gold white
21.09.
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE o zlato pro vaše nádobí

Už žádná dřina a přemýšlení, kdy doplnit zásoby. Pro všechny z vás, kdo rádi soutěží, jsme přichystali soutěž o rok mytí nádobí zdarma s přípravky zlaté řady tablet do myček Somat.

sklenice MightyMug
25.08.
Výbava pro nešiky

To je nápad: Tyhle skleničky nerozbijete ani nepřevrhnete

Jste nemotorní a padají vám věci z ruky? Chcete skleničky, které nepřevrhnete a nedokážete je rozbít? Chytré skleničky se speciální podložkou jsou přesně to, co potřebujete

VÍKEND: Módní trendy a kuchyňská konvice
21.05.

VÍKEND: Módní trendy a kuchyňská konvice

Přicházíme s nimi do styku každý den. Přijdou nám jako naprostá samozřejmost a často máme pocit, že už jsou tak propracované, že snad ani lepší být nemohou.