Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Agresora naložili policisté do auta a putoval na záchytku
aktualizováno 21.03.
výtržnost v Praze

Opilec napadl řidiče autobusu, kterému vadil alkohol ve voze

Opilý mladý muž napadl a zranil ve středu v noci řidiče autobusu pražské hromadné dopravy. Šoférovi vadilo, že si rozjařený cestující se svým kumpánem přinesl alkohol a hodlali pokračovat v popíjení uvnitř vozu.

Zadržení cizinci, kteří napadli v centru Prahy číšníka - 7
aktualizováno 18.03.
mohli ho zabít

Dva cizince obžalovali z pokusu o vraždu číšníka. Hrozí jim až 18 let

Dva cizinci, kteří loni v Praze surově napadli číšníka, byli obžalováni z pokusu o vraždu. Museli si prý být vědomi, že mohou zaměstnance restaurace usmrtit. Hrozí jim až 18 let vězení.

Napadená žena - 1
14.03.
Dostal tři roky

Češka se chtěla rozejít s přítelem z Tuniska, pořezal ji a zmlátil

Tři roky a 4 měsíce má ve vězení strávit devětadvacetiletý Tunisan Ghaleb N. Vloni v létě před drážďanským kulturním střediskem Scheune pořezal a zmlátil dvaatřicetiletou Češku Lucii O. S ní nějaký čas chodil, žil na ulici a bral drogy. Češka se s ním chtěla rozejít, což muž neunesl.

Prásk.tv píše:

Meaghan Mackey - 1
čtěte o tématu napadení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Napadení desetiletým dítětem
aktualizováno 13.03.
Lázně Bohdaneč

Kluk (10) napadl mámu i sestru, pak chtěl skočit z balkónu!

Policie vyšetřuje víkendový incident v Lázních Bohdaneč na Pardubicku. Desetileté dítě mělo napadnout v bytě svoji matku i sestru, a pak se podle svědků pokusilo skočit z balkónu.

Kočičí jazyk
11.03.
Kuriózní případ

Na rodinu ve Zlíně se vrhla kočka, podrápala matku se synem!

Že strážníci a policisté čas od času vyrážejí na pomoc lidem, na které se vrhne agresivní pes, asi nikoho nepřekvapí. Ale aby na lidi zaútočila domácí kočka, to se opravdu jen tak nevidí. Přesně takový případ ovšem nedávno řešili zlínští strážníci.

Hádka
09.03.
Tragédie v Texasu

Holky se přely o kluka, při ostré hádce jedna druhou ubodala!

Na začátku byly několik týdnů trvající hádky na sociálních sítích, na konci vyhrocená hádka, při níž šestnáctiletá dívka pobodala svoji o dva roky starší vrstevnici a zabila ji. Teenagerky se hádaly o bývalého kluka oběti.

Muž měl ubít taxikáře
07.03.
Před bytem v Plzni

Muž měl umlátit taxikáře, pak si šel lehnout! Soud rozhodl o trestu

Krajský soud v Plzni poslal na deset let do vězení 24letého cizince, který podle obžaloby před rokem ubil plzeňského taxikáře. Rozsudek zatím není pravomocný.

Miroslav Bobek, Přemysl Rabas
06.03.
Volají po změně zákonů

Je zázrak, že nikdo nezemřel už dřív! Zoo reagují na smrt chovatele

Zpřísnění zákona o chovu šelem mimo zoo je nezbytné. Na tom se shodují odborníci i zoologické zahrady. Na případ chovatele, kterého usmrtil jeho vlastní lev, už reagují majitelé některých zoo - a kritikou rozhodně nešetří.

Exekuce ilustrační
aktualizováno 06.03.
útok na exekutora

Čtveřice útočníků se vrhla na exekutora! Bili ho a vydírali ho

Už druhý případ napadení exekutora řeší královéhradecká policie. Kriminalisté vyšetřují případ z Rychnova nad Kněžnou nejen jako útok na úřední osobu, ale i vydírání a loupež. Čtveřice lidí vykonávajícího exekutora fyzicky napadla a okradla o věci.

Chovatel lvů ze Zděchova
aktualizováno 06.03.
Neodradilo ho to

Lev napadl majitele ze Vsetínska už dříve! Problém byl i se lvicí

Lev, který v úterý zabil chovatele ze Vsetínska, ho napadl už před několika lety. Šelma na něj zaútočila, když ještě žil na Slovensku. Problém byl také s chovanou lvicí, která při procházce napadla projíždějícího cyklistu.