Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Salmonela v kuřecím mase
aktualizováno 13.07.
Výsledky testů

V kuřecích řízcích našli salmonelu! Nekoupili jste si je také?

Po skandálu s listérií mají čeští prodejci a výrobci potravin další problém. Podle aktuálních testů kuřecích prsní řízků, jednoho z nejoblíbenějších druhů masa vůbec, se v některých testovaných vzorcích objevily bakterie salmonely, E.coli, stafylokoka nebo kampylobakterie. Nejhorší výsledky mělo kuřecí maso značky Vodňanské kuře z koncernu Agrofert, jako problémová se ukázala i balení z Albertu a Tesca.

Listerie v zelenině
12.07.
přehled příznaků

Listérie řádí také v Česku. Nemoc připomíná chřipku, končí i smrtí

O bakterii listérii je momentálně slyšet z každé strany. Mraženou zeleninu s možným výskytem této bakterie stahují Lidl, Tesco, Penny Market i Makro. Pro člověka může být až smrtelně nebezpečná, a tak se vyplatí nepodceňovat informovanost.

Pokladní v Tescu - ilustrační foto
12.06.
Lepší výplaty

Dobrá zpráva pro pokladní! Tesco výrazně zvýší platy, přidá i 24 %

Obchodní řetězec Tesco Stores ČR následuje kroky dalších řetězců a od 1. července svým zaměstnancům výrazně zvyšuje mzdu. Někteří zaměstnanci dostanou přidáno téměř o čtvrtinu (24 %). V průměru si pracovníci v Tesku přilepší o 17 %.

Prásk.tv píše:

Myš v obchodě - 1
čtěte o tématu tesco na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

TESCO
aktualizováno 06.09.
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE soutěže s Tesco!!!

Blíží se konec prázdnin a to je ten nejvyšší čas na přípravu dětí do školy. Důvod k radosti se najde vždycky. Pro všechna školní vítězství jsou v širokém sortimentu společnosti Tesco k dostání designové školní potřeby pro školáky i předškoláky za skvělé ceny.

Vražedkyně z obchodního centra Smíchov
29.07.
Komise vyšetřuje

Brutální vražda ženy v Tescu: Kdo selhal? ČTYŘI SCÉNÁŘE

Českem otřásla minulý týden brutální vražda ženy (54) v obchodě Tesco na pražském Smíchově. Útočnice si svou nic netušící oběť vybrala podle všeho náhodně a zasadila jí zezadu několik smrtelných ran nožem. Navíc se ukázalo, že ženu propustili jen pár hodin předtím z psychiatrické léčebny, kde o svých temných choutkách mluvila s lékaři.

Vražedkyně z obchodního centra Smíchov
aktualizováno 28.07.
jak to bylo?

K vraždě v Tescu možná nemuselo dojít! KLÍČOVÉ INFORMACE

Vyšetřování vraždy ženy na pražském Smíchově pokračuje a na povrch vyplouvají stále nové informace. V úterý jsme vás informovali o emotivním dopisu, který médiím poslal syn zavražděné ženy. Další stěžejní zprávou je fakt, že vražedkyně z Tesca lékařům řekla o svých "choutkách"! Oni jí ale nevěřili.

Vražedkyně z obchodního centra Smíchov
aktualizováno 23.07.
Vražda na Smíchově

Vražedkyně z Tesca je ve vazbě, soud se bál, že zase zaútočí

Třiatřicetiletá žena, která ve čtvrtek ubodala v obchodním domě na pražském Smíchově jinou ženu, poputuje do vazby. V sobotu o tom rozhodl Obvodní soud pro Prahu 5. Státní zástupce se bál, že by se žena mohla skrývat nebo útok opakovat.

Tragická rvačka v obchodním centru Smíchov - 6
aktualizováno 22.07.
Vražda na Smíchově

Pustili ji z Bohnic, nůž si vzala v obchodě. NOVÉ PODROBNOSTI

Policisté v pátek ráno potvrdili to, o čem se od čtvrtka spekulovalo. Třiatřicetiletá vražedkyně, která ubodala o 21 let starší ženu v obchodním domě Tesco na pražském Smíchově, byla v den útoku propuštěna z psychiatrické léčebny.

Tragická rvačka v obchodním centru Smíchov - 2
21.07.
Vražda na Smíchově

Děsivé svědectví o vražedkyni z Tesca: Byla sjetá a úplně mimo!

Na redakci TN.cz se obrátilo několik svědků, kteří znají třiatřicetiletou ženu, která dnes po hádce zabila v obochodním centru na pražském Smíchově o jednadvacet let starší ženu. Potvrdili, že ze setkání s útočnicí šel strach.

Falšovaný obsah masa v potravinách - Hovězí guláš, Minipárečky classic
18.05.
Falšovaný obsah masa

Zase nás šidili: V guláši bylo o 30 % méně masa, v párcích o 15 %

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) opět odhalila výrobky, jejichž obsah neodpovídá tomu, co výrobci udávají na obalu. Zákazníky, kteří si v dobré víře kupovali guláš nebo párečky s vysokým obsahem masa, tak výrobci ošidili.