Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Red Wellness - 3
02.02.
očistěte tělo i duši

Za osobním restartem do Dominikánské republiky

Resorty se službami all-inclusive a světově proslulé pláže s bílým pískem přímo vyzývají turisty z celého světa k odpočinku a relaxaci. Kdo chce svému tělu dopřát pořádný restart, Dominikánská republika nabízí ten správný wellness a fitness útěk od každodenního stresu.

Psí jóga
aktualizováno 04.03.

KOŘENÍ: Psí jóga

Pes je bezpochyby nejlepším přítelem člověka a díky vynalézavosti podnikatelů si se čtyřnohými kamarády můžeme užívat stále více zábavy společně.

Vrásky
30.05.
obličejová jóga

Zbavte se vrásek bez krémů i botoxu! Zabere to jen deset minut

S menopauzou se dříve nebo později musí potýkat každá žena. S přechodem souvisí spousta fyziologických změn. Jak se s nimi snadno vypořádat , prozradila dermatoložka Iva Obstová. Prozradila také výhody tzv. obličejové jógy.

Prásk.tv píše:

Coregasmus - 1
čtěte o tématu jóga na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Jogínka
14.02.
Prolomení tabu

Jogínka šokovala veřejnost! Proč cvičila zrovna takhle? VIDEO

Kontroverzní video, které obletělo svět, natočila americká instruktorka jógy Stephanie Góngorová. Nechala se natočit, jak cvičí v bílém oblečení během menstruace. Její počin hned vyvolal bouřlivou reakci. Stovky žen jí posílají své příběhy. Stephanie už ale obdržela i výhrůžky smrtí.

Malin Rydqvist
03.12.
Má tisíce fanoušků

Nejkrásnější pilotka světa? Kráska předvádí sexy pozice při józe

Pokud by se na internetu objevila anketa o nejkrásnější pilotku na světě, tato Švédka by byla jasnou kandidátkou na první místo. Na internetu má tisíce obdivovatelů. Na fotkách, které zveřejňuje předvádí neuvěřitelné kousky! Ve volném čase se totiž věnuje józe.

KOŘENÍ: Matky, které kombinují jógu s alkoholem
aktualizováno 30.10.

KOŘENÍ: Matky, které kombinují jógu s alkoholem

Čas od času se věnovat jen a jen sobě. Ruku na srdce - kdo z nás to nepotřebuje. Jóga by mohla být tím správným řešením. Ale pozor, není jóga jako jóga. V Londýně ji provozují v pohodlných sítích nebo k ní rovnou pijí tequilu.

1860814
aktualizováno 24.04.

KOŘENÍ: Horká novinka ve světě jógy

Osmdesátá léta zažívají boom a to na všech frontách, včetně cvičení. Ve Velké Británii se čím dál větší oblibě těší kombinace jógy, tance a fitness sestav starých třicet let - takzvané vógy. A jak takový kurz probíhá, na to se vyrazíme podívat přímo na střechu londýnského mrakodrapu.

Ashleigh Munn zhubla 40 kilo - 2
aktualizováno 19.01.
Úžasná proměna

Byla tak tlustá, že skoro nemohla chodit: Takhle shodila 40 kilo!

Skotka Ashleigh Munnová vážila více než 100 kilo a musela používat berle, aby vůbec mohla někam dojít. Když zjistila, že váha začíná ovlivňovat její zdraví, rozhodla se zhubnout. Stala se vegetariánkou a začala dělat jógu. Zhubla 40 kilo a svou proměnu zaznamenala na Instagramu.

jóga
28.10.
Veselá jóga

VIDEO: Jóga vás protáhne a uklidní. A rozesměje ostatní

Jóga přispívá ke zlepšení fyzické a duševní kondice. Zejména, když cvičení provádíte správně. A když to nevyjde, alespoň pobavíte ostatní.

Kazim Gürbüz - 4
aktualizováno 04.09.
popírá zákony stáří

Bude mu sto a má pět orgasmů denně! Jaký je jeho recept?

Málokdo by mu tipoval víc než padesát, ale tomuhle dědovi je už 95 let. Jeho tělo ale na tak pokročilý věk vůbec nevypadá a kdekdo by mu ho mohl závidět. Přečtěte si, co za jeho skvělou formou je.