Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rentgen plic
03.02.
odhalte ji včas

Nehrozí vám rakovina? Stačí si zodpovědět pár snadných otázek

Rakovina plic je největším zabijákem v celé Evropě - na svědomí má 20 % ze všech případů úmrtí na rakovinu. Většina karcinomů je totiž diagnostikována v pozdním stadium, kdy je míra přežití velmi nízká. Nová mobilní aplikace vám může pomoci odhalit rakovinu včas.

1957638
aktualizováno 31.01.
povzbudivá slova

Nemocný kardinál Vlk plný dojetí: "Přišel telefonát od Svatého otce!"

Když vyšlo najevo, že má kardinál Miloslav Vlk rakovinu plic, mezi lidmi se zvedla obrovská vlna solidarity. Dojatý kardinál přijal stovky přání brzkého uzdravení a pochlubil se telefonátem, který mu udělal zřejmě největší radost. Ozval se mu sám papež František.

Kardinál Miloslav Vlk
aktualizováno 23.01.
vážná nemoc

Kardinál Vlk má rakovinu plic. Odejít "tam" je správné, řekl

Kardinál Miloslav Vlk má rakovinu plic s metastázemi do kostí a připravuje se na náročnou chemoterapii. Oznámil to na svých osobních stránkách kardinal.cz.

Prásk.tv píše:

Stephen Huff - 1
čtěte o tématu rakovina plic na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Ozařování
aktualizováno 01.06.
do pěti let

PRŮLOM!? Lékaři mají nový způsob léčby rakoviny! Je šetrný

Lékaři a vědci s nadějí hledí na novou možnost léčby rakoviny - imunoterapii. Mluví o ní jako o revoluci. Podle nich je to průlom v boji proti této zákeřné nemoci, a to od doby, co začali pacienty léčit chemoterapií.

1722459
28.01.
Zničené plíce

TO JE ROZDÍL: Plíce kuřáka a zdravého člověka! VIDEO

Kouření je jedním z nejhorších moderních zlozvyků. To, že leze do peněz a produkuje smradlavý kouř, je jen nepříjemností. Rakovina plic je naopak všudypřítomné riziko. Jak kouření ničí plíce?