Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tereza H. ve vězení
aktualizováno dnes 13:24
Tvrdý trest

Tereza přijde o nejlepší roky: Sáhne si na dno, říká psycholog

Na osm let a osm měsíců vězení odsoudil soud v Pákistánu Češku Terezu Hlůškovou (22). V tamním kriminálu má strávit nejlepší roky svého života. Drsné podmínky však budou mít značný vliv na její osobnost, naznačil psycholog Tomáš Morávek.

Tereza zadržená v Pákistánu
aktualizováno včera 14:11
První slova

Tereza se po rozsudku zhroutila! "Co jsem udělala?" vzlykala

Terezu Hlůškovou, kterou poslal pákistánský soud na osm let a osm měsíců do vězení, verdikt naprosto zdrtil. Z jednací síně odcházela v slzách a na otázky novinářů odpovídala jen s obtížemi. Rozsudek prý nechápe, tvrdí, že nic neudělala.

Tereza po vynesení soudu
aktualizováno včera 11:15
Heroin v kufru

Tereza zná trest za pašování drog! Soudce v Pákistánu byl tvrdý

Češku Terezu Hlůškovou poslal soud v pákistánském Láhauru do vězení na osm let a osm měsíců. Informovala o tom tamní média. Celníci ji loni v lednu zadrželi na letišti s kufrem, ve kterém měla devět kilo heroinu.

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková
čtěte o tématu soud na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Cassie Barker
včera 05:45
otřesný případ

Policistka si to rozdala se šéfem, dítě nechala v autě. Upeklo se tam

Devětadvacetiletá policistka byla obviněna z odporného činu - zatímco si totiž užívala sexuálních radovánek se svým šéfem, její tříletá dcerka zůstala v rozpáleném autě sama. Po čtyřech hodinách se pro dítě vrátila, to už ale bylo mrtvé. Hrozí jí 20 let ve vězení.

Zadržená češka v Pakistánu
aktualizováno 19.03.
pašování heroinu

Soud s Terezou H. jde do finále. Konečně si vyslechne verdikt!

Už ve středu by měl pákistánský soud vynést rozsudek nad 22letou Terezou H. Ta je v tamní vazbě od ledna loňského roku, poté co ji zadrželi celníci na letišti a v jejím kufru objevili téměř devět kilogramů heroinu. Za to jí hrozí i deset let za mřížemi.

Strčila kamarádku z mostu
aktualizováno 19.03.
vážná zranění

Dívka strčila kamarádku z mostu, u soudu přiznala svou vinu

Dívka, která strčila svou kamarádku z mostu nedaleko vodopádu Moulton Falls v USA, stanula v pondělí před soudem, kde doznala svou vinu. Jordan Holgersonová, kterou kamarádka strčila, se při hrozivém pádu velmi vážně zranila a stále prý trpí bolestmi, neustále se ale zlepšuje.

Soud snížil doživotní tresty manželům za vraždy
19.03.
původně dostali doživotí

Bývalí manželé znají svůj trest za vraždu. Další tři plánovali

Vrchní soud v Praze snížil tresty bývalým manželům Janákovým. Dvojice, která původně za jednu dokonanou a tři plánované vraždy dostala doživotí, si ve vězení odsedí 30 a 28 let.

2258359
aktualizováno 18.03.
obří protesty

VIDEO: Začal soud se Syřanem kvůli vraždě v Chemnitzu

V Drážďanech začal ostře sledovaný soudní proces se Syřanem, který je obžalován z loňské vraždy pětatřicetiletého Němce v Chemnitzu. Jeho smrt vyvolala rozsáhlé demonstrace. Protesty ve městě nedaleko českých hranic se zúčastnily tisíce lidí, včetně pravicových extremistů, kteří smrt Němce využili k šíření protiimigračních nálad. Po druhém podezřelém z vraždy německá policie stále pátrá.

Dominik Duka
aktualizováno 18.03.
Žaloba na divadla

Soud zamítl žalobu Duky. Za hru, kde Ježíš znásilňuje, chtěl omluvu

Městský soud v Brně zamítl žalobu kardinála Dominika Duky a jeho advokáta na divadla, která uvedla hru Naše násilí, vaše násilí. Duka k soudu nedorazil, jeho právník ale spekuloval o možném spojení mezi podobnými hrami a teroristickými útoky.

Teroristé útočili v novozélandských mešitách
18.03.
Útok na Novém Zélandu

Střelec z mešit se chce hájit sám. Zbraně si kupoval na internetu

Muž obviněný z útoků na mešity na Novém Zélandu se chce u soudu hájit sám. Uvedl to jeho obhájce, přidělený státem. Vláda přislíbila představit do deseti dnů přísnější zákon o držení zbraní. Masakr si vyžádal nejméně 50 obětí.