Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Motokrosař
aktualizováno včera 15:03
motokros v merklíně

Motokrosař při závodech vletěl do davu. Pro zraněné letěl vrtulník

Nedělní motokrosový přebor západních Čech v Merklíně přerušila vážná nehoda. Během měřeného tréninku před začátkem závodu jeden z motokrosařů vjel do davu. Čtyři lidi byli zraněni - dva z nich do nemocnice musel dopravit vrtulník.

Drogy
22.03.
Netradiční zásilky

Policie odhalila nový trend! Drogy do Česka stále víc chodí poštou

Drogy se podle celníků stále častěji posílají poštou. Omamné látky proudí nejen z Česka hlavně do Německa, ale i k nám - a to především letecky. Jeden z posledních případů teď vyšetřují policisté ve spolupráci s celníky na Plzeňsku.

Pátrání - NOVÁ IVANA, STRAKA PAVEL
22.03.
Pátrací akce

Nebezpečný muž se skrývá před zákonem! Má u sebe zbraň

Pátrání po nebezpečném pachateli vyhlásili policisté v Plzni. Šestatřicetiletý Pavel Straka měl ve čtvrtek střílet na plzeňském Mikulášském náměstí. Muž má u sebe střelnou zbraň, na útěku může být se ženou Ivanou Novou, která je také v pátrání.

Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Policejní auto
aktualizováno 20.03.
pátrání ukončeno

Chlapec (10) se nevrátil ze školy. Našli ho v noci, jak se toulá po poli

Policisté ve středu pátrali po desetiletém chlapci z Klatovska, který se nevrátil domů ze školy. Pohřevaný byl od odpoledne, v noci ho našli, jak se toulá po poli.

Věra Bílá
aktualizováno 13.03.
romská zpěvačka

Chystá se velkolepý pohřeb Věry Bílé: Otevřená rakev, živá hudba!

Pohřeb zpěvačky Věry Bílé, která zemřela v pondělí, se bude konat v jejích rodných Rokycanech 23. března. Rodina plánuje pravý romský pohřeb v kostele a s otevřenou rakví. Během pohřbu by měla také hrát po celou dobu živá hudba

Resuscitace
12.03.
Extrémní záchrana

Muži zachránili kolegovi život na střeše. Hledají neznámé hrdiny

Nesmírně dramatický zásah mají za sebou záchranáři z Plzně. Volali je k muži, který zkolaboval na střeše domu, kde s kolegy pokládal novou krytinu. Kolegové jej ale na rozebrané střeše udrželi a ještě mu dokázali poskytnout první pomoc. Neznámé hrdiny teď záchranáři hledají, aby je ocenili.

Úchyl - ilustrační foto
11.03.
Horor na procházce

Onanista řádil u kláštera. Kolem chodily maminky s kočárky

Velmi nepříjemný zážitek si pro mladou maminku s miminkem připravil třiačtyřicetiletý exhibicionista. Před ženou onanoval na lavičce v parku u kláštera v Plasích na Plzeňsku. Policisté ho velmi záhy dopadli. Navíc zjistili, že muž má s podobnými kousky už zkušenosti. Hrozí mu tak i tříleté vězení.

Kamion vjel do zákazu a poničil auta
aktualizováno 11.03.
Uvízlý kamion

Kamioňák v Plzni ignoroval zákaz vjezdu, poničil několik aut

Hromadou poničených aut skončil v pondělí dopoledne pokus řidiče kamionu o projetí ulice se zákazem vjezdu. Dlouhé nákladní auto navíc úzkou silnici zcela zablokovalo na několik hodin, řidič se nedokázal dostat dopředu, ani zacouvat zpátky.

Miniprasátko
11.03.
Činorodý mazlíček

Miniprasátka se chtěli zbavit. To se nedalo a rozrylo zahradu

Zlatočerné miniprasátko už zřejmě omrzelo neznámého majitele z Plzeňska. Mazlíčka odvezl do chatové oblasti a ponechal napospas osudu. Prasátko se však nedalo a usadilo se na jedné ze zahrádek. Během dvou dnů rozrylo celý trávník i záhony.

Fakultní nemocnice v Plzni
aktualizováno 08.03.
Smrt v nemocnici

Zdravotní sestra měla pacientku udusit jídlem, pracuje ale dál!

Plzeňští kriminalisté vyšetřují šílený případ, ke kterému mělo v půlce února dojít ve zdejší fakultní nemocnici. Starší pacientka tu zemřela poté, co jí měla jednatřicetiletá sanitářka nacpat pusu plnou jídla a odejít pryč. Seniorka se udusila.