Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Letadlo Jet2
aktualizováno 11.02.
Zkažená dovolená

Nebyla voda na čaj a kávu! Letadlo se muselo vrátit a nouzově přistát

Zásadní problém se projevil během letu ze skotského Glasgow na ostrov Tenerife. Letadlo mělo technické problémy, kvůli kterým se nedostávalo vody na kávu a čaj. Stroj se nad mořem obrátil a vrátil do Velké Británie, kde nouzově přistálo v Manchesteru.

Požár v Glasgow
aktualizováno 16.06.
video ničivé plameny

Nejvýznamnější budova v Glasgow vzplála. Premiérka: Je to vážné!

Více než 120 hasičů v noci na sobotu bojovalo s plameny, které šlehaly z proslulé umělecké školy Glasgow School of Art. Jedná se o druhý velký požár za poslední čtyři roky. Podle skotské premiérky Nicoly Sturgeonové jde o "nesmírně vážnou situaci".

Lauren Neillyová
14.04.
Nečekaná diagnóza

Žena šla k zubaři s bolestí zubů. Dozvěděla se hrozivou zprávu

Třiadvacetiletá Lauren Neillyová ze skotského Glasgow si myslela, že až na drobnou bolest zubů je zdravá. Když si ale zašla k lékaři, dozvěděla se strašnou diagnózu. Testy u ní odhalili leukémii. Dívka, která se měla příští rok vdávat, teď bojuje o život v nemocnici.

Prásk.tv píše:

Řidič autobusu
čtěte o tématu Glasgow na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

James John McGeown
15.12.
dobrý skutek

Bezdomovec našel otevřené auto s penězi. Jeho čin všechny dostal

Bezdomovec James John McGeown z Glasgow bloumal v dešti ulicemi, když si všiml auta se staženým okénkem. Uvnitř na sedačce leželo 450 liber v hotovosti. Stačilo jen natáhnout ruku a peníze si přisvojit. Místo toho James udělal něco nevídaného.

Požár v Glasgow
aktualizováno 17.08.
Poplach v Glasgow

VIDEO: Oheň zachvátil celý trh s ovocem! Svědci mluví o výbuchu

Obrovský požár propukl ve čtvrtek ráno na trhu s ovocem ve skotském Glasgow. Obyvatelé popsali, že slyšeli několik výbuchů. Pracovníky trhu, kteří už chystali své stánky k prodeji, evakuovali záchranáři. Zatím nejsou žádné zprávy o obětech nebo škodách.

Zhulený pes
31.03.
VIDEO

Chudák pes! Na procházce snědl marihuanu, byl úplně mimo

S hrozným zážitkem se na twitteru podělila Chloe O´Neillová ze skotského Glasgow. Její pes na procházce sežral marihuanu. Mladá žena jej hned vzala k veterináři. Na videu, které v čekárně natočila, je vidět, jaké následky měla droga na psa.

Air Transat letadlo
aktualizováno 19.07.
Mohla to být tragédie!

Piloti v plném airbusu byli opilí! Zastavili je těsně před odletem

Policie na letišti ve Skotském Glasgow zadržela piloty kanadské společnosti Air Transat, údajně byli v podnapilém stavu. Let byl zastaven chvíli před vzletem airbusu A310 na lince do Toronta.

Tělocvik
aktualizováno 27.05.
neštěstí ve škole

Tragédie při hodině tělocviku! Dívka zemřela po běhání

14letá dívka zkolabovala ve škole při hodině tělocviku. Žákyně Keira Beagle byla převezena do nemocnice v Glasgow, ale později zemřela. Policie popsala smrt na střední škole Calder Head v městečku Shotts v hrabství North Lanarkshire, jako nevysvětlitelnou.

Sekáček Ilustrační snímek
20.03.
Opravdový hrdina

Hrdinný školník se postavil šílenci se sekáčky na maso! A vyhrál!

Celá Británie oslavuje hrdinného školníka (68), který se u školy v centru Glasgow neohroženě postavil maskovanému šílenci, který kolem sebe mával dvojicí sekáčků na maso.

EasyJet a kapela Rewind
aktualizováno 11.07.
Chtěl ušetřit

Drama v letadle! Mladík na sebe nasoukal 12 vrstev, pak zkolaboval

Jedno přísloví říká: "pro korunu by si nechal vrtat koleno". To sedí i pro zpěváka chlapecké skupiny Rewind Jamese McElvara. Ten místo toho, aby zaplatil 45 liber (asi 1700 korun), tak na sebe nasoukal 12 vrstev oblečení. Na palubě letadla pak zkolaboval.