Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ručníky - ilustarční foto
včera 22:32
sociální sítě

Lidé se hádají o správném počtu ručníků! Kolik jich máte doma?

Lidé se začali na sociálních sítích dohadovat o tom, kolik ručníků by měl mít každý doma. Debatu zahájil fotograf Abdul Dremali, který se kvůli tomu pohádal se svou přítelkyní. On řekl deset, jí se to však nelíbilo. Někteří lidé uvedli, že mají ručníků patnáct, jiní dokonce až čtyřicet.

Kočka Karla Lagerfelda Choupette
aktualizováno včera 08:09
GALERIE šťastný chlupáč

Poslední vůle Karla Lagerfelda: Dědicem je jeho milovaná kočka

Zesnulý módní návrhář Karl Lagerfeld po sobě nechal jmění ve výši 4,4 miliardy korun - značnou část jeho majetku po něm zdědí jeho milovaná kočka Choupette. Zhýčkané zvíře, které si už tak žije na dost vysoké noze, si ještě o něco přilepší.

Vanilková zmrzlina
včera 05:50
Tragédie ve Španělsku

Hororová dovolená: Dívka si dala zmrzlinu, domů se už nevrátí!

Dovolená na španělském Slunečném pobřeží se pro rodinu z Británie změnila o víkendu z pohádky v noční můru poté, co si devítiletá dívenka dala zmrzlinu. Po alergické reakci musela do nemocnice, kde jí bohužel ani lékaři nedokázali pomoct.

Prásk.tv píše:

Ciara Noble - 1
čtěte o tématu zajímavosti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Lavina ve Švýcarsku
aktualizováno 20.02.
Unikátní záběry

Sjezd o život. Lyžař natočil, jak se za ním řítí sjezdovkou lavina

Pád laviny ve švýcarském středisku Crans-Montana zachytila kamera na helmě jednoho z lyžařů. Jízda z kopce se pro něj stala doslova jízdou o život. Před valící se masou sněhu se mu ale podařilo uniknout do bezpečí. Takové štěstí neměl čtyřiatřicetiletý Francouz, který v noci zemřel na následky zranění způsobených pádem laviny v nemocnici.

Lidé se stříhají podle Kima a Donalada Trumpa
aktualizováno 20.02.
"Vůdcovské" účesy

Koumák bohatne na summitu USA a KLDR, stříhá na Kima i Trumpa

Přípravy na ostře sledovaný summit mezi Severní Koreou a Spojenými státy ve vietnamské Hanoji vrcholí. Plné ruce práce mají nejen policisté a politici, ale překvapivě i kadeřníci. Dveře salónu, kde stříhají podle diktátora Kim Čong-Una nebo šéfa Bílého domu Donalda Trumpa, se netrhnou.

Letoun Airbus Beluga XL
20.02.
Beluga XL

"Velrybí" letadlo úspěšně zvládlo testy, bude největší na světě!

Nové letadlo společnosti Airbus, nazvané Beluga XL, podle charakteristického tvaru připomínajícího bílého kytovce podobného delfínovi, úspěšně prošlo zátěžovými testy. Nový letoun by tak mohl být uveden do provozu už letos.

Jana Tvrdíková
aktualizováno 20.02.
Módní návrhář

Dojemné vzpomínky! Lagerfeldova smrt zlomila české modelce srdce

Jednou z českých modelek, které měly tu čest pracovat se zesnulým módním návrhářem Karlem Lagerfeldem, byla i osmnáctiletá Jana Tvrdíková. Ta popsala své nadšení z prvního dne, kdy se s Lagerfeldem potkala.

Pasová kontrola - ilustrační foto
20.02.
Špatná kontrola

Muž odletěl z Prahy do Británie na cizí pas, zjistil to až doma

Čtyřiačtyřicetiletý Brit Steve Vincent nemůže opustit Českou republiku. Na jeho pas totiž z Prahy odletěl jeho o rok mladší kamarád Allan Poole. Že si pasy prohodili, zjistil Poole až doma. Na cizí doklad přitom prošel čtyřmi kontrolami. Jeho kamarád teď musí v Česku čekat na náhradní doklad.

Avengers: Infinity War - 5
20.02.
Otec roku?

Táta je superhrdina, tvrdila dívka. Kamarádi se jí smáli, pak zírali

Zrak vytřela všem svým vrstevníkům a spolužákům sedmiletá Číňanka Lele. Když ostatním dětem řekla, že její táta je superhrdina, musela snášet posměšky. Ty ovšem skončily poté, co se její otec ve školce ukázal v kostýmu komiksového bijce.

Týraná žena
19.02.
Neuvěřitelné

Dívka mu odpustila, že jí ukousl nos. Teď ji grázl ubil k smrti!

Je to rok, co Alexandra Šapošníková v soudní síni prosila, aby její partner Oleg Myšadajev nešel do vězení za to, že jí ve výbuchu vzteku uhryzl nos. Teď stojí mladík před soudem znovu - tentokrát za to, že svoji Alexandru brutálně zavraždil.