Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Šikana dívky
09.03.
kopance a facky

Dívky brutálně zbily nezletilou spolužačku, jedna už čelí obvinění

Kriminalisté z Mladé Boleslavi už obvinili jednu ze dvou dívek, které na začátku února brutálně zmlátily svou nezletilou spolužačku. Video z celého útoku se objevilo na sociálních sítích. Podobných rvaček mají ale tamní děti plné telefony.

České děti se baví brutálními bitkami
aktualizováno 27.02.
hromadné rvačky

Policie o bitkách dětí: Rodičům hrozí, že budou muset platit škody

Bitky dětských gangů zaměstnávaly v uplynulých dnech pražské policisty. Ti se už dlouho snaží na děti působit v rámci preventivních programů, které je mají varovat, aby se nestaly obětí ani pachatelem trestných činů. Podobné programy mají policisté připravené i pro rodiče, narážejí ale na jejich nezájem.

Děti škola Řepy
aktualizováno 27.02.
Rodiče mají strach

Další manévry policie kvůli bitkám dětí. Nad sídlištěm létal i vrtulník

Manévry jako z akčního filmu dnes zažívá pražská městská část Řepy. V ulicích tam totiž hlídají městští strážníci a policejní hlídky. Obávají se další organizované dětské bitky. Jedné takové se jim podařilo zabránit už v úterý odpoledne.

Prásk.tv píše:

Rvačka na dálnici
čtěte o tématu bitka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Potyčka v Řepích
aktualizováno 26.02.
Postrach ulic

Dětské gangy si domluvily rvačku v Praze. Policie je rozehnala

Plánovanou bitku se zřejmě podařilo překazit policistům v pražských Řepích. V úterý odpoledne u pobočky fast foodu zasahovalo několik policejních jednotek. Rvačka měla být odvetou za bitku, ke které došlo mezi partami dětí z Řep a ze Smíchova o den dříve. Odvetu si domluvily na sociální síti.

Konflikt přijelo urovnat velké množství policejních hlídek
aktualizováno 22.02.
rvačka v Praze

Oslava se zvrhla v bitku na ulici. Zasahovaly desítky policistů

Rvačkou vyvrcholila po čtvrteční půlnoci oslava v pivovarské restauraci na pražském Smíchově. Pěsti lítaly venku před podnikem, odkud přispěchalo mnoho rozvášněných hostů, situaci musely uklidňovat desítky policistů.

Rvačka v baru - 5
aktualizováno 10.02.
video Vyřizování účtů

Muži šli z pomsty vymlátit bar u Plzně, zastavila je až zásahovka!

Divokou noc zažili hosté sportbaru Na Růžku v Horní Bříze na Plzeňsku. Do podniku vtrhla skupinka rváčů, která si přišla vyřizovat staré účty. Na place se pak strhla divoká bitka. Tu ukončila až zásahová jednotka.

České děti se baví brutálními bitkami
30.01.
Dětští rváči

Bitku na Proseku policie neřeší! V Praze se tvoří gangy mladistvých

Policie nebude vyšetřovat rvačku mladých lidí z pražského Proseku. Včera jsme vám ukazovali video, na kterém jeden mladík před obchodním centrem velmi surově zmlátil druhého. Policisté tvrdí, že pokud se na ně nikdo z aktérů neobrátí a nikdo se nezraní, nemohou se do případu vložit. Podobná zábava je přitom mezi mladými lidmi čím dál častější.

České děti se baví brutálními bitkami
aktualizováno 29.01.
Rostoucí násilí

České děti se baví brutálními bitkami! Před diváky se i natáčejí

V Česku se v poslední době čím dál častěji objevuje nebezpečný fenomén. Brutální rvačky mladých lidí na veřejnosti, zpravidla u obchodních center. Někdy jsou domluvené, jindy útočníci napadají nic netušící kolemjdoucí. U rvačky nechybí obecenstvo a kamery. Videa se pak objevují na internetu. Jedno z nejnovějších zachycuje bitku dvou dětí na pražském Proseku.

Krvavá bitka v Košicích
aktualizováno 29.01.
vyšetřování policie

Šokující bitka v Košicích, policie již obě dívky (15, 16) obvinila

Video, na kterém se dvě mladé dívky z Košic surově mlátí, obletělo začátkem roku sociální sítě. Do případu se vložila také slovenská policie. Ta již dvě dívky, kterým je teprve 15 a 16 let, obvinila z výtržnictví. Třetí zúčastněná osoba je mladší 15 let, policie ji proto stíhat nemůže.

Muž míří plynovou pistolí
21.01.
zásah policie

Hádka mezi muži se pořádně vyhrotila, po bitce se začalo střílet!

Hádka mezi dvěma muži se pořádně vyostřila a celá situace neskončila jen u fyzického napadení. Po potyčce mladší z mužů z místa odešel, starší agresor si ale došel pro plynovou pistoli z které po mladším výtržníkovi a jeho kamarádovi začal střílet.