Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Gorily v pražské zoo
12.02.
zpestření prostředí

Zvířata v zoo se nesmí nudit! Staví sněhuláky, hrajou si na popelky

Zoologické zahrady neustále hledají nové způsoby, jak zvířatům zpestřit prostředí. Jde o tzv. obohacování života zvířat. Jak probíhá například v pražské zoo?

Rodinná dovolená DR
22.01.
Rodinná dovolená

Kam s rodinou za teplem? Do Dominikánské republiky

Pokud chcete zažít idylickou rodinnou dovolenou, je Dominikánská republika tou správnou volbou, postará se totiž o zábavu pro celou rodinu. Ať už jste milovníky pořádného dobrodružství nebo si raději poležíte v klidu na pláži, tato karibská destinace nabízí vše, na co jen pomyslíte.

PIXAR výstava 2019 - 6
aktualizováno 07.01.
PIXAR v Praze

Výstava světoznámého studia Pixar - 30 let animace, míří do Čech

Od 15.2 do 26.5. 2019 se v prostorách Křižíkových pavilonů Výstaviště Holešovice Praha uskuteční velkolepá výstava nejznámějšího animačního studia světa - Pixaru. Výstava, s názvem Pixar - 30 let animace, představí návštěvníkům historii i současnost věhlasného studia, nechá nahlédnout pod pokličku nejlepším animátorům planety, odvypráví vývoj tvorby populárních postav z filmů, představí originální skici a postupy, které stojí za vznikem fenoménu. Expozici v minulosti zhlédly miliony návštěvníků po celém světě. Nyní se chystá na svou premiéru v České republice.

Prásk.tv píše:

Muž nakupoval na internetu
čtěte o tématu zábava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Martin Haušild na cestě albánskými horami
11.11.
drsný závod

Hasič urazil na motorce nonstop tisíc kilometrů albánskými horami

Pražský profesionální hasič a amatérský motocyklový závodník Martin Haušild si o víkendu sáhl na dno svých sil při drsné rallye albánskými horami. Měl čtyřiadvacet hodin na to, aby ujel 900 kilometrů těžkým terénem.

Tvoje tvář má známý hlas - Ondřej Sokol v dámském oblečení skončil na kapačkách! - 5
aktualizováno 28.08.
Pěvecká show je zpět

Sokol skočil z Tváře do Ordinace. Z předání role byla šílená komedie

Obrovské proměny, skvělá hudební čísla, oblíbené české hvězdy v rolích světových, ale i tuzemských ikon populární hudby – to je show Tvoje tvář má známý hlas, která startuje už tuto sobotu na Nově. Ondřej Sokol začal rozdávat zpěvákům první úkoly a jako obvykle se u toho pořádně nadřel!

Policie
aktualizováno 02.08.
Válka na facebooku

Policie vrátila Slovákům úder: Pomsta za ponožky v sandálech

Trvalo jen pár dní a čeští policisté se pomstili svým slovenským kolegům za příspěvek na facebooku, v němž si správce jejich oficiální stránky dělal legraci z Čechů. Čeští muži zákona svým slovenským kolegům připomněli jednu sportovní bolístku a pěkně nasypali sůl do rány.

Vtipné fotky psů žebrajících o jídlo
21.07.
Chlupatí hladovci

Nakrmte mě! Nejvtipnější příběhy a fotky psů žebrajících o jídlo

Každý majitel psa vám odpřísáhne, že když dojde na jídlo, jsou chlupáči vytrvalejší než japonští vojáci, kteří nikdy nezjistili, že druhá světová válka už dávno skončila. V době letních prázdnin, kdy se ve velkém griluje.

Do show Tvoje tvář má známý hlas míří Jitka Schneiderová a Vojtěch Drahokoupil - 1
03.07.
zábavná show

Tvoje tvář má známý hlas se vrací! A odhalila první známá jména

Velké proměny, skvělá hudební čísla, oblíbené české hvězdy v rolích světových, ale i tuzemských ikon populární hudby - to je show Tvoje tvář má známý hlas, která se vrátí na podzim na obrazovky televize Nova!

Aerodrome Festival 2018 - 16
aktualizováno 08.07.
Parádní fesťák

Festival Aerodrome zvládnul nárůst do tří dnů se ctí! GALERIE

Na letišti v Panenském Týnci skončil v neděli nad ránem hudební festival Aerodrome. Poprvé v historii festivalu trval tři dny a nutno říct, že po celou dobu měl co nabídnout!

Geocaching
aktualizováno 11.06.
Pozor na to

Hledání kešek Čechy baví, ale může jít i o život! Jak se jistit?

Geocaching (geokešing) neboli sbírání ukrytých schránek se v posledních letech stalo koníčkem pro spoustu Čechů. Lidé si za pomocí navigace a speciální aplikace zpestřují turistiku. Jenže některé z kešek mohou být schovány na nebezpečných místech.