Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Brexit - ilustrační foto
22.03.
Vůle lidu

Miliony lidí podepsaly petici za odvolání brexitu! Web je přetížený

Více než tři miliony lidí už podepsaly petici požadující odvolání odchodu Británie z Evropské unie. Obrovský zájem o dokument, který je na webu britského parlamentu teprve třetí den, stále způsobuje stránce technické problémy. Premiérka Theresa Mayová podle svého mluvčího nehodlá vyslyšet výzvu k zastavení brexitu, o němž rozhodli před téměř třemi lety Britové v referendu.

Dívka lákala na mužích peníze
13.03.
Nepoučitelná?

Dívka měla z mladíků vymámit milióny, navíc to nebylo poprvé!

Benešovští kriminalisté dopadli teprve dvacetiletou "vypravěčku", která podle nich pod různými záminkami ze dvou mladíků vylákala přes tři milióny korun. Přitom jí soud teprve nedávno za úplně stejné chování uložil podmínku.

Úklid autobusu
aktualizováno 03.03.
Neopatrný cestující

Uklizeč našel v autobusu obálku s osmi miliony. Tohle s penězi udělal

Boháčem se mohl stát pracovník úklidové firmy Cordant Cleaning v Londýně. Ten podle deníku The Sun našel při úklidu autobusu 300 tisíc liber, tedy zhruba osm milionů korun. Muž si je ale nenechal, odevzdal je totiž na policii.

Prásk.tv píše:

Rekord v počtu podaných žalob drží v Čechách Helena Vondráčková s manželem!
čtěte o tématu miliony na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Rychlé zbohatnutí
02.02.
chyba banky

Omylem milionářem: Mladíkovi se na účtě objevilo čtvrt miliardy!

Osmnáctiletý mladík ze Severního Irska prožil nejšťastnější ráno ve svém životě - na účte se mu totiž zčistajasna objevilo přes 260 milionů korun. Banka si omyl uvědomila až po několika hodinách.

Na Uničovsku hořela garáž
aktualizováno 23.12.
Zásah hasičů

Kruté předvánoční probuzení. Požár zničil rodinný dům i auta

Kruté předvánoční probuzení má za sebou majitel domu z Újezda u Uničova. Před šestou ráno zachvátil dům přízemní přístavbu. Na místo se sjelo deset jednotek hasičů. Požár pravděpodobně způsobilo jedno ze zaparkovaných vozidel.

Jiří Paroubek
aktualizováno 06.09.
Nová verze

Paroubek už miliony v sejfu nemá. Měla mu je ukrást jeho žena

Bývalý premiér Jiří Paroubek dnes nepřímo obvinil svou ženu Petru z krádeže pěti milionů korun z rodinného bankovního sejfu. Přístup k němu měli mít jen oni a Paroubek tvrdí, že on peníze, mezi nimiž měly být i dolary v přepočtu za 3 a půl milionu korun půjčených od podnikatele Michka, nevybral.

Jiří Paroubek
05.09.
Burzovní operace

Paroubek měl mít v sejfu miliony. Chtěl jsem je investovat, tvrdí

Bývalý premiér Jiří Paroubek, kterého nařkla manželka Petra z nelegálních příjmů, měl mít ve svém trezoru dolary v hodnotě tří a půl milionu korun. Podle Radiožurnálu šlo o peníze, které chtěl investovat s prostějovským podnikatelem Petrem Michkem.

Matěj Stropnický s přítelem koupil zámek Osečany
13.08.
Konec spekulací!

Matěj Stropnický o stěhování. Řekl, kde vzal peníze na zámek

Bouřlivá debata se rozpoutala nad tím, kde Matěj Stropnický mladší se svým partnerem Danem vzali miliony na koupi zámku v Osečanech na Sedlčansku. Sám Stropnický na svém facebooku nyní přiznal, že peníze přišly od jeho maminky. Částku jí však chce do konce života splácet.

Čapí hnízdo
aktualizováno 10.05.
milionová kauza

Do měsíce vraťte dotaci na Čapí hnízdo, vyzval úřad jeho majitele

Nástupnická společnost původního příjemce dotace na projekt Čapí hnízdo by měla dobrovolně vrátit dotaci. Vyzval ji k tomu Úřad Regionální rady regionu Střední Čechy (ROP), který to ve čtvrtek oznámil v tiskové zprávě.

Policejní zásah v zahrádkářské osadě Český Újezd na Ústecku
aktualizováno 29.04.
Vyšetřovací verze

Motiv dvojnásobné vraždy u Ústí? Chatař prý tvrdil, že zdědí miliony!

Případ dvojnásobné vraždy v zahrádkářské kolonii na Ústecku šokoval na začátku roku Česko. Pachatel měl zabít manžele, kteří v chatce žili se svými dětmi, poté se zastřelil. Policie dopadla jeho komplice, podle nějž měly být v chatě miliony. A mohly o nich mluvit samy oběti.