Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tradiční čínská medicína
11.02.
Tradiční čínská medicína

Centrum čínské medicíny v Hradci končí! Co bude s dalšími?

Centrum tradiční čínské medicíny (TCM) ve Fakultní nemocnici Hradec Králové k 28. únoru končí. Funguje od září 2015. Mluvčí nemocnice Jakub Sochor dnes ČTK dále řekl, že legislativa neumožňuje další působení čínského specialisty TCM v hradeckém zdravotnickém zařízení.

Umělé oplodnění
aktualizováno 21.11.
ústavní soud

Žena chce dítě se svým mrtvým manželem. Ústavní soud řekl ne

Ústavní soud ve středu zveřejnil rozsudek, který se týká kontroverzního tématu. Žena chce mít dítě se svým zesnulým manželem. Klinika asistované reprodukce to ale odmítla. Konečné slovo měl Ústavní soud, který svým zamítnutím však zhatil ženiny poslední naděje.

Eutanazie
13.08.
anketa prožívaly muka

Děti trpěly, povolili jim eutanazii! Injekci smrti dostaly v 9 a 11 letech

Ačkoli je eutanazie ve většině zemí zakázaná, v Belgii umožňují zákony vpravit smrtící injekci do žíly i dětem. Této možnosti v průběhu dvou let využili hned tři malí pacienti - nejmladším přitom bylo pouhých devět a jedenáct let.

Prásk.tv píše:

Žena chtěla překvapit svého manžela
čtěte o tématu klinika na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Novorozenec - 2
aktualizováno 17.07.
Obchod s dětmi

Na Ukrajině odhalili kliniku, která prodávala děti do zahraničí!

Ukrajinské úřady v pondělí informovaly o odhalení kyjevské kliniky, která roky prodávala děti do zahraničí. Ty na klinice porodily ukrajinské nájemné matky. Ženy, které prodávaly své děti, si přišly asi na 6 000 eur (přibližně 155 400 Kč).

Poliklinika v Lučenci
19.06.
Opilý doktor

Lékaře z pohotovosti odvedla policie! Pacienty ošetřoval namol

Na pohotovosti ve slovenském Lučenci sloužil opilý lékař. Není to zřejmě poprvé, kdy měl problémy s alkoholem, tentokrát ho ale zadržela policie. Muž odmítl dechovou zkoušku na alkohol, skončil na policejní stanici.

David Goodall
24.05.
† 104 let podstoupil eutanazii

Vědec, který si vpíchl injekci smrti: Lidstvu nechal výstražný vzkaz!

Nejstarší australský vědec David Goodall, jehož poslední cestu sledovali lidé po celém světě, před smrtí zanechal lidstvu vzkaz. Dopis muže, který ve věku 104 let podstoupil eutanazii na švýcarské klinice, tlumočil Goodallův společník - lékař Philip Nitsche.

David Goodall
aktualizováno 10.05.
anketa eutanazie ve švýcarsku

Nejstarší vědec Austrálie si vpíchl smrtící lék! Jeho poslední slova

Nejstarší australský vědec David Goodall (104) nezaváhal a dotáhl své rozhodnutí (zabít se) až do konce. Na švýcarské klinice spáchal asistovanou sebevraždu, do žíly si vpravil smrtící lék. Na místo vyrazila policie.

Marley, týraný pes z Prachatic
aktualizováno 16.03.
Nový vývoj

Zbité štěně muselo na operaci do Prahy, připravuje se sbírka!

Štěně Marley, které je smutným "hrdinou" otřesného týrání, muselo opustit veterinu ve Vimperku. Pejsek putoval na kliniku v Praze, aby se mohl podrobit speciální operaci. Chystá se také založení sbírky pro zmláceného psa.

Klinika ve Stockholmu
aktualizováno 08.08.
nehoda u nemocnice

Auto vjelo do lidí u kliniky ve Stockholmu! Nejméně tři zranění

Několik zraněných si vyžádal úterní incident u švédské kliniky Capio Vårdcentral Högdalen. Auto tu najelo do lidí, okolnosti události vyšetřuje policie. Zatím vše nasvědčuje tomu, že šlo o nehodu.

Ilustrační foto
06.06.
osudový omyl

Za záměnu embryí zaplatí Babišova klinika statisíce pokuty

Babišova reprodukční klinika na umělé oplodnění Reprofit zaplatí pokutu 800 tisíc korun za záměnu embryí. Přišlo se na ni pozdě, až ve vysokém stupni těhotenství jedné z klientek, napsal portál Seznam.