Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dítě u moře - ilustrační foto
aktualizováno 18.02.
Nepropásněte to

K moři za pár korun? Pojišťovny pořádají pro děti levné pobyty!

Příspěvek až 10 tisíc na pobyt u moře, nebo takový pobyt uspořádaný přímo pojišťovnou, za který rodiče dají jen několik tisíc. Termín pro podání přihlášek na léčebně-ozdravné pobyty pro chronicky nemocné děti se blíží a některé pojišťovny už hlásí, že část léčebných pobytů je už obsazená!

Tradiční čínská medicína
11.02.
Tradiční čínská medicína

Centrum čínské medicíny v Hradci končí! Co bude s dalšími?

Centrum tradiční čínské medicíny (TCM) ve Fakultní nemocnici Hradec Králové k 28. únoru končí. Funguje od září 2015. Mluvčí nemocnice Jakub Sochor dnes ČTK dále řekl, že legislativa neumožňuje další působení čínského specialisty TCM v hradeckém zdravotnickém zařízení.

Čekárna
06.12.
Výkyvy teplot

Přibylo infarktů a kolapsů. Prudké změny počasí lidem nesvědčí

Počasí je v posledním týdnu jako na houpačce. Během 24 hodin jsou někde teplotní rozdíly vyšší než 15 stupňů. To podle lékařů vůbec nesvědčí našemu zdraví. A není tak divu, že stoupá počet výjezdů zdravotníků kvůli kolapsům a infarktům.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Na vážné plicní onemocnění ročně zemřou tisíce Čechů
19.11.
příznaky

Lékaři varují před smrtelnou nemocí plic! Můžete se otestovat

Tisíce Čechů ročně zabije chronické onemocnění plic - a to často jen proto, že příznaky považují za projevy jiné nemoci, anebo je úplně ignorují. Lékaři proto připravili celonárodní projekt.

Hospitalizace v nemocnici
18.09.
přehled chorob

Smutné prvenství Čechů. Na tuto nemoc umíráme nejvíc z Evropanů

Statistický úřad Evropské unie Eurostat zveřejnil údaje o příčinách úmrtnosti obyvatel členských států. Česká republika se například řadí mezi země s nejvyšším počtem úmrtí způsobených rakovinou, ale také mezi státy s největším počtem odborných lékařů.