Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Red Wellness - 3
02.02.
očistěte tělo i duši

Za osobním restartem do Dominikánské republiky

Resorty se službami all-inclusive a světově proslulé pláže s bílým pískem přímo vyzývají turisty z celého světa k odpočinku a relaxaci. Kdo chce svému tělu dopřát pořádný restart, Dominikánská republika nabízí ten správný wellness a fitness útěk od každodenního stresu.

Hubnutí - 2
02.02.
Speciál o hubnutí

Noční nájezdy do lednice: Co je způsobuje a jak jim předejít

V zimě spousta lidí nabude na objemu, ale s blížícím se létem se snaží svoji váhu zase snížit. Ti, kterým to trvá déle, začnou s hubnutím zkrátka okamžitě. Za předpokladu, že chcete předejít jojo efektu, je to ideální řešení. Držení diety ale obvykle způsobuje hlad. Jak mu předejít?

voda s citrónem
01.02.
Speciál o hubnutí

5 potravin, které spolehlivě zaženou hlad, ale nepřidají kila

Nespočet žen, ale i mužů je se svojí postavou nespokojeno, a proto chtějí zhubnout. K tomu jim může pomoci pravidelná strava a pohyb. Na talíři by se měly začít objevovat menší porce. Z počátku budete mít ze změny stažený žaludek. Přinášíme vám 5 potravin, které spolehlivě zaženou hlad.

Prásk.tv píše:

Lucy Yates - 1
čtěte o tématu fitness na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Obezita - 1
31.01.
Speciál o hubnutí

Jak snadno zhubnout: Kolik je ideální příjem kalorií?

Hubnout byste měli především se zdravým rozumem. Držet se ale plánů je také podstatné. Nepodceňujte ani spánek, jelikož ideálních je spát šest až osm hodin. Dodržovat se vyplatí i počet kalorií. Jak je počítat?

Obezita Ilustrační foto
30.01.
Speciál o hubnutí

Důsledky nadváhy na zdraví: Jaké nemoci vám hrozí?

Shodit nadbytečná kila bývá složité, ale při troše snahy a hlavně pevné vůli to jde. Být hubení byste neměli chtít být jen kvůli dobrému pocitu, ale i kvůli zdraví. Nadváha vám totiž může způsobit nejednu zdravotní komplikaci. Které to jsou?

Rychlá chůze Ilustrační foto
29.01.
Speciál o hubnutí

Jak zdravě hubnout: Kolik kilo je normální shodit za měsíc?

Shazovat v zimních měsících příliš mnoho kil není nikdy dobré. Jestli je něco opravdu důležité, je to zdravé hubnutí. Rapidní snížení váhy vám leda tak zhuntuje tělo. Přinášíme vám proto návod jak hubnout pomalu a správně.

Tlusté dítě
28.01.
Speciál o hubnutí

Když má váš puberťák nadváhu: Takhle to šetrně vyřešíte

V době dospívání je nadváha poměrně častým jevem. Rodiče by měli správně rozlišit, zda se jedná jen o lehkou nadváhu nebo skutečnou obezitu. S první zmíněnou variantou jde snadno zatočit. Co dělat když máte doma puberťáka s pár kily navíc?

Marny v oblečení do posilovny
27.01.
"Vyzývavý" outfit

Dívku vyhodili z posilovny kvůli oblečení! Tohle trenérům vadilo?

Marny vyrazila cvičit v kratším sportovním tílku a legínách. Po chvíli k ní přistoupila pracovnice posilovny a prohlásila, že její oblečení je moc vyzývavé, a požádala, aby odešla. Marnyina stížnost na sociálních sítích se začala rychle šířit.

Zdravé jídlo
27.01.
Speciál o hubnutí

Ranní posilovna a královská snídaně: Jak se chovat po dietě

Mnoho žen, ale i mužů bojuje s nadváhou. Někteří úspěšně, jiní naopak. U těch, kterým se zhubnout podařilo, to ale neznamená, že mají vyhráno. Po dietě totiž nesmíte polevit a mnohdy to znamená nastolit daleko těžší režim než předtím.

Žena cvičí ve venkovní posilovně
26.01.
Speciál o hubnutí

Vytrvalost i správná strava: Takhle se snadnovyhnete jojo efektu

Jojo efekt znamená opakované nabrání hmotnosti po cíleném hubnutí. Zpravidla člověk však nabere více, než zhubnul. Stane se tak zejména, pokud se po dietě vrátíte k nezdravému způsobu života, ale i z jiných důvodů. Jak se mu vyhnout?