Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Důchodce na Slovensku spadl do studny
11.02.
Tragédie na Slovensku

Důchodce spadl do studny a uvízl! Druhý den ho našel vnuk mrtvého

Důchodce ze slovenských Diakovec spadl do studny a uvízl mezi vodovodními trubkami. Muže naposledy rodina viděla v neděli, v pondělí ho v šachtě objevil jeho vnuk. Už mu nebylo pomoci.

Záchrana malého chlapce ve Španělsku - 2
aktualizováno 10.02.
Smrt malého chlapce

Tragédie ve studni. Španělé mají strach, že se může opakovat!

Celý svět sledoval záchranu dvouletého chlapečka Julena (†2), který spadl do hluboké studny. Jeho smrt teď ve Španělsku vyvolala obrovskou diskuzi. Odhalilo se totiž, že v zemi je více než jeden milion nelegálních studní. Informace přinesl německý portál Deutsche Welle.

Muž, který se podílel na záchraně chlapce ve Španělsku
01.02.
Pád do šachty

První slova muže, který vyhrabal mrtvého Julena: Z toho mrazí!

Dva týdny hrůzy zažívali rodiče dvouletého Julena, který spadl do šachty. Čekali na jeho záchranu a ve skrytu duše stále doufali, že je jejich chlapec naživu. Po několika komplikacích se záchranářům k chlapci nakonec podařilo dostat. Jako první u něho byl Nicolas Rando, kterému se sice ulevilo, že chlapce konečně našli, ale bylo mu líto, že už nebyl naživu.

Prásk.tv píše:

Opice ukradla novorozence - 1
čtěte o tématu studna na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Květiny pro zesnulého chlapce
aktualizováno 27.01.
Pád do studny

Rodina pohřbila malého Julena (+2). Lidé tleskali záchranářům

Rodina pohřbila dvouletého chlapce, který před dvěma týdny spadl do úzké šachty a zemřel. Soustrast rodičům vyjadřuje celá země, město Málaga, ve kterém chlapec s rodiči žil, vyhlásilo třídenní smutek. Do oblak bylo na chlapcovu počest vypuštěno několik bílých balonků.

Záchrana malého chlapce ve Španělsku
aktualizováno 26.01.
GALERIE Neštěstí ve Španělsku

Chlapce ze studny zabil "rychlý volný pád". Případ řeší policie

Záchranu chlapce z úzké šachty ve španělském městě Totalán sledoval celý svět. Julenovo bezvládné tělo objevili záchranáři v noci na sobotu po téměř 13 dnech pátrání. Přesnou příčinu smrti určí pitva, podle zástupce vlády jí ale zřejmě byl "rychlý volný pád".

Záchrana malého chlapce ve Španělsku
aktualizováno 26.01.
je vyhlášen třídenní smutek

Pátrání skončilo: Záchranáři našli v šachtě tělo dvouletého chlapce

Španělští záchranáři našli v noci mrtvé tělo dvouletého chlapce, který před třinácti dny spadl do hluboké šachty v provincii Málaga na jihu země. Informovaly o tom místní úřady.

2236940
aktualizováno 25.01.
neštěstí ve španělsku

Nejnovější záběry ze záchrany ze studny: Horníci připravují sestup!

Záchranné práce na vytažení dvouletého Julena Rosello z vrtu, do kterého spadl, finišují. Zbývá vykopat už jen čtyřmetrovou šachtu, která by horníky k uvězněnému batoleti dovedla. Právě tato fáze je ale nejvíc nebezpečná. Hotovo by mohlo být během 24 hodin.

Záchrana malého chlapce ve Španělsku
aktualizováno 24.01.
podaří se to?

Záchrana ze studny může být otázka hodin. Horníci hlásí pokrok

Záchrana chlapečka, který před jedenácti dny spadl do vrtu ve španělské Málaze, by už mohla být jen otázkou hodin. Záchranáři se k němu dnes spustí tunelem, který vykopali vertikálně s vrtem. Zbývá tak už jen prorazit čtyři metry dlouho šachtu k místu, kde podle záchranářů dítě je.

Záchrana malého chlapce ve Španělsku - 2
aktualizováno 23.01.
záchrana se komplikuje

Chyba může stát dítě ve studni život. Vykopali moc úzký tunel!

Záchrana dvouletého chlapečka ze studny se znovu komplikuje. Tunel, který záchranáři kopali, je totiž příliš úzký, než aby se jím mohli k chlapci spustit. Není jasné, jak dlouho bude jeho rozšíření trvat.

Záchrana malého chlapce ve Španělsku
22.01.
neštěstí ve Španělsku

Den D pro chlapečka ve studni: Záchranářům zbývá kritický úsek

Už dnes by se mohlo rozhodnout o osudu dvouletého chlapečka, který před více než týdnem spadl ve Španělsku do studny. Záchranáři doufají, že by se k němu během úterka mohli prokopat. Nyní se ale s vrtem dostali do nejnebezpečnějšího místa.