Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rvačka
06.03.
Airbnb

Zedník neměl peníze na nájem, agresivní domácí ho ubil k smrti!

Nejvyšší soud australského státu Victoria rozplétá šílený případ nezaplaceného pobytu přes službu Airbnb, který stál nebohého hosta život. Hostitel ho totiž ubil k smrti poté, co se ukázalo, že návštěvník nemá dost peněz.

Australští hasiči
09.01.

VIDEO: Evakuace jihokorejského velvyslanectví v Austrálii

Před jihokorejským velvyslanectvím byl nalezen podezřelý balíček. Policie a hasiči evakuovali celou budovu. Zpřísněná bezpečnostní opatření probíhají před většinou velvyslanectví v Melbourne.

Jemma a Daniel Langley
18.12.
Krásný příběh

Láska jako z pohádky! Poznali se den po narození, za 30 let se vzali

Příběh jako z pohádky zažili Jemma a Daniel z australského Melbourne. Jejich matky se spřátelily v porodnici, kde začalo i jejich přátelství. Poté se jejich životy rozdělily, setkali se ale znovu po 14 letech. Od té doby je z nich pár, který teď čeká miminko.

Prásk.tv píše:

Tanya Husnu - 1
čtěte o tématu Melbourne na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Šílenec v Melbourne
13.11.
Útok v Melbourne

Muž autem zabil šest lidí včetně miminka! Odsoudili ho za vraždy

Australana Jamese Gargasoulase, který loni v lednu najel v Melbourne do davu lidí, odsoudili za šestinásobnou vraždu. Ukradeným autem zabil i tříměsíční miminko, dalších 27 lidí zranil. O trestu rozhodne soud později.

Harry s Meghan v Austrálii
aktualizováno 18.10.
Návštěva Austrálie

Princ Harry prozradil, jaké je jeho oblíbené jméno! Dají ho dítěti?

Princ Harry během oficiální návštěvy Austrálie prozradil, jaké je jeho oblíbené jméno pro dítě. Stejný názor zastává i jeho žena Meghan. Jaké jméno to je a hodí se spíše pro holčičku nebo pro chlapečka?

Potraviny
16.08.
Potravinový odpad

Jídlo zdarma! V Melbourne vznikl supermarket, kde nemusíte platit

V australském městě Melbourne vznikl supermarket, který bojuje proti plýtvání potravinami a navíc pomáhá potřebným. V OzHarvest Marketu si totiž můžete vzít potraviny, jaké potřebujete a pokud nemáte na zaplacení, dostanete je zdarma.

V Melbourne vletělo auto do lidí
23.12.
vyšetřování policie

Řidiče z Melbourne obvinili z 18 pokusů o vraždu. O teror nešlo

Australská policie obvinila muže, který ve čtvrtek najel autem do davu lidí, z 18 pokusů o vraždu a jednoho ohrožení života. Soud nařídil také jeho psychologické vyšetření, podle policie je duševně nemocný.

V Melbourne vletělo auto do lidí
aktualizováno 21.12.
Najel do nich schválně

ÚTOK V MELBOURNE: Auto vjelo do lidí, nejméně 14 zraněných

V centru australského Melbourne srazilo bílé SUV skupinu chodců. Na místě je nejméně 14 zraněných, s vážným zraněním převezli záchranáři do nemocnice i dítě v předškolním věku. Řidiče policisté zatkli. Podle policie šlo o úmyslný čin.

Kylie Maybury
08.09.
Opařený rozkrok

Přiznal znásilnění a vraždu dívky (6). Vězni ho potrestali po svém!

Více než třicet let rodina netušila, co se stalo s šestiletou Kylie. Až letos se k jejímu znásilnění a vraždě přiznal 74letý muž. Když ho pak soud poslal do vazby, vězni vzali spravedlnost do vlastních rukou. Rozkrok mu opařili vařící vodou!

Výbuch v Melbourne - 2
aktualizováno 05.06.
ve jménu ISIS

Melbourne otřásl výbuch, střílelo se! 2 mrtví, muž vzal rukojmí

V australském Melbourne se v pondělí střílelo. O život přišel střelec, který držel v obytném domě jako rukojmí ženu a jeden další muž. Situace byla velmi vypjatá, rukojmí se ale nakonec při zásahu podařilo osvobodit a útočníka zneškodnit. Podle svědků se ozval i výbuch.