Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Václav Holubec
včera 19:17
U záchranky byl 50 let

Zemřela legenda záchranky. Václavovi vděčí za život tisíce lidí!

Po dlouhé nemoci zemřel tento týden dlouholetý řidič a zdravotník pražské záchranky Václav Holubec. Za volantem sanitních vozů strávil neuvěřitelných 50 let! O jeho úmrtí informovala prostřednictvím Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy jeho rodina.

Záchranáře zaměstnalo ve čtvrtek několik nehod
aktualizováno včera 19:24
Vážné nehody

Náklaďák projel zdí až do hotelu, jinde v sobě skončily dva osobáky

Obrovské štěstí měli hosté v jednom z hotelů v Sedlčanech na Příbramsku. Náklaďák tam totiž ve čtvrtek odpoledne prorazil jeho zeď a vjel přímo do dvora. Řidiče museli záchranáři na místě oživovat. Vážná nehoda se stala také v Královéhradeckém kraji. Nedaleko obce Choteč se srazila osobní auta. Dva lidé jsou ve velmi vážném stavu.

Francouzská policie vedle kamionů
19.03.
pašeráctví

Český řidič skončil ve Francii ve vazbě, v autě měl uprchlíka

Další český řidič se dostal ve Francii do problémů poté, co v jeho nákladu policisté našli ukrývajícího se uprchlíka. Řidič je naštěstí díky spolupráci českého europoslance a české diplomacie vyšetřován na svobodě. Ve francouzském vězení ale stále čeká český řidič kamionu Jiří Sagan, který byl odsouzen kvůli skupině Iráčanů v jeho nákladním prostoru.

Prásk.tv píše:

Muže zastavili za rychlost
čtěte o tématu řidič na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Smrtelná nehoda u Čáslavi
15.03.
Smrtelná srážka

Fabie nedala u Čáslavi přednost, její řidič náraz cisterny nepřežil!

Tragicky skončila v pátek kolem půl šesté odpoledne nedaleko Čáslavi nehoda, do které se zapletla Škoda Fabia a cisterna. Řidič osobního auta totiž navzdory veškeré snaze zdravotníků střet nepřežil.

Sbírka pro malou holčičku
13.03.
tragická nehoda

Řidič zabil ženu a ujel. Zůstala po ní Kristýnka! Pomoci můžete i vy

Sociálními sítěmi začal kolovat příběh malé Kristýnky, která přišla o svou maminku poté, co jí srazilo auto. Z místa nehody sice řidič ujel, ale policii se ho podařilo dopadnout. O holčičku se starají její prarodiče. Jelikož na tom nejsou finančně nejlépe, rozhodla se obec Občov, kde se nehoda stala, vypsat pro rodinu sbírku. Pomoci může každý.

Pirát silnic
aktualizováno 11.03.
bezohledná jízda

Plná čára není zeď! Řidiče ohrozilo za 2 dny několik silničních pirátů

Hned několika případů nebezpečného předjíždění se stal svědkem jeden ze čtenářů TN.cz. A to jenom během dvou dnů. Piráti silnic si zjevně nic nedělali z plné čáry ani z toho, že předjíždí přímo v křižovatce. Jejich nebezpečné chování ale zvěčnila palubní kamera.

Výbuch autobusu ve Švédsku
aktualizováno 10.03.
Exploze v centru

Ve Stockholmu vybuchl autobus v tunelu! Pohltily ho plameny

Výbuch autobusu otřásl v neděli dopoledne centrem Stockholmu. Podle švédských médií autobus narazil střechou do konstrukce před vjezdem do tunelu. Právě na střeše měl mít nádrž na plyn, která explodovala.

Zběsilou jízdou ohrožoval ostatní! Policie hledá řidiče dodávky
aktualizováno 25.02.

VIDEO: Zběsilou jízdou ohrožoval ostatní! Policie hledá řidiče dodávky

Šílenou jízdou ohrožoval řidič dodávky ostatní vozidla na trase z Chomutova na Louny. O piráta silnic se už začala zajímat policie. Zběsilou jízdu zaznamenala palubní kamera auta jedoucího v koloně, kterou dodávka předjížděla v křižovatce i na plné čáře. Řidič firemní dodávky může dostat pokutu, ale hrozí mu i odebrání řidičského průkazu.

Hasič - řidič
aktualizováno 24.02.
nezájem o profesi

Hasičům chybí řidiči. Hrozí, že se k požárům vůbec nedostanou!

Personální krize mezi hasiči! Chybí hlavně řidiči. Ti nejen zodpovídají za bezpečný dojezd k místu zásahu, ale starají se také o techniku. Ti, co mají řidičský průkaz skupiny C, se ke sboru nehrnou, odrazuje je hlavně nízký nástupní plat. Situace je tak vážná, že například v Praze už se začíná mluvit o ohrožení akceschopnosti.

Ruští policisté při pokusu o únos letadla
24.02.
Šílená nehoda

Omámený řidič vjel v Rusku mezi chodce: Dva zabil, další tři zranil!

Dva lidé zemřeli a další tři se zranili při šíleném incidentu v centru ruského Petrohradu. V noci ze soboty na neděli tam na chodník mezi chodce ve vysoké rychlosti vjelo velké BMW. Řidič byl pod vlivem.