Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž, co se na poslední chvíli vyhnul autu v protisměru
19.02.
Drama na D5

Řidič uhnul autu v protisměru. Teď popsal, jak se znovu narodil

Televizi Nova se podařilo natočit rozhovor s řidičem, který se podle svých slov minulý týden podruhé narodil. Na dálnici D5 u Rokycan se dokázal na poslední chvíli vyhnout vozu, který se řítil v protisměru. Podle dopravních expertů řidič v krajní situaci předvedl naprosto ukázkovou reakci.

Místopředseda ODS Martin Kupka
aktualizováno 14.02.
rozhovor

Kupka: Digitalizace má pro občana znamenat usnadnění papírování

Méně papírování na úřadech a více komunikace přes internet. To jsou plány vládních stran i opozičních občanských demokratů. Nejen téma digitalizace otevřeli kolega Jaroslav Brousil s místopředsedou ODS Martinem Kupkou v pořadu Napřímo.

Marián Kočner, Ján Kuciak,
aktualizováno 11.02.
vážná obvinění

Telefonát Kuciaka před vraždou. Výhrůžky jak z mafiánského filmu

Je tomu již téměř rok, co byli zastřeleni slovenský investigativní novinář Ján Kuciak a jeho přítelkyně Martina Kušnírová. Novinář se měl zabývat informacemi o podnikateli Mariánu Kočnerovi. Slovenská média nyní zveřejnila rozhovor Kuciaka a Kočnera, ve kterém podnikatel hrozí novináři tím, že na něj a jeho rodinu najde nějakou špínu.

Prásk.tv píše:

Petra Kvitová zpátky na vrcholu
čtěte o tématu rozhovor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Karel Gott - Život ve hvězdách
aktualizováno 08.02.
život ve hvězdách

Karel Gott exkluzivně: 5 věcí, které jste o něm nevěděli!

Televize Nova oslavila pětadvacáté výročí svého vzniku a na její začátky zavzpomínal v exkluzivním rozhovoru jeden z nejoblíbenějších českých umělců, zpěvák Karel Gott. S moderátorkou Lucií Borhyovou probral několik témat, mimo jiné i to, jak Nova ovlivnila jeho život. Přinášíme vám výběr toho nejlepšího.

2242590
aktualizováno 07.02.
exkluzivní rozhovor

Karel Gott by chtěl hrát v seriálu! Má ale jednu zásadní podmínku

Už dnes večer můžete sledovat speciální díl pořadu Život ve hvězdách. V hlavní roli bude tentokrát Karel Gott. Kromě exkluzivního rozhovoru se Zlatým slavíkem uvidíte také jeho nejznámější scénky, které v uplynulých letech vznikly v produkci televize Nova.

Mobilní telefon s počítačem
aktualizováno 05.02.
Data v bezpečí

Češi flákají zabezpečení telefonů. Odborník poradil, co nepodcenit

Odborník na kybernetickou bezpečnost Petr Samek radil čtenářům, jak správně zabezpečit mobilní telefony. Češi totiž zabezpečení podle průzkumu Eurostatu příliš důsledně nedodržují. Samek radí třeba používat Virtuální privátní síť, když se z mobilu připojujete na veřejných wi-fi sítích k portálům, kterým předáváte citlivá data.

Karel Gott a Alice Kovacsová - 2
05.02.
život ve hvězdách

Exkluzivní rozhovor s Gottem: Svěřil se, co celý život nesnáší

Televize Nova odvysílá u příležitosti oslav 25 let od svého vzniku zábavní pořad s Karlem Gottem – Život ve hvězdách speciál. Kromě obsáhlého exkluzivního rozhovoru, který s Karlem Gottem natočila oblíbená moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová, uvidíte i nejznámější scénky a vystoupení mnohonásobného slavíka, které vznikly v uplynulých letech v produkci televize Nova.

Pepa Vojtek
29.01.
Josef Vojtek

Frontman Kabátů při rozhovoru perlil, mluvil i o show The Voice!

Frontman kapely Kabát Josef Vojtek, kterého budete od 10. února vídat i jako kouče v hudební show The Voice Česko-Slovensko, odpovídal v živém streamu na divácké dotazy. Co mimo jiné prozradil?

Bolest ramene
aktualizováno 23.01.
Rady odborníka

Problémy s rameny jsou vážná věc! Expert radil, jak se o ně starat

Hostem středeční Snídaně s Novou byl MUDr. Petr Neoral PhD., který jako první v ČR provedl rekonstrukci horního kloubního pouzdra ramenního kloubu pomocí speciální záplaty.

Dalibor Janda
aktualizováno 17.01.
tragické období

Smutná zpověď Dalibora Jandy: Zabil se mi syn, někteří mi to přáli!

Zpěvák Dalibor Janda promluvil o nejbolestivějších chvílích života - sebevraždě svého syna. Co ho v té době drželo nad vodou a jak se na tragédii dívá s odstupem více než 15 let?