Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ebony Stevenson - 3
17.02.
Neuvěřitelný příběh

Dívka na 4 dny upadla do kómatu. Po probuzení zjistila, že porodila!

Britská teenagerka si šla lehnout s bolestí hlavy, poté upadla do bezvědomí. Když se o čtyři dny později probudila, ležela v nemocnici a lékaři jí přinesli ukázat její novorozenou dcerku. Dívka přitom ani netušila, že je těhotná.

Shamima Begum
17.02.
Chce zpět do Británie

Džihádistická nevěsta porodila! "Přidání se k ISIS nelituji," tvrdí

Dívka, která se přidala k Islámskému státu a nyní požaduje, aby se mohla vrátit zpět do Británie, porodila v uprchlickém táboře. Návrat žádala právě kvůli svému dítěti. Úřady o jejím osudu zatím nerozhodly.

Žena porodila sedm dětí
aktualizováno 16.02.
první v iráku

Žena přivedla na svět sedmerčata! Rodila přirozenou cestou

Mladá Iráčanka přirozenou cestou porodila sedmerčata a nejspíš se tak stala první ženou v zemi, která porodila vícerčata v takovém počtu. Dvě miminka zemřela krátce po porodu, zbylých pět je pod intenzivním dohledem lékařů.

Prásk.tv píše:

Richard Gere - 1
čtěte o tématu porod na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

The Voice Česko Slovensko: Nemocného Kaliho zachránil Pepa Vojtek! - 1
15.02.
gratulujeme

Kali se pochlubil krásnou novinkou. Stal se tatínkem! FOTO

Rapper Kali, kterého znají diváci The Voice Česko Slovensko jako jednoho z koučů, je čerstvým tatínkem. Přítelkyni Alice mu porodila holčičku.

Ema (7) přežila těžký porod dvojčat. Teď potřebuje speciální vozík
aktualizováno 13.02.
Nadace Nova

Ema (7) přežila těžký porod dvojčat. Potřebuje speciální vozík

Sedmiletá Ema trpí dětskou mozkovou obrnou už od narození. Na svět přišla za velmi komplikovaných podmínek o téměř čtvrt roku dřív. Usměvavá holčička ráda sportuje a právě k pohybu by jí měl pomoct nový vozík, na který se snaží sehnat peníze Nadace Nova. Ema byla i s maminkou hostem Snídaně s Novou.

George Clooney a vévodkyně Meghan
aktualizováno 12.02.
Je to venku

Clooney přirovnal Meghan k Dianě! Prozradil o dítěti, co neměl

Herec George Clooney se zastal své dobré kamarádky vévodkyně Meghan. Novináři na ni podle něj pořádají hon podobně jako před lety na princeznu Dianu. Populární herec ale také omylem prozradil, že Meghan čeká miminko dříve, než média předpokládala.

Porod - ilustrační foto
10.02.
Zázrak na Kolínsku

Do porodnice nevydržel. Hoch se na svět prodral na zastávce!

Velmi rychle spěchal v neděli před polednem na svět novorozenec na Kolínsku. Místo v porodnici se totiž narodil na autobusové zastávce v Zásmukách. A to tak rychle, že si otec ani nestačil všimnout, jestli má holku nebo kluka.

Meghan a Harry - 2
aktualizováno 08.02.
blíží se porod

Meghan s bříškem září, Harry vtipkoval o budoucím potomkovi

Britský princ Harry a jeho žena Meghan zářili na slavnosti na počest válečných veteránů. A britská média teď spekulují o tom, že by se jejich miminko mohlo už brzy narodit. Princ Harry prý navíc během večera vtipkoval, že jejich první potomek bude pořádný cvalík.

Žena začíná rodit
aktualizováno 06.02.
Nečekaný zásah

Žena začala rodit v přístřešku. Na svět přivedli chlapečka strážníci!

Takový zásah chebští strážníci nejspíš nečekali. V pondělí zasahovali u porodu ženy, která přebývala v přístřešku u bývalých kasáren. Jelikož byli na místě dříve než zdravotníci, děťátko pomocí instrukcí úspěšně odrodili.

Zdravotní bratr Nathan Sutherland
aktualizováno 06.02.
soudní proces

Muž měl znásilnit ženu s poruchou vědomí, požaduje nový test DNA

Šokující znásilnění ženy ve vegetativním stavu stále otřásá Spojenými státy. Pacientka v prosinci porodila zdravého chlapce, až díky porodu se na celý případ přišlo. Zdravotník, který čelí obvinění ze znásilnění ženy, stanul před soudem, sám sebe považuje za nevinného.